Neler yeni

Duyuru iPhone 5s için IOS 10.3.3 imzası açık

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@ANILxTR düşür diyorsun da deneyen hiç kimse yapamamış o yüzden sordum deneyen var mı diye sen deneyip yaptıysan başka.

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar dün gece kafayı full buna yordum. 6-7 kere denedim ama hata veriyor. Sonra başka bir 5S’te OTA yolu ile düşürmeye çalıştım onda da bootloop sorunu oluştu. Denemeyin bence (Bazı telefonlarda sistem dosyaları ile oynanarak sürümünüzü OTA yolu ile düşürebiliyorsunuz ama denemenizi tavsiye etmem.)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

proreis1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Keşke olsa be 12.1.3 teyim JB yaparım mis gibi yaşar giderim.. yok mu çözümü olan

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ayrıca @ANILxTR arkadaşın dediği gibi İOS 13’den sonra 5S’in fişi çekileceğinden Apple herhalde imza konusunda salacak gibi görünüyor 5S’leri. Eğer imzalar açılırsa kesinlikle 10.2 sürümüne dönün gördüğüm en efsane sürümlerden biri 5S için. JB’si de çok sağlıklı çalışıyor. İOS 7,8,9 bunlar artık uygulama olsun, güvenlik olsun çok zayıf durumdalar. İOS 9 için uygulama desteği bitme evresine girdi artık. İşte bu durumda İOS 10.2 hem güncel, hem daha güvenli (7,8,9’a göre) hem de onlarla aynı derecede performanslı.

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Keşke olsa be 12.1.3 teyim JB yaparım mis gibi yaşar giderim.. yok mu çözümü olan
Valla hocam 12’de JB 5S ve 6 için çok kötü çalışıyor pil ömrü açısından. Performans 11’e göre iyi ama 7,8,9,10’a göre kötü. Ayrıca hiç bir zevki yok JB’nin artık. Hiç böyle ilgi çekici çok güzel tweakler kalmadı artık. İOS 6’da iken kontrol paneli, daha güzel
bir multitasking ekranı gibi özellikler eklerdik ve aşırı heyecan vericiydi. Şimdi o özellikler zaten var. JB bitti bence artık.

Node

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ios 12.1 JB'li telefon ios 10.3.3'e dönülür mü?

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
ios 12.1 JB'li telefon ios 10.3.3'e dönülür mü?
şu an bu sorunun cevabını 5s'i olan herkes merak ediyor yapabilen yok daha, benim kişisel pc'im yok olsa denerim hemen.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam geri açmışlar imzayı. Apple serverleri cidden kafayı yemiş. 1 Nisan şakası yapıyor güya Apple.

şimdi baktım her halde geri kapanmış

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
şimdi baktım her halde geri kapanmış
Aynen kapanmış ancak Unsigned İPSW’s kısmında da görünmüyor 10.3.3. Komple silip attılar herhalde yazılımı.

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynen kapanmış ancak Unsigned İPSW’s kısmında da görünmüyor 10.3.3. Komple silip attılar herhalde yazılımı.

evet tamamen yok acaba imza hala açıkmıki kaldırdılar siteden

Kralyzxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar boşuna denemeyin ben dün denedim her yoldan dönüş mümkün değil hatta iOS Ninja sitesinden kontrol edebilirsiniz.Orda imzalar kapalı zaten boşuna uğraşmayın donülmüyor.İphone 5 le karıştırmışlar büyük ihtimalle.

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar boşuna denemeyin ben dün denedim her yoldan dönüş mümkün değil hatta iOS Ninja sitesinden kontrol edebilirsiniz.Orda imzalar kapalı zaten boşuna uğraşmayın donülmüyor.İphone 5 le karıştırmışlar büyük ihtimalle.
İOS Ninja güncel değil. Çünkü adamlar daha 12.2 ve XS,XR’yi eklememişler siteye. Ayrıca bu hata OTA yazılımı ile alakalıymış. İPSW.me 10.3.3’ün OTA paketinin imzasının açık olduğunu söylüyormuş. İnsanlar da bunu yanlış anlayıp İTunes’a hücum ettiler o yüzden.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İOS Ninja güncel değil. Çünkü adamlar daha 12.2 ve XS,XR’yi eklememişler siteye. Ayrıca bu hata OTA yazılımı ile alakalıymış. İPSW.me 10.3.3’ün OTA paketinin imzasının açık olduğunu söylüyormuş. İnsanlar da bunu yanlış anlayıp İTunes’a hücum ettiler o yüzden.

o zaman filza ile 5s lerin ios sürümünü 7.1.2 yapıp ota ile 10.3.3 geçebiliyorlardı o zaman ?

Tips
Tips
Üst Alt