Neler yeni

iPhone 4s 6.1.3 imzası açık

meliherdem

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

Not: iPhone 4s 8 GB için geçerli değil!

Moderatör tarafından düzenlendi:

ShekiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Eski telefonumu düşürdüm bu sürüme haliyle uygulama desteklemiyor jailbreak olsa da bazı uygulamaları yüklemiyor eski sürümlerini bile. 8.4 e güncelledim telefonum yeni gibi oldu ☺

atakan59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
4s im var 9.3.5 yüklü buna jailbreak yapıp filza ile systemden 9.3.5 in yerine 6.1.3 13G36 yerine 10B329 yazıyorum kaydedip çıkıyorum. Telefonu yeniden başlatıyorum. Güncelleme kısmında 8.4.1 indirmeye başlıyor. İndirme bitince yükle diyorum ve yüklemeye başlıyor. Yükleme bittikten sonra kapanıyor ve açıldığında elmada kalıyor. Acaba nerede hata yapıyorum. İki defa denedim sonuç aynı

ShekiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
4s im var 9.3.5 yüklü buna jailbreak yapıp filza ile systemden 9.3.5 in yerine 6.1.3 13G36 yerine 10B329 yazıyorum kaydedip çıkıyorum. Telefonu yeniden başlatıyorum. Güncelleme kısmında 8.4.1 indirmeye başlıyor. İndirme bitince yükle diyorum ve yüklemeye başlıyor. Yükleme bittikten sonra kapanıyor ve açıldığında elmada kalıyor. Acaba nerede hata yapıyorum. İki defa denedim sonuç aynı
Yanlış yapıyosun telefona dfu moduyla 6.1.3 ü yüklemen lazım ipsw’den temiz indiriceksin yükledikten sonra telefonu açıp güncelleme yerine geldiğin zaman 8.4.1 e güncelle diye soruyo güncelleyebilirsin sorun çıkmaz. Herkes bu yönetimi kullanıyor.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Yanlış yapıyosun telefona dfu moduyla 6.1.3 ü yüklemen lazım ipsw’den temiz indiriceksin yükledikten sonra telefonu açıp güncelleme yerine geldiğin zaman 8.4.1 e güncelle diye soruyo güncelleyebilirsin sorun çıkmaz. Herkes bu yönetimi kullanıyor.
DFU mod ile 6.1.3’e geri dönemezsin, sitede anlatım var onları uygulayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sentin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
6.1.3 yüklü güncelle deyince 9.3.5 e güncelliyor ama,
nasıl olacak? yusuf.ozgul sizde yardımcı olurmusunuz?

ShekiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
DFU mod ile 6.1.3’e geri dönemezsin, sitede anlatım var onları uygulayın.

Dönebiliyoruz ben öyle yapmıştım :eusa_doh:

---- ----

6.1.3 yüklü güncelle deyince 9.3.5 e güncelliyor ama,
nasıl olacak? yusuf.ozgul sizde yardımcı olurmusunuz?
Görüntü atabilme şansın var mı 4s te 6.1.3 yüklü olduğu zaman 8.4.1 e güncelliyordu eğer apple bi güncelleme yapıp onu kaldırmadıysa

Son düzenleme:

sentin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Dönebiliyoruz ben öyle yapmıştım :eusa_doh:

---- ----

Görüntü atabilme şansın var mı 4s te 6.1.3 yüklü olduğu zaman 8.4.1 e güncelliyordu eğer apple bi güncelleme yapıp onu kaldırmadıysa
Tamam telefon üzerinden olacakmış :) :thumbup:Sağolun

Son düzenleme:

atakan59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
.
DFU modunda 6.1.3 nasıl yüklenir bilmiyorum. Dün gece ipsw.me adresinden 6.1.3 indirdim imzalar açıktı ama indirdiğim 6.1.3 ü iTunes a hangi yoldan göstereceğimi bilmiyorum. Şu an DFU modunda yükleme yaparken 9.3.5 i görüyor çünkü en son güncellenip yüklenen bu. 6.1.3 ü nasıl yüklerim.

ShekiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
.

