Neler yeni

ios 9.3.5 sürümü için Youtube

asiBenlik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Sevgili yöneticiler ve bu işin uzmanı arkadaşlar.
Farklı bir apple hesabı olmadan veya daha önceden yüklenen uygulamayı tekrar yükleme seçeneğindeki dışında 9.3.5 sürümü için bir repo varmı?
İstediğmiz uygulamayı yükleyelim.
Bilinen bir yöntem veya forumda yazılı bir konu varsa yönlendirirseniz sevinirim.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İpad mini 9.3.5 ile youtube, netflix ve telegram kullanılabiliyor. Eba yükleniyor ancak açılışta güncelleme uyarısı çıkıyor. Flex tweaki ile bu da aşılabilir diye düşünüyorum. Çok bilgim olmadığından uzman arkadaşlar yardımcı olabilir.

9.3.5 cihaza bu uygulamaları yükleme yapacak isek tek kural yüklecek uygulamanın 9.3.5 zamanında sürümünün olup olmadığıdır. Eğer bir uygulama ios 12 ile birlikte çıkmış ise malesef en eski sürümü ios 12 ye göre olacaktır. Cihaza yüklenecek lowerinstall tweak ile ios sürümü yüksek gösterilip indirme başlatılır ancak yükleme sonunda dosya sistemi uyuşmadığından dolayı yükleme başarısız hatası verir.

Yükleme yapmanın benim bildiğim 3 yolu var,

1.app store hesabımızı başka bir cihazda kullanarak indirmek istediğimiz uygulamayı indiririz. Daha sonra eski sürüm cihazda satın alınanlar sekmesinden indir dediğimizde eski sürüm iner.

2. Başka cihaz yok ise bilgisayarda 3u tools programına app store kimliğimizle giriş yaparız. Aynı şekilde ordan indirme yapınca 9.3.5 olan cihazda satınalmalarda çıkacaktır ordan indirebiliriz.

3. Cihazımızda jailbreak var ise lowerinstall tweak ( )ile cihazın sürümü yüksek gösteririz. Uygulamayı app storedan indir deriz ancak yükleme hatası verir. Sonra tweakı pasif yaparak app store satın alınanlardan bularak uygun sürümü indiririz.

Not: youtube eski sürüm yüklenince güncelleme uyarısı gelirse flex3 tweak üzerinden youtube no upgrade eklentisini indirip aktif yapın.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

abdullahyesildemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Usta merhabalar. Eski apple ihazım yok ve haliyle uygulama da yüklemedim daha önceleri. Bu işlem işe yarar mı. Ve Lowerinstall tweak ı nı bulamadım. yardım eder misin.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Usta merhabalar. Eski apple ihazım yok ve haliyle uygulama da yüklemedim daha önceleri. Bu işlem işe yarar mı. Ve Lowerinstall tweak ı nı bulamadım. yardım eder misin.

repo da mevcut

Byderebey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba ben konu açmak istiyorum açamıyorum. İpad 3 YouTube kuruyorum fakat açılınca yükleme hatası diyor nasıl yaparız bunu
Mesaj düzenlendi:

lowerinstall vs kurdum YouTube kuruyorum ama girince yükleme hatası tekrar deneyin diyor.
Mesaj düzenlendi:

repo da mevcut

B
İpad mini 9.3.5 ile youtube, netflix ve telegram kullanılabiliyor. Eba yükleniyor ancak açılışta güncelleme uyarısı çıkıyor. Flex tweaki ile bu da aşılabilir diye düşünüyorum. Çok bilgim olmadığından uzman arkadaşlar yardımcı olabilir.

9.3.5 cihaza bu uygulamaları yükleme yapacak isek tek kural yüklecek uygulamanın 9.3.5 zamanında sürümünün olup olmadığıdır. Eğer bir uygulama ios 12 ile birlikte çıkmış ise malesef en eski sürümü ios 12 ye göre olacaktır. Cihaza yüklenecek lowerinstall tweak ile ios sürümü yüksek gösterilip indirme başlatılır ancak yükleme sonunda dosya sistemi uyuşmadığından dolayı yükleme başarısız hatası verir.

Yükleme yapmanın benim bildiğim 3 yolu var,

1.app store hesabımızı başka bir cihazda kullanarak indirmek istediğimiz uygulamayı indiririz. Daha sonra eski sürüm cihazda satın alınanlar sekmesinden indir dediğimizde eski sürüm iner.

2. Başka cihaz yok ise bilgisayarda 3u tools programına app store kimliğimizle giriş yaparız. Aynı şekilde ordan indirme yapınca 9.3.5 olan cihazda satınalmalarda çıkacaktır ordan indirebiliriz.

3. Cihazımızda jailbreak var ise lowerinstall tweak ( )ile cihazın sürümü yüksek gösteririz. Uygulamayı app storedan indir deriz ancak yükleme hatası verir. Sonra tweakı pasif yaparak app store satın alınanlardan bularak uygun sürümü indiririz.

