Neler yeni

Çözüldü iphone 5s jailbreak

leet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar merhaba ben 12.4.4 sürümündeki iphone 5s imi jailbreaklemek için uzun uğraşlar verdim,belki benimle aynı durumda olanlar vardır çözümü buraya atıyorum.
bu linkten düşük boyuttaki checkra1ni indiriyoruz.
bu linkten rufusu indiriyoruz
usb mizi bilgisayara taktıktan sonra önyükleme seçiminin sağında bulunan seç e basarak checkn1x dosyasını seçiyoruz ve başlata tıklıyoruz
fotoğraftaki ekran göründüğünde dd yansıması modunda yazdırıyoruz sonrasında işlem tamamlanınca bilgisayarımızdan f11e basıyoruz(her pcde farklı)
bilgisayarımızı usbden başlatıyoruz
checkra1n ekranı önünüze gelecek, options a girip safe mode a tik atıyoruz ve başlatıyoruz
normal jailbreak işlemine devam edip right before trigger ekranı önünüze gelince usbyi hızlıca çıkarıp takıyorsunuz ve booting diyecek
telefonunuz açılınca ilk başta checkrain uygulaması olmayacak fakat bir süre beklediğinizde gelecek
kendi tecrübelerimi paylaşmak istedim,herkese bol şans
1586543846876.png

Cihaz
iphone 5s
Sürüm
12.4.4

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Günlerdir bootra1n ile sürünüyordum checkn1x ile tek denemede oldu teşekkürler :)

zenciruhu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Haci abi ben ra1nusb ile jb yapmistim. Malum telefon kapandi tekrar jb yapamadim ra1nusb ile. Senin methodu denedim oldu. Cydia açılıyor fakat tweaklerim ayarlarda görünmüyor vr çalışmıyor 😂 yeni konu mu açsam çözümü var mi?

ilhamikarakaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kardeşim bootra1n çıktı çıkalı sürekli aynı hatayı alıyordum bu çözüm sayesinde tek seferde işimi hallettim eyvallah. 👌🏻

leet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Haci abi ben ra1nusb ile jb yapmistim. Malum telefon kapandi tekrar jb yapamadim ra1nusb ile. Senin methodu denedim oldu. Cydia açılıyor fakat tweaklerim ayarlarda görünmüyor vr çalışmıyor 😂 yeni konu mu açsam çözümü var mi?
bende de öyle olmuştu bütün tweakleri sil tekrar yükle düzeliyor
rocket bootstrap ve preference loader dahil

Tips
Tips
Üst Alt