Neler yeni

iPhone 5S SHSH Kayıtsız iOS 10.3.3'e Downgrade Rehberi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Eve geçince emektar 5S yi bi düşürelim bakalım az kendine gelsin delikanlı. Anlatım güzel olmuş ellerine sağlık kardeşim. :)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Eve geçince emektar 5S yi bi düşürelim bakalım az kendine gelsin delikanlı. Anlatım güzel olmuş ellerine sağlık kardeşim. :)
Daha öncede yazmıştım bir kaç yere ama uğraşan olmadı bence :-)

Elcros

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Umarımız işinize yarar, teşekkürler. :)
Daha öncede yazmıştım bir kaç yere ama uğraşan olmadı bence :-)

Hocam ben de 1 haftadır 100 e yakın exploit failed hatası aldım 2 gün önce sonunda bir arkadaş çözümü bulup githuba yanıt olarak girmiş başarınca bir Türkçe kaynak olsun diye hemen yaptım rehberi. :D

damocles3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iphone 5s alıcam 1 saate ryzen 3 2200g var apulu bu yöntemle bi şekilde macos mojave kurup ya da high sierra kurup düşürebilir miyim 12.4.5 teki sürümü

basar999

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Merhaba sürekli Expolit hatası alıyorum dediklerinizi yaptım ama yine aynı hata oluyor başka çözümü var mı acaba

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar.

Ben de şimdi 5S için uyguladım. Gayet kullanışlı bir araç olmuş.

Rehber için teşekkür ederim.

İyi forumlar herkese.

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet. Telefon kendine geldi. Helix ile jb yaptım şimdi. Bazı programlar güncel iOS sürümü istiyor. Onlar için ne yapabilirim ona bakıyorum.
Eski Bir iTunes indirmen ve kendi apple kimliğini girip istediğin bi programı iTunes üzerinden indirmen.Sonrasında tekrar telefonunun applestore kısmına bir.Satın alınanlar kısmında o uygulamayı göreceksin.Indire tıkladığında sana soracak eski sürümü indirilsin mi diye.Sonrasında iOS 10.3.3'ün o sürümünü indirir.

bugra_5211

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
forumda anlatilan linux isletim sistemine uygun downgrade islemi calisiyor mac aramaniza gerek yok

Tips
Tips
Üst Alt