Neler yeni

İpaStore İpawind Hakkında

krall5759

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bu başlıkta yazdığım uygulamaları kullanan var mı kullananlar düşüncesini alabilir miyim şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ciddiden gereksiz bu hizmetler varken; ipabox, appvalley vip, panda helper, vshare helper(only pc) .....

Para vereceğine ücretsiz kullanabilecrğin hizmetler. Panda app 360 gün serftika veriyordu sanırım.

krall5759

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ciddiden gereksiz bu hizmetler varken; ipabox, appvalley vip, panda helper, vshare helper(only pc) .....

Para vereceğine ücretsiz kullanabilecrğin hizmetler. Panda app 360 gün serftika veriyordu sanırım.
Hocam öncelikle yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim. Önceleri tweakbox benzeri denedim birden süresi bitiyor profilin sanırım uygulamalar açılmıyor uğraş dur ipawind arkadaşım önerdi o kullanmıştı profil süre sorunu olmuyordu ondan dolayı arayış içindeyim

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Hocam öncelikle yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim. Önceleri tweakbox benzeri denedim birden süresi bitiyor profilin sanırım uygulamalar açılmıyor uğraş dur ipawind arkadaşım önerdi o kullanmıştı profil süre sorunu olmuyordu ondan dolayı arayış içindeyim
panda app bitmiyor deneyebilirsin.

Ertugrul46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Appeven'da kullanabilirsin içeriği çok geniş modlu oyunlarda var ben iki aydır kullanıyorum sorun yaşamadım Süre sıkıntısında @krall5759

krall5759

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Appeven'da kullanabilirsin içeriği çok geniş modlu oyunlarda var ben iki aydır kullanıyorum sorun yaşamadım Süre sıkıntısında @krall5759
Tamamdır kardeşim deniyeceğim
Mesaj düzenlendi:

Dostum pandada ücretli en temizi ipastore gibi duruyor

Son düzenleme:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Cihazın Jailbreakli ise ve AppSync Unified kuruluysa, TutuApp VIP IPA'sı verebilirim. İmza üzerine yüklemiyor, direk uygulama kurar gibi kuruyor.

krall5759

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihazın Jailbreakli ise ve AppSync Unified kuruluysa, TutuApp VIP IPA'sı verebilirim. İmza üzerine yüklemiyor, direk uygulama kurar gibi kuruyor.
jb li değil hocam 100 tl yi gözden çıkardım ++ eklentileri için felan ipastore gözüme çarptı appcake destekli sanırım panda helper ipastore yada tutuapp satın alırım gibi duruyor

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
jb li değil hocam 100 tl yi gözden çıkardım ++ eklentileri için felan ipastore gözüme çarptı appcake destekli sanırım panda helper ipastore yada tutuapp satın alırım gibi duruyor
100 TL civarında güzel hizmet bulabilirseniz, bana da bildirirseniz sevinirim hocam.

cenksafi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tutuapp vip var kardeşim gayet stabil ve güzel tek sıkıntısı indirme hızı aylık fiyatını hatırlamıyorum birde yeni ipawind i aldım bi kaç özelliği var tweak yükleme gibi uygulamalara ama onuda 9 dolar gibi bi ücret daha vererek açıyosun flex loadwr her uygulamasında çalışıyo denedim ama diğerini denemedim uygulamalar gayet hızlı download olup imzalanıyor daha tam süreleri kalitesini test edemedim ama kardeşim

krall5759

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tutuapp vip var kardeşim gayet stabil ve güzel tek sıkıntısı indirme hızı aylık fiyatını hatırlamıyorum birde yeni ipawind i aldım bi kaç özelliği var tweak yükleme gibi uygulamalara ama onuda 9 dolar gibi bi ücret daha vererek açıyosun flex loadwr her uygulamasında çalışıyo denedim ama diğerini denemedim uygulamalar gayet hızlı download olup imzalanıyor daha tam süreleri kalitesini test edemedim ama kardeşim
Anladım hocam çok sağolasın görüşün için .

ozyberk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Tutuapp kullanım kolaylığı olarak da gayet ideal..

krall5759

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bu uygulamalara pek güvenme
Vallahi hocam sizde haklısınız ama bu uygulamaları kullanan ipastore ve ipawind adına konuşuyorum sağlam bir kitle var bir sıkıntı olsaydı yıllardır çıkmaz mıydı diye düşünmüyor da değilim ama efsane reyisde girişme dedi en son kalıcak gibi duruyor .

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Vallahi hocam sizde haklısınız ama bu uygulamaları kullanan ipastore ve ipawind adına konuşuyorum sağlam bir kitle var bir sıkıntı olsaydı yıllardır çıkmaz mıydı diye düşünmüyor da değilim ama efsane reyisde girişme dedi en son kalıcak gibi duruyor .
dostum biraz daha dayan yakın zamanda jailbreak çıkacaktır kurtulacaksın

aniluslux

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Hocam jailbreaklı telefon kullanıyorum fakat watusi ipasını kurarken bende sorun yaşadım

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
İpawind çok dandik beyler kesinlikle para verip almayın.

memurchan34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Benim jailbreakli nasıl kurarım tutuapp vıp ı appsync yüklü

krall5759

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Konuyu hortlatıyorum ama 3 yıl sonra tekrar iphone a geçiş yaptım ipastore veya ipawind satın almayı düşünüyorum kullananlar veya herhangi bir sorun sıkıntı yaşayanlar yardımcı olabilir mi ?

smhkya37

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
ipawind kullanıyorum senelik üyelik aldım çok memnunum ama benimde şuan problemim şu cihazımı değiştirdim yeni cihaza aktif üyeliğimi nasıl kurucam ama mail attım ama dönüş olmadı hala fikri olan yada yardımcı olabilcek olan biri varmı acaba

Tips
Tips
Üst Alt