Neler yeni

iPhone 11 Pro ios 16'dan 14.1 sürümüne nasıl düşürebilirim?

furkan_scream

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhabalar, iphone serüvenimi 3-4s-5-5s olarak devam ettirip daha sonrasında android ile devam ettim o zamanlar çok kolay şekilde jailbreak yapılıyordu istediğim her şeyi kurabiliyordum telefonuma, bugün ikinci el 11 pro aldım ve serüvene devam edeceğim ancak bir kaç kamera probleminden dolayı ios 16'yı ios 14.1 sürümüne düşürmek istiyorum. Eski zamanlardaki kolaylık yok ve olayları anlayamadım bir türlü sürüm düşüremedim. SHSH kaydı yok telefonda daha önce hiç almamışlar. Kısaca sorum şu: Telefonumun sürümünü 14.1 sürümüne SHSH kaydı olmadan düşürmek için jailbreak mı yapmam lazım? Ve 16 sürümüne jailbreak var mıdır?

Cihaz
iPhone 11 pro
Sürüm
ios 16

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba, iki sorunuzun da cevabı hayır. Shsh olmadan sürüm düşüremezsiniz. Şu an mevcut cihaz ve sürümünüze de jb desteği yok.

barzo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Merhabalar, iphone serüvenimi 3-4s-5-5s olarak devam ettirip daha sonrasında android ile devam ettim o zamanlar çok kolay şekilde jailbreak yapılıyordu istediğim her şeyi kurabiliyordum telefonuma, bugün ikinci el 11 pro aldım ve serüvene devam edeceğim ancak bir kaç kamera probleminden dolayı ios 16'yı ios 14.1 sürümüne düşürmek istiyorum. Eski zamanlardaki kolaylık yok ve olayları anlayamadım bir türlü sürüm düşüremedim. SHSH kaydı yok telefonda daha önce hiç almamışlar. Kısaca sorum şu: Telefonumun sürümünü 14.1 sürümüne SHSH kaydı olmadan düşürmek için jailbreak mı yapmam lazım? Ve 16 sürümüne jailbreak var mıdır?
Sürüm düşüremezsiniz. IOS16 İphone 11 için jailbreak desteği yok. Jailbreak olsa bile yine sürüm düşüremezsiniz shsh kaydı yok.

ank06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Öyle bişey olsa Jailbreaksız cihaz kalmazdı

0kay06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 13 Pro
6s cihazım var sürümü 15.7.6 bir türlü Jailbreak yapamadım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi.

Tips
Tips
Üst Alt