DFU modunda 6.1.3 nasıl yüklenir bilmiyorum. Dün gece ipsw.me adresinden 6.1.3 indirdim imzalar açıktı ama indirdiğim 6.1.3 ü iTunes a hangi yoldan göstereceğimi bilmiyorum. Şu an DFU modunda yükleme yaparken 9.3.5 i görüyor çünkü en son güncellenip yüklenen bu. 6.1.3 ü nasıl yüklerim.
Telefonu bağla İtunes üzerinden güncellemeleri denetle veya iphone geri yükle yeri var klavyeden shifte basılı tutup fareyle tıkladığın zaman dosya seçme yeri açılıcak ordan ipsw den indirdiğin sürümü seçip onaylarsan yükler.

demduam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İyi akşamlar iCloud şifresini ve kullanıcı adını unuttuk nasıl açabiliriz telefon 4s iOS 6.1.3

atakan59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefonu bağla İtunes üzerinden güncellemeleri denetle veya iphone geri yükle yeri var klavyeden shifte basılı tutup fareyle tıkladığın zaman dosya seçme yeri açılıcak ordan ipsw den indirdiğin sürümü seçip onaylarsan yükler.
Şu an itibariyle 6.1.3 imzalar açık mı acaba bi fikrin varmı
(Not: az önce 6.1.3 yüklemeyi denedim ve yükledi imzalar açıkmış demekki.)

Son düzenleme:

atakan59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çok teşekkür ederim 6.1.3 e döndüm

---- ----

İlk önce 6.1.3 ipsw den indir yükle telefona sonra telefon üzerinden güncelleme yap
Çok teşekkür ederim sağol

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
İmzalar hala açık mı?

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
6.1.3 kullanan ve jailbreak yapmış bir arkadaş acaba bana /System/Library/Audio/UISounds/ klasöründeki smsreceived1.caf dosyasını paylaşabilir mi ?

byblt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Herkeze merhaba bügün kapalı kutu 4s 8 gb aldım ancak imzalar açık olmasına ragmen ios 6.1.3 yükleyemedim ve bu iphone ios 8.1.3 ile geldi telefonda hiçbir sorun yok neden yükleme itunes ekranında iphone bekleniyor da kalıyor 3 tane pc denedim yine aynı desteginizi bekliyorum.

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar 4s 6.1.3 yüklemiştim jb yapıp, Rehberimde kişi resimlerini gösteren bir tweak yüklemek istiyorum! Bunun için önce jb windows için jb aracı linki bide önerebileceğiniz bir tweak varmı ben unuttum eski tweak isimlerini teşekkürler....

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar 4s 6.1.3 yüklemiştim jb yapıp, Rehberimde kişi resimlerini gösteren bir tweak yüklemek istiyorum! Bunun için önce jb windows için jb aracı linki bide önerebileceğiniz bir tweak varmı ben unuttum eski tweak isimlerini teşekkürler....

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Herkeze merhaba bügün kapalı kutu 4s 8 gb aldım ancak imzalar açık olmasına ragmen ios 6.1.3 yükleyemedim ve bu iphone ios 8.1.3 ile geldi telefonda hiçbir sorun yok neden yükleme itunes ekranında iphone bekleniyor da kalıyor 3 tane pc denedim yine aynı desteginizi bekliyorum.
Kablonuzu kontrol edin.

byblt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Denedim kaboyu ios 9.3.5 i yüklüyor ios 6.1.3 ü yüklemiyor
Kablonuzu kontrol edin.
Mesaj düzenlendi:

Kablonuzu kontrol edin.
desider in videosunu izledim ios 6.1.3 e yeni olanı harfiyen uyguladım ancak sorun alıyorum
cihazımı yeni aldım kapalı kutu 4s 8 gb ios 8.1.3 ile geldi bu konuda yardımını bekliyorum

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Denedim kaboyu ios 9.3.5 i yüklüyor ios 6.1.3 ü yüklemiyor

Mesaj düzenlendi:

desider in videosunu izledim ios 6.1.3 e yeni olanı harfiyen uyguladım ancak sorun alıyorum
cihazımı yeni aldım kapalı kutu 4s 8 gb ios 8.1.3 ile geldi bu konuda yardımını bekliyorum
İpsw dosyasını indirip iTunes ile sürüm düşürebilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt