Neler yeni

İPAD AİR A7 JAİLBREAK YAPILIRMI

isaylcnky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Sürüm şuan 12.5.3 (12,5,5güncellemeside gelmiş bu arada) bu cihaza jailbreak nasıl yapılır yardım edin

Cihaz
İpad Air a7
Sürüm
12,5,3

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. sitemizdeki uncover konusuna göz atabilirsiniz. eger farklı jailbreak araçları kullanacaksanız onlara da bakabilirsiniz. Benim önerim uncover olacaktır. iyi forumlar.
not: en basit yöntem 1 yıllık ipa edinerek oluyor. pm yoluyla iletişime geçebilirsiniz. @isaylcnky

isaylcnky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
1 yıllık ipa nasıl edinebilirim
Mesaj düzenlendi:

selamlar. sitemizdeki uncover konusuna göz atabilirsiniz. eger farklı jailbreak araçları kullanacaksanız onlara da bakabilirsiniz. Benim önerim uncover olacaktır. iyi forumlar.
not: en basit yöntem 1 yıllık ipa edinerek oluyor. pm yoluyla iletişime geçebilirsiniz. @isaylcnky
1yıllık ipa nasıl edinebilirim .tam olarak hangi forma bakmam gerek uncover için
Mesaj düzenlendi:

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.5.1 Jailbreak! bu formda uncovera a7 işlemciler için uyumlu değil

Tips
Tips
Üst Alt