Not: youtube eski sürüm yüklenince güncelleme uyarısı gelirse flex3 tweak üzerinden youtube no upgrade eklentisini indirip aktif yapın.

bunların hepsini yaptım YouTube açılıyor fakat yükleme hatası tekrar deneyin diyor ne yapmam gerekir. DiyaliZe giriyorum 8 saat YouTube izliyordum izleyemez oldum o yüzden çok acil

Baki6132

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
Aynı sorun bende de var artık kullanılamayacak galiba YouTube iOS 9.3.5 sürümünde hata ise şu "Yükleme hatası yeniden denemek için dokunun" umarım bir yolu vardır çünkü Safari'den girince stabil çalışmıyor bide reklamlarla tamamen çekilmez hal alıyor dersleride genelde 1.5 hızda izliyordum normalde Safari'de o özellikte çalışmıyor sırf bunu yazmak için üye oldum.

Byderebey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aynı sorun bende de var artık kullanılamayacak galiba YouTube iOS 9.3.5 sürümünde hata ise şu "Yükleme hatası yeniden denemek için dokunun" umarım bir yolu vardır çünkü Safari'den girince stabil çalışmıyor bide reklamlarla tamamen çekilmez hal alıyor dersleride genelde 1.5 hızda izliyordum normalde Safari'de o özellikte çalışmıyor sırf bunu yazmak için üye oldum.
Ben chorme yükledim ordan izliyorum bir çaresini bulamadım

Baki6132

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
Link ekleyemedim bir mesaj atayım(3mesajgerekli)
Mesaj düzenlendi:

Nasıl hocam bende jb yaptım ama çözümolmadı
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
bunun gibi yap kaydet çık Filizadan ben kaydetmemiştim için başta olmamıştı

Byderebey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Link ekleyemedim bir mesaj atayım(3mesajgerekli)
Mesaj düzenlendi:

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
bunun gibi yap kaydet çık Filizadan ben kaydetmemiştim için başta olmamıştı
En sonunda videoya geçmeden önce o kırmızı butona basıyor mu

Baki6132

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
Ada'mın gösterdiği dosyaya gir versiyonu değiştir dosyadan çıkıp geri gelince değişikleri kaydet diyor zaten kaydet çık git YouTube açılıyor

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Filza ile var/containers/bundle/application/youtube/youtube.app içerisinden info.plist i bulun üzerine tıklayıp root menusunu açın cfbundleversiyon kaşısında sürüm versiyon yazar (i) ye tıklayın açılan yerde sürüm numarası yazar orayı 14.44.3 yapın, üstten infoplist e basın sonra bitti ye basın. İşlem tamam.

Bende ipad mini1 ios 9.3.5 de oldu,

........................::::
Artı bilgi olarak

safari hızlandırmak için cydia dan iwebboost, cihazı hızlandırmak için için i0verclock tweak ve de flex3 tweak içerisinden savage boost3 yükleyip aktif ettim.

(Flex3 tweak içerisinde youtube no upgrade de yükleyin ki youtube zorunlu güncelleme uyarısı vermesin.)

Cihaz jb aktifleştirme için phoenix kullanıyorum ve imza süresini reprovision tweak ile otomatik uzattırıyorum.

App storedaki eski sürüm ipaları indirebilmek için lowerinstall tweak ile önce cihazın sürümünü yüksek gösteriyorum ipayı indir diyorum indirme hatası gelirse lowerinstall’ı kapatıyorum. İndirmeye çalıştığım uygulamanın indirme simgesi app store dan bulut simgesine dönüyor ve satın alınanlar kısmından indir dediğimde eski uyumlu sürümü indireyimmi diye soruyor. Bunu da paylaşmış olayım.

Cihaza çocuklar bakacak ise youtube için youtube kids app yi önerebilirim.

Son düzenleme:

gokemgok

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
filzayı nasıl indiricez ücretsiz olarak bir türlü bulamadım.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
filzayı nasıl indiricez ücretsiz olarak bir türlü bulamadım.
Jailbreaklı cihaza cydia içerisinden bakın. Forumun repo adresinde vardır.

Filza File Manager ( iOS 7 - 14.7)

Baki6132

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
Filza ile var/containers/bundle/application/youtube/youtube.app içerisinden info.plist i bulun üzerine tıklayıp root menusunu açın cfbundleversiyon kaşısında sürüm versiyon yazar (i) ye tıklayın açılan yerde sürüm numarası yazar orayı 14.44.3 yapın, üstten infoplist e basın sonra bitti ye basın. İşlem tamam.

Bende ipad mini1 ios 9.3.5 de oldu,

........................::::
Artı bilgi olarak

safari hızlandırmak için cydia dan iwebboost, cihazı hızlandırmak için için i0verclock tweak ve de flex3 tweak içerisinden savage boost3 yükleyip aktif ettim.

