Neler yeni

Iphone 5s için ideal ios sürümü

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Merhaba abilerim ablalarım. Telefonum iphone 5s 12.4.8

Ben bir iki ay önce jailbreak dünyasına atılmıştım ve şimdiye kadar gayet mutlu bir şekilde telefonumu kullanıyordum. Ama malum telefonun pili pek iyi değil. Bu yüzden bazı tweakleri de denedim ama sorunum pek çözülmedi. Ben de son çare olarak downgrade yapsam mı diye düşünüyorum. ios 10.3.3 e düşürebiliyormuşum. Biraz kararsız kaldım çünkü mac bilgisayarım yok. Bu yüzden size danışmaya karar verdim. Sizce 12.4.8 den 10.3.3 e düşmeme değer mi? Ya da ios12.4.9 yayınlanmış ona mı geçmeliyim?

Telegram
Whatsapp
Reddit
Instagram
Türk telekom online işlemler hariç diğer uygulamalara çok ihtiyacım yok

Tweak olarak da kullandığım tweaklerin ios 10 versiyonu varmış

Hızı bence şuan fena değil ama benim için önemli konu pil.

Yardımcı olabilecek herkese teşekkür ederim. İyi günler

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba abilerim ablalarım. Telefonum iphone 5s 12.4.8

Ben bir iki ay önce jailbreak dünyasına atılmıştım ve şimdiye kadar gayet mutlu bir şekilde telefonumu kullanıyordum. Ama malum telefonun pili pek iyi değil. Bu yüzden bazı tweakleri de denedim ama sorunum pek çözülmedi. Ben de son çare olarak downgrade yapsam mı diye düşünüyorum. ios 10.3.3 e düşürebiliyormuşum. Biraz kararsız kaldım çünkü mac bilgisayarım yok. Bu yüzden size danışmaya karar verdim. Sizce 12.4.8 den 10.3.3 e düşmeme değer mi? Ya da ios12.4.9 yayınlanmış ona mı geçmeliyim?

Telegram
Whatsapp
Reddit
Instagram
Türk telekom online işlemler hariç diğer uygulamalara çok ihtiyacım yok

Tweak olarak da kullandığım tweaklerin ios 10 versiyonu varmış

Hızı bence şuan fena değil ama benim için önemli konu pil.

Yardımcı olabilecek herkese teşekkür ederim. İyi günler
ios 10.3.3 tabiki değer 5s için benim 5s cihazım 10.2 sürümünde gayetde stabil ve hızlı

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Evet hızlı olucağına eminim fakat zaten hızından çok şikayetçi değilim . Sizce bu sürüme düşersem pil performansı tahmini olarak ne kadar artar?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Evet hızlı olucağına eminim fakat zaten hızından çok şikayetçi değilim . Sizce bu sürüme düşersem pil performansı tahmini olarak ne kadar artar?
pil performansı gözle görünür derecede artıyor

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
pil performansı gözle görünür derecede artıyor
Çok teşekkür ederim. Galiba 10.3.3 e dönmemem için hiçbir neden kalmadı. Doubleh3lix varmış onla jb yapar kullanırım. Umarım daha güzel olur

Tekrarden teşekkür ederim. İyi günler

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yanılmıyorsan iOS 10.3.3 sürümü mükemmel bir sürümdü ve yine yanılmıyorsam 1 hafta sonra yeni sürümü yayınlamışlardı yabancı bir forumda sürümün çok iyi olduğundan onu ortadan kaldırdıkları yazıyordu :)

Tips
Tips
Üst Alt