Neler yeni

Satılık İphone 6 Plus/6s Plus Batarya ve Aksesuarları

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Arkadaşlar Merhaba,
Elimde eski cihazım için almış olduğum 6P/6SP cihazlara uyumlu Spigen ve diğer markalara ait 4 adet kılıf ve 4 adet ekran koruyucu mevcut. Kılıfların 2 tanesi hiç kullanılmadı 1 tanesi deri olduğu için köşelerinde hafif soyulmalar mevcut 1 tanesi de sıfır kondisyonunda. Ayrıca yine 6P/6SP cihazların kameralarına uyumlu çizilmelere karşı koruyucu şeffaf film ile kamera koruyucu çerçeveleri de yanın da ücretsiz vereceğim.

Piyasa Değeri : +150 TL
İstediğim Fiyat: 50 TL

Yine daha öncesinde alıp da kullanmak nasip olmayan Xs Max cihazım için almış olduğum sıfır kullanılmamış 2 adet Zore Firmasına ait yeni nesil Zore Zum full body dediğimiz (cihazın 4 tarafını saran şeffaf film) 3 adette ekranı komple çerçeveleyen ekran koruyucu mevcut.

Piyasa Değeri: +100 TL
İstediğim Fiyat: 0 TL
Bağış Kapsamında Yöneticilerimizden @ugacomtr verilmiştir.

Ürünleri İstanbul'dan elden görerek alabilirsiniz.
Diğer illere kargo ile karşı ödemeli olarak güzelce paketleyip gönderebilirim.

Not 1: Kılıfları 4 diye belirtmiştim eve gelince baktım 1 adet daha varmış .Toplamda 5 adet kılıf var. Ekran koruyucu, full body ve kamera koruyucunun resimlerini çekme gereği duymadım bildiğimiz ürünler :)

Not 2: 2 hafta önce 6s Plus telefonumdan söktüğüm orijinal batarya da mevcut onuda vereceğim batarya performansı sökmeden önce baktığımda yüzdesi %82/85 düzeyindeydi. Kullanım durumunuza göre en az 6 ay ila 1 yıl daha yüksek performans da kullanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Buraya bi ekle de görelim :)

Tips
Tips
Üst Alt