Neler yeni

İphone 11 kamera özellığı

kartalnet06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaslar bıldıgınız gıbı ıphone 11 ve proda gece modu var loş ışığın olduğu yerlerde çok kullanışlı bu modu alt sürüm telefonlara ekleyebılecegımız bı tweak var mı örneğin portre modu eklenıyordu bunun ıcınde bı tweak varsa yardımcı olur musunuz

Cihaz
6s
Sürüm
12.1

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tweak yok ancak bu işi yapan uygulama vardır. iPhone 11 serisi gibi olmaz ama iş görebilir. Temelde uzun estantane var sonuçta.

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Program olarak procam ve procamera yapıyor galiba.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba arkadaslar bıldıgınız gıbı ıphone 11 ve proda gece modu var loş ışığın olduğu yerlerde çok kullanışlı bu modu alt sürüm telefonlara ekleyebılecegımız bı tweak var mı örneğin portre modu eklenıyordu bunun ıcınde bı tweak varsa yardımcı olur musunuz
Şimdilik böyle bir tweak yok diye biliyorum lakin gelir yakında diye düşünüyorum. Çeşitli kamera uygulamaları var. Onlar iş görebilir.

Tweak yok ancak bu işi yapan uygulama vardır. iPhone 11 serisi gibi olmaz ama iş görebilir. Temelde uzun estantane var sonuçta.
Hocam bence elbet gelir. Çünkü Apple, plus modellere portre modu eklemeye başlayıncası çift kamera olmadan portre modu olmaz diye bir çok söylenti çıkmıştı. iPhone SE 2. Nesil cihazda tek kamera var ve tüm donanımlar mevcut.
Büyük ihtimalle iOs 14'te verirler diye düşünüyorum alt segment cihazlara.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Şimdilik böyle bir tweak yok diye biliyorum lakin gelir yakında diye düşünüyorum. Çeşitli kamera uygulamaları var. Onlar iş görebilir.

Hocam bence elbet gelir. Çünkü Apple, plus modellere portre modu eklemeye başlayıncası çift kamera olmadan portre modu olmaz diye bir çok söylenti çıkmıştı. iPhone SE 2. Nesil cihazda tek kamera var ve tüm donanımlar mevcut.
Büyük ihtimalle iOs 14'te verirler diye düşünüyorum alt segment cihazlara.
Sadece kamera yetmiyor ama bunun için.
Tek kamera için bunu yapan tweak çektikten sonra uzunca işlem yapıyor.

bayramagdaci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iphone 7 ios 14.6 için portre modu mumkunmu?varsa hangi tweak dostlar

Tips
Tips
Üst Alt