Neler yeni

iPhone 6 13.0 hk

kremsantiii

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefonuma Tumblr yüklemek istiyorum fakat 13.0 ve üzeri sürümleri desteklediği için kullanamıyorum bu yüzden iPhone 6 telefonumun sürümünü 12.5.1'den 13.0'a yükseltebilir miyim?

Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.5.1

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
iphone 6 ios 13 desteği almadı. 12.5.4 den yukarı çıkamazsınız. jailbreak yapıp önceki tumblr sürümlerini yüklemeyi deneyin. iyi forumlar.

kaynak..

kremsantiii

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iphone 6 ios 13 desteği almadı. 12.5.4 den yukarı çıkamazsınız. jailbreak yapıp önceki tumblr sürümlerini yüklemeyi deneyin. iyi forumlar.

kaynak..
Önceki tumblr sürümünü nereden bulabilirim peki?

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu uygulamada güzeldir MultiTab for Tumblr

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İtunes ya da 3u tools ile kullanıcı hesabınla giriş yaparak pc ye uygulamayı indir. Telefondan app store satın alınanlara gel ordan bulut simgesine tıkla son uyumlu sürüm iner.

Cihazda indirme başlatmak için yani indir yazısını bulut simgesine çevirmek için lowerinstall tweak ile cihazın sürümü yüksek gösterip indirme başlatıp satın alınanlardan indirebiliyorduk. İki yöntemi de Deneyebilirisniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kremsantiii

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sanırım dediklerinizi algılayamadım, daha basit dilde anlatma şansınız var mı :D

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu videoyu uzun bir süre önce çekmiştim ama 1-2 ay önce yöntem hala çalışıyordu, deneyebilirsiniz.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Tips
Tips
Üst Alt