Neler yeni

Çözüldü iPhone 5s Batarya Değişimi

Axis224

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar batarya değiştirmeyi düşünüyorum YouTube'dan çok video inceledim ve çok zor gibi gözükmüyor ancak benim asıl sormak istediğim alacağım batarya aranızda hiç kendi internetten 5s bataryası sipariş eden oldu mu n11, gittigidiyor gibi sitelerden yani şu batarya performansı iyi dediğiniz önerdiğiniz varsa yazarsanız sevinirim. :)

Axis224

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
başka macera aramana gerek yok dostum :)
Teşekkürler hocam bende şimdi tekrar n11'den falan bakıyordum bu batarya hakkında çok yorum var beğeniler üst seviye de 30-40 TL'ye satılanlara göre bunu almayı planlıyorum teşekkürler. :)

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
n11'den alacağına dejiden al kendi sitesinden konyadan gönderiyorlar. Öğleden önce sipariş verirsen gün içinde kargoya veriyorlar.

saku

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Deji kullandım birkaç ay 5s'te. Gayet memnundum. Şimdi 6s+'ım için aldım. Gelmesini bekliyorum.

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Deji alın. En azından ne aldığınız belli olur. Orjinal diye lanse edilen 40-50 TL civarındaki bataryalar hayatlarına 3-0 yenik başlıyorlar. 1-2 ay sonra cenaze namazı kılınıyor.

Arkadaşın dediği gibi kendi sitesinden alın. Daha ucuza kapatırsınız.

tolga3589

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Mah değeri yüksek olan başka batarya markası var mıdır acaba mesela 6s plus için 4000 mah kaliteli batarya olabilir.

Tips
Tips
Üst Alt