(Flex3 tweak içerisinde youtube no upgrade de yükleyin ki youtube zorunlu güncelleme uyarısı vermesin.)

Cihaz jb aktifleştirme için phoenix kullanıyorum ve imza süresini reprovision tweak ile otomatik uzattırıyorum.

App storedaki eski sürüm ipaları indirebilmek için lowerinstall tweak ile önce cihazın sürümünü yüksek gösteriyorum ipayı indir diyorum indirme hatası gelirse lowerinstall’ı kapatıyorum. İndirmeye çalıştığım uygulamanın indirme simgesi app store dan bulut simgesine dönüyor ve satın alınanlar kısmından indir dediğimde eski uyumlu sürümü indireyimmi diye soruyor. Bunu da paylaşmış olayım.

Cihaza çocuklar bakacak ise youtube için youtube kids app yi önerebilirim.

Blgisayarsız jailbreak yapma yöntemi biliyormusun 7 gün içinde phoneix açılmıyor kendime ait şahsi bilgisayar olmayıncada sorun yaşıyorum ayrıca şu dediğiniz hızlandırma tweaklerini cydia da bulamıyorum yardımcı olabilirseniz çok Mutlu olurum bir şekilde telefondan cydia aktif etme yollarını bulmam lazım çok uğraştırıyor 2 cihaz kullanıyorum iPad 2 ve iPhone 4s eski oldukları için çok sıkıntı çekiyorum

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Online için Şuraya bakabilirsin

Reprovision tweak ile süre bitmeden phoenix uzatma işlemini manuel ya da otomatik yapabilirsin..

İwebboost hackyouriphone repo
İoverclock2 modmyi repo

Son düzenleme:

Baki6132

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S

Reprovision tweak ile süre bitmeden phoneix uzatma işlemini manuel ya da otomatik yapabilirsin..

İoverclock2 modmyi repo

çok sağolun çok işime yaradı :) özellikle bilgisayarsız phoneix süre uzatma

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
hocam dediğiniz her şeyi yaptım da downgradede hiçbir sürümü kabul etmiyor ne yapmalıyım?
Mesaj düzenlendi:

satın alınanlardan 'bu ipadde olmayan' sekmesinde youtube'u bulup indirdim bu şekilde oldu. Ayrıca ipadin desteklediği sürümden üstlerini yükledim sıkıntı olmadı fakat ileride sorun çıkartır mı?
Kesin Çözüm yukarıdaki arkadaşın anlattığı gibidir. Birkaç gündür ben de yapmadığım şey kalmadı ama Appstore'da Satın Alınanlar sekmesinde "Bu iPad'de Olmayan" kısmında youtube u bulup yükleye bastığımda sorunsuz indirdi. Teşekkür ediyorum arkadaşıma

wort

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
lowerinstall yükledim ama ayarlarda çıkmıyor, 9.3.5 sürüm.

buraklee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (4.Nesil)
hocam bende ipoad 4. 10.3.3 sürüm var böyle yaptım indi ama açmıyor

Ekli dosyalar

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hocam bende ipoad 4. 10.3.3 sürüm var böyle yaptım indi ama açmıyor

buraklee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (4.Nesil)
üstat bu sıralamayı nasıl yapacağım, jailbreakden sonra mı? yada ben ipad 4 ü bin tl ye şuan satıp 1-2 üst versiyon air 1-2 filan mı satın alsam .. bu cihaz biraz ağır ama sağlam sanki.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
üstat bu sıralamayı nasıl yapacağım, jailbreakden sonra mı? yada ben ipad 4 ü bin tl ye şuan satıp 1-2 üst versiyon air 1-2 filan mı satın alsam .. bu cihaz biraz ağır ama sağlam sanki.
Jb den sonra. Aır2 guzel cıhaz

Mustibursa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Ayni cihaza sahibiz.hangi repodan imzayi otomstik uzattiriyosujuz.imza neise yariyor. cihaz surekli jailbreakli olmuyormu ben yeniden baslatinca baatan phoneix yapiyorum.cozum varmi buna.repodan bisilwr yukluyorum hep uyarılar yaziyor normalmi.flex3 ayari nasil olcak ioverclock yok 2 olani var onun ayari nasil..suan hala youtube calisiyormu alternwtifi varmi reklamsiz..cihaz çöp youtube chrome ile cok uzun uğraşlar sonucu aciyorduk yardimci olursanız seviniriz ekstra uygulamalar ile.youtub3 denedim olmadi
Mesaj düzenlendi:

Reprovision tweak ile süre bitmeden phoenix uzatma işlemini manuel ya da otomatik yapabilirsin..

İoverclock2 modmyi repo

Acik adresleri verebilirmisin hata veriyo hackyouriphone repo.birde diger mesajimda yardimci olursan çok sevinriim

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt