Neler yeni

Iphone 4 Whatsapp Numara Uyumsuzluk sorunu

cngzhngvn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Selam arkadaşlar ben telefonuma jailbreak yaptım ancak buna rağmen gerekli işlemleri yapmış olsam da whatsapp ın numara eşleştirme aşamasını geçemiyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?

Cihaz
ıphone 4
Sürüm
ıos 7.1.2

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
o telefon ve sürüme whatsapp desteğini kaldırdı diye biliyorum.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihaz Sürümü nedir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydiadan App admin indirin ve hangi sürüm olduğunu hatırlamıyorum ama whatsapp ın appstoreden eski sürümünü indirin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sürümü hatırlayamadım ona bakıyorum hocam

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selam arkadaşlar ben telefonuma jailbreak yaptım ancak buna rağmen gerekli işlemleri yapmış olsam da whatsapp ın numara eşleştirme aşamasını geçemiyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?
Yüklü whatsapp uygulamasını sil Cydiadan app admin kur ve app store aç daha sonra whatsapp uygulamasının yanındaki bulut resmine tıkla ve dovngrade seşeneğinden bana bir ekran resmi at

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
4veya 5 sürüm altakini seçerek indir ve dene yine aynı sorunu verirse yüklü olanı sil bir altındaki sürümü yükleyerek dene ( sürümü hatırlayamıyorum uzun zaman oldu )

cngzhngvn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
4veya 5 sürüm altakini seçerek indir ve dene yine aynı sorunu verirse yüklü olanı sil bir altındaki sürümü yükleyerek dene ( sürümü hatırlayamıyorum uzun zaman oldu )

Oncelikle yardim caban icin cok tesekkur ederim ancak eger ki bir baskasina daha yardim edecek olursaniz veya actigim konu ihtiyaci olan biri tarafindan acilip bakilacak olunursa bunu yapmanin bir tek yolu var ben de gece yapamayinca birakmistim simdi tekrar elime aldigimda forumlarda dolasirken bir yol gordum ve onu denedim oyle oldu. Olay şu: Oncelikle telefonun zaten jailbreakli olmasi sart hic bilgisi olmadan bu siteye denk gelen arkadaslar once bunu bi bilsin daha sonra ise cydia'dan reposunu eklemeniz gerekiyor ardindan arkadasin dedigi gibi app admin yuklenmesi gerek o da bittikten sonra beta unlimaps reposundan whatsapp tweak ini indirmeniz gerek daha sonra appstore dan ya 2.18.71 surumunu indirmeniz gerek (bunun icin indir butonunun ustune basili tutmaniz ardindan surum dusur secenegine tiklamaniz gerek tum surumlar burada karsiniza cikacaktir.)bu da bittikten sonra asil olay geliyor bu halde de girerseniz size surumunuz cok eski ucretsiz yukseltebilirsiniz hatasini verecek simdi yapmaniz gereken sey ise tarihi agutos 2018 e almak ayarlar=genel=tarih ve saat den otomatik ayarlayi kapatip tarihi dedigim zamana alin ve tekrar giris yapmayi deneyin bu sefer size wifi aginizda hata var gibi bi sorun verecekir simdi yapmaniz gereken sey ise hic bir uygulamayi kapatmadan orta tusa 2 kere basip ayarlara donup tarihi otomatik ayarla deyip tekrar orta tustan whatsapp a geri gelip tekrar denemeniz durumunda islem basariyla gerceklesecektir. Neden bilmiyorum ancak geceden beri bir cok yolu denememe ragmen sadece tarihi agustosa alip sonra tekrar otomatik ayarla dedikten sonra gerceklesti

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yardımcı olduğumu düşünmüyorum, basit bir işlemi arapsaçına döndürmüşsün. Sorun hakkında bu kadar bilgin vardı, neden yardım istiyorsun. Direk konu açsaydın.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İzahatli anlatım için çok teşekkürler..!
Ne var ki asıl önemli olan cihazda kullanılan son whatsapp numarası ile kayıt edilebilme engelinin aşılması.
Tüm tavsiyeleri uygulamama rağmen kayıt kabul etmiyor.
Umarım bunu aşabilmek için de bir çözüm bulunur..

cngzhngvn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Yardımcı olduğumu düşünmüyorum, basit bir işlemi arapsaçına döndürmüşsün. Sorun hakkında bu kadar bilgin vardı, neden yardım istiyorsun. Direk konu açsaydın.

ilk yazdigimda sorunu cozememistim yardim ariyordum ancak daha sonra kendim bir sekilde sorunun cozumun bulunca baska arkadaslara da faydasi dokunur diye cozumunu paylasayim dedim ah lanet olsun ne kadar kotu bir insanim kendi actigim konunun cozumunu bulduktan sonra tekrar baskalarinin da isine yarar diye cozumu buraya yazdigim icin gercekten ozur dilerim dostum

Tips
Tips
Üst Alt