Neler yeni

iPhone 4s 6.1.3 imzası açık

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
i tunes ile denedigim zaman iphone bekleniyorda kalıyor
Cihazı elle recovery moda alıp deneyin. Eğer olmuyorsa cihazda, kabloda ya da bilgisayarda bir sorun var demektir.

byblt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Madem bilgisayarda kabloda sıkıntı var neden 4s için olan son sürümü kabul ediyor ? 9.35. i yüklerken hiç bir sorun olmuyor
Cihazı elle recovery moda alıp deneyin. Eğer olmuyorsa cihazda, kabloda ya da bilgisayarda bir sorun var demektir.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Madem bilgisayarda kabloda sıkıntı var neden 4s için olan son sürümü kabul ediyor ? 9.35. i yüklerken hiç bir sorun olmuyor
İmzalar kapalı olsa doğrulama yaparken hata verir. İPhone bekleniyor kısmına geçmez. Bu sebeple cihaz kablo’da sorun olabilir dedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

byblt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
İmzalar kapalı olsa doğrulama yaparken hata verir. İPhone bekleniyor kısmına geçmez. Bu sebeple cihaz kablo’da sorun olabilir dedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kabloda sorun olsa neden ios 9.3.5 i yüklüyor ki ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Kabloda sorun olsa neden ios 9.3.5 i yüklüyor ki ?
Burda yazdıklarımı okumuşsundur herhalde ?

JailbreakTR

byblt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Burda yazdıklarımı okumuşsundur herhalde ?

JailbreakTR
Okudum ama olmuyor 8 GB olduğu icin yetmiyor alanı sorun çıkarıyor

Serotonin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
Arkadaşlar 6.1.3 yükledikten sonra appstore'da internetim yok. Sadece "en popüler" sekmesindekiler görünüyor. Örneğin aramaya gelip facebook diye aratınca bişey olmuyor. Hata da yok sonuç da. JB'li ve JB'siz de iki yazılımda da aynı sorun var. Var mı öneriniz?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar 6.1.3 yükledikten sonra appstore'da internetim yok. Sadece "en popüler" sekmesindekiler görünüyor. Örneğin aramaya gelip facebook diye aratınca bişey olmuyor. Hata da yok sonuç da. JB'li ve JB'siz de iki yazılımda da aynı sorun var. Var mı öneriniz?
IOS 6.1.3 sürümü ile ancak telefon görüşmesi yapabilirsin...uygulama desteğini unutun...

erdogduharun67

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
herkese merhaba. ios 6 imzası şuan kapalı. dönüş için bi önerisi olan var mı ? iphone 4S için.

Tips
Tips
Üst Alt