Neler yeni

Çözüldü ipa yükleme sorunu

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
cihazım 5s 12.5.1 checkra1n jb kullandığpım pc win7 home pre. 2.nesil i3 ,işlemci yani chromu bile açması 1 dakika filan sürüyor bahsediceğim sorun kullanıdığım ios sürümü cihaz ya da pc den midir bilmiyorum sorunum masaüstündeki bir oyunun ipasını (tomb raider 2) telefona imzalama programları ile yükleyememek şöyleki hem altsigner (win7 uyumlu olanı hangisiyse allstore de olabilir hatırlayamadım) hem de cydia impactor ile kuramadım sürekli bazı hatalar verdi bu araçların kurulum talimatlarını birebir yerine de getirdim fakat kurulumda başarılı olamadım. daha önceden 6s kullanıyordum ios 9-10 zamanında aynı dosyayı imzalayarak 1 haftalıkta olsa kurabiliyordum telefona şimdi aynı dosyayı neden kuramıyorum acaba dev hesabı mı lazım yoksa 5s mi oyunu desteklemiyor cihaz mı yetersiz yoksa imzalama programlarında şu an sorun mu var ve ipa yüklemenin şu anda benim cihaz için çalışan yolu var mı?

Cihaz
iphone 5s
Sürüm
12.5.1

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. windows 10 ile altserver -altstore yükleyerek deneyebilirsiniz. diğerleri imzalamıyor gibi.

caribane

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba acaba bana tomb raider'in IPA'sını atar mısınız rica etsem?
Mesaj düzenlendi:

cihazım 5s 12.5.1 checkra1n jb kullandığpım pc win7 home pre. 2.nesil i3 ,işlemci yani chromu bile açması 1 dakika filan sürüyor bahsediceğim sorun kullanıdığım ios sürümü cihaz ya da pc den midir bilmiyorum sorunum masaüstündeki bir oyunun ipasını (tomb raider 2) telefona imzalama programları ile yükleyememek şöyleki hem altsigner (win7 uyumlu olanı hangisiyse allstore de olabilir hatırlayamadım) hem de cydia impactor ile kuramadım sürekli bazı hatalar verdi bu araçların kurulum talimatlarını birebir yerine de getirdim fakat kurulumda başarılı olamadım. daha önceden 6s kullanıyordum ios 9-10 zamanında aynı dosyayı imzalayarak 1 haftalıkta olsa kurabiliyordum telefona şimdi aynı dosyayı neden kuramıyorum acaba dev hesabı mı lazım yoksa 5s mi oyunu desteklemiyor cihaz mı yetersiz yoksa imzalama programlarında şu an sorun mu var ve ipa yüklemenin şu anda benim cihaz için çalışan yolu var mı?
ayrıca sorunuzun cevabı bence Sideloadly! uygulaması, mükemmel sorunsuz çalışıyor bende

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@caribane malesef bendeki ipa bozulmuş nasıl oldu bilmiyorum eski dosyalarıma bakıp yedek aldıysam atarım.

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ben de altstore kurarken "icloud drive" kurma aşamasında internette ne çözümü bulduysam hepsini denememe rağmen başarılı olamadım. ama sideloadly ile çok çok basit bir şekilde ipayı imzalayıp, telefona atabiliyorsunuz. kesinlikle tavsiye ederim.

Tips
Tips
Üst Alt