Neler yeni

iPhone 11 Jailbreak Donanım sorunu hk.

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba, iPhone 11 aldım geçtiğimiz haftalarda. iOS 14.1 olarak geldi. Fakat donanım yüzünden jailbreak atılamadığını öğrendim. Ama eskiye döndüğümde iOS 13 iken unc0ver'ın jailbreak aracının uyumlu olduğunu gördüm. Bu donanım problemi iOS 14'e özel bir problem mi?

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 14 de iphone 11 jb yok checkra1n olarak hiç bi zaman gelmeyecek. 13 e de dönemezsiniz maalesef

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
15’e mi kaldık... bi ihtimal..
Şuan da jailbreak çıkması beklenen en muhtemel sürüm 14.1 dir. Dolayısıyla şanslı olduğunuzu söyleyebilirim.

Sürümde kalıp jailbreak beklemeye devam edin.

hakanozgur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Aynı sorunu bende yaşadım bir adet iphone se 2020 cihazı edindim 13.6 geldi ama yaptığım bir hatadan dolayı cihazı ios 14.3 güncellemek zorunda kaldım gelme olasılığı varmıdır checkrainin ya da uncoverın her gün bi umutla uyanmaktan helak olduk ya..

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aynı sorunu bende yaşadım bir adet iphone se 2020 cihazı edindim 13.6 geldi ama yaptığım bir hatadan dolayı cihazı ios 14.3 güncellemek zorunda kaldım gelme olasılığı varmıdır checkrainin ya da uncoverın her gün bi umutla uyanmaktan helak olduk ya..
checkra1n gelmez unc0ver allah bilir

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Şuan da jailbreak çıkması beklenen en muhtemel sürüm 14.1 dir. Dolayısıyla şanslı olduğunuzu söyleyebilirim.

Sürümde kalıp jailbreak beklemeye devam edin.
Takip edebileceğim bir link var mı?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
merhabalar. whatsapp grubumuz ve telegram grubumuz var. olmadı sitemiz var. takip edebileceğiniz yerler burası. Zaten 14 versiyona jailbreak çıkarsa site yıkılır heryerden haberleri ve konuları görürsünüz.
Telefon numaranızı özelden atarsanız gruplara ekleyebilirim. iyi forumlar.

abidin0671

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
merhabalar. whatsapp grubumuz ve telegram grubumuz var. olmadı sitemiz var. takip edebileceğiniz yerler burası. Zaten 14 versiyona jailbreak çıkarsa site yıkılır heryerden haberleri ve konuları görürsünüz.
Telefon numaranızı özelden atarsanız gruplara ekleyebilirim. iyi forumlar.
beni alabilirmisiniz

Tips
Tips
Üst Alt