Neler yeni

İpad air 3 alacagim.bazi sorularim var.

gurkanse

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Merhaba arkadaslar,
zamaninda 3g 3gs 4g gibi cihazlarima jb kurmus her tweak vb seyleri denemis biri olarak en son iphone 6plus ta ios kullandim.son 4 yildir sadece android kullaniyorum.Bu aksam tatile cikicam ve cikmadan ipad air 3 almak istiyorum.jailbreak yapabilir miyim? ve ios kisminda neler degisti?

-cydia impactor ile istedigim oyun ve uygulamayi yukleyebilir miyim jb siz?

-film muzik vb seyleri yuklemek icin hala itunes zorunlu mudur yoksa itools ya da benzeri bir programla atabilir miyim jb siz? malum uzun yola cikinca film dizi izlemek istiyor insan :)

simdiden vakit ayirip cevap yazanlara tesekkur ederim

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uyumlu bir sürümse jb yapabilirsin.

Hiç denemedim ama impactor ile atılır galiba 😂

iTools gibi alternatifler ile yapabilirsin jb olmadan. 👍

gurkanse

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Uyumlu bir sürümse jb yapabilirsin.

Hiç denemedim ama impactor ile atılır galiba 😂

iTools gibi alternatifler ile yapabilirsin jb olmadan. 👍
chimera jb var ios 12 de sitede arastirdigim kadariyla ama untethered mi bilmiyorum.bisey olur tatilde kapanirsa acamam kalir oyle😀

impactor zaten jb siz uyg oyun atmaya yarayan bir program ama stabil ve duzgun calisiyormu aslinda onu sormak istedim.bilen kullananlardan yorumlarini bekliyorum

itools ile dizi film atabilmek guzel.itunes benim kullandigim zamanlarda kanserojen madde gibi biseydi :)

arkadaslar jb ve impactor hakkinda yorumlarinizi bekliyorum.bugun ona gore pro 2 yada air 3 alacagim.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
chimera jb var ios 12 de sitede arastirdigim kadariyla ama untethered mi bilmiyorum.bisey olur tatilde kapanirsa acamam kalir oyle😀

impactor zaten jb siz uyg oyun atmaya yarayan bir program ama stabil ve duzgun calisiyormu aslinda onu sormak istedim.bilen kullananlardan yorumlarini bekliyorum

itools ile dizi film atabilmek guzel.itunes benim kullandigim zamanlarda kanserojen madde gibi biseydi :)

arkadaslar jb ve impactor hakkinda yorumlarinizi bekliyorum.bugun ona gore pro 2 yada air 3 alacagim.
Untethered bu devir de zor. Unut onu 😂😂

gurkanse

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Untethered bu devir de zor. Unut onu 😂😂
ne diyosun ya :) en azindan jb siz
oyun uygulama atabilicem
itools sayesinde film atabilcem

e jb ye sadece tweakler icin gerek kaliyor ama jb siz ios çöp😂😂

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ne diyosun ya :) en azindan jb siz
oyun uygulama atabilicem
itools sayesinde film atabilcem

e jb ye sadece tweakler icin gerek kaliyor ama jb siz ios çöp😂😂
Cihaz yeniden açılırsa uygulamasına girerek tekrar jb yapabilirsin sorun yok 😂

gurkanse

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Cihaz yeniden açılırsa uygulamasına girerek tekrar jb yapabilirsin sorun yok 😂
tabi yeniden acilirsa😂😂 ben en iyisi tatil donusu yapayim jb yi.birazdan gidip air 3 alcam appledan.ikinci el bakim dedim yok :) olanda sifirla ayni fiyata koymus.hatta sahibindendeki sifir air 3ler apple magazasindakinden 300tl daha pahalli.bu neyin kafasi ya😂😂😂

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iPad'e AppStore üzerinden VLC Media Player indirin. Sonrasında cihazı iTunes'a bağlayın. Cihazın özellikleri gösterilen ekranda sol menüde Dosya Paylaşımı var. Buradan VLC Player'ın içerisine eşzamanlama gerekmeden USB belleğe aktarır gibi Film/Dizi aktarabilirsiniz. Sonrasında cihazdan VLC uygulaması üzerinden izlersiniz. VLC, Player konusunda açık ara alanında en iyi, en kaliteli uygulamadır.

Jailbreak konusunda acele etmeyin derim. iOS Jailbreak eskisi gibi değil, daha fazla imkan var ve artık Impactor'a tam anlamıyla bağımlı değiliz. Jailbreak aracı yükleyebilen siteler ve sitemizde 1 yıl iptal olmayan kişiye özel IPA hazırlanabiliyor. Müsait zamanınızda siteyi iyice gezin, fikir sahibi olmanızı tavsiye ederim. Şimdiden iyi tatiller.

Tips
Tips
Üst Alt