Neler yeni

ios 9.3.5 sürümü için Youtube

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Nasıl sorun yok bu ipad desteklemiyor diyor ve pek çok uygulamalardada uyumlu değil üste versiyon sürüm istiyor..

Sürüm düşürmeyi unutma...

efsane

Administrator
Cihaz
uygulama sürümünü düşürsende gene yüklemiyor,ayrıca ben uygulama sürümünü değil örneğin ios 8.4.1 nasıl bü sürüme dönerim işlemini kast etmiştim..

Burda YouTube için soru sormuşsun!!

xarion

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
selam aynı sorun ben de de var . ı pad 2 Downgrade her sürümü denedim . olmuyor
Mesaj düzenlendi:

yardım lütfen cıldırıcam valla

Son düzenleme:

bozkurtum

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
selam aynı sorun ben de de var . ı pad 2 Downgrade her sürümü denedim . olmuyor
Mesaj düzenlendi:

yardım lütfen cıldırıcam valla
Arkadaşım jailbreaklıda olsa eski sürümleri indiremiyoruz ancak daha önceki kullandığımız apple store hesabımızın satın alınmıa işlemleri içerisinde eğerki youtube kullanmış isek onu yeniden indirmeye izin veriyor sisteme uygun olanı indirsinmi diye soruyor evet denildiğinde mevcut sürümü indiriyor ben o şekilde indirebildim..

sahingngrdu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
selamun aleykum arkadaşlar ikinci el ipad 2 aldım youuttbe veya facebook yuklenmıyor ios 9.3.5 kullanılıyor lutfen yardım eder mısınız ?

leokayner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
1. YouTube uygulamasını AppStore’dan yükle butonunu basılı tutup çıkan bildirimde Downgrade edeceksin yani 10-15 sürüm düşüğünü yükleyeceksin...

2. AppStore içinde Tweak yazılan bölümüne girmeye gerek yok... YouTube yüklendiyse normal açabilirsin bitti...
Basılı tutuyorum fakat hiç bir tepki vermiyor neden olabilir?

leokayner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
App Admin tweaki yüklü olması gerekiyor (beta.unlimapps reposundan)
App Admin tweakini ilk olarak bigboss reposu üzerinden kurup denemiştim şimdi ise beta.unlimapps reposu üzerinden kurup denedim fakat 2 türlü de olmuyor.

Basılı tutuyorum hiç bir tepki yok.

İşin ilginç tarafı Clash Royale ve Karnaval Radyo adlı uygulamalar da basılı tutuyorum çıkıyor.

leokayner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

İpad 3'üm var iOS 9.5.3 kurulu.

İsteğim şu YouTube netflix instagram vs güncel basit uygulamaları kurup kullanmak.

İlk defa jailbreak attım jailbreak başarılı oldu fakat uygulamaları bir türlü kuramadım.

efsane

Administrator
Cihaz
Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

İpad 3'üm var iOS 9.5.3 kurulu.

İsteğim şu YouTube netflix instagram vs güncel basit uygulamaları kurup kullanmak.

İlk defa jailbreak attım jailbreak başarılı oldu fakat uygulamaları bir türlü kuramadım.
IOS 9.3.5’de güncel uygulamaları kullanman mümkün değil çünkü çok eski bir sürüm...

YouTube ve bazı eski sürümleri destekleyen uygulamaları kullanabilirsin...

Sıfır bir kurulum yapın ve tekrar yukardaki adımları uygulayın...

leokayner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
IOS 9.3.5’de güncel uygulamaları kullanman mümkün değil çünkü çok eski bir sürüm...

YouTube ve bazı eski sürümleri destekleyen uygulamaları kullanabilirsin...

Sıfır bir kurulum yapın ve tekrar yukardaki adımları uygulayın...
Youtube'u kendi ios sürümü desteklemiyor.

Sıfırdan hatasız bir şekilde kurulum yaptım yine aynı işe yaramadı.

Fakat şunu farkettim app store hesabınız ile daha önce bir uygulamayı kurmuş iseniz Yükle tuşuna basılı tuttuğunuz da app adminin menüsü açılıyor

Bilgisayara eski bir itunes sürümü kurup kurmak istediğim uygulamaları indir diyorum daha sonra iptal ettiğim de ipad'e geliyor ondan sonra basılıp tutup uygun sürümü kuruyorum.

Çoğu uygulamayı kurdum bu şekildi şu an sorunum çözüldü.

namik7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Youtube'u kendi ios sürümü desteklemiyor.

Sıfırdan hatasız bir şekilde kurulum yaptım yine aynı işe yaramadı.

Fakat şunu farkettim app store hesabınız ile daha önce bir uygulamayı kurmuş iseniz Yükle tuşuna basılı tuttuğunuz da app adminin menüsü açılıyor

Bilgisayara eski bir itunes sürümü kurup kurmak istediğim uygulamaları indir diyorum daha sonra iptal ettiğim de ipad'e geliyor ondan sonra basılıp tutup uygun sürümü kuruyorum.

Çoğu uygulamayı kurdum bu şekildi şu an sorunum çözüldü.
itunes eski sürüm olarak Hangi sürümü kurdunuz acaba ?

emreoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
uygulama sürümünü düşüremeyen arkadaşlar app admin tweakinin sürümünü 1-0r71 e düşürsünler daha sonra tekrar denesinler bende sorun böyle çözüldü.

seker.cocuk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
merhaba
Bende de iPad Mini 1 var ve 9.3.5 yüklü, jailbreak yapılmamıs durumda buna bende yukleyemıyorum hem youtube hemde ınstagram yuklenemıyor acıl destek rıca edıyorum nasıl yapabılırım bana Allah rızası ıcına cıl destek verebılırmısınız ?

denizgokche

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
lütfen biri bana yardım etsin. sabahtan beri ugrasıyorum. cihaz ıpad 2 mini wifi jailbreak yaptım sırf youtuba watsap ve eba yükleyebilmek için. ama olmuyor app admin yükledim gözükmüyor. youtube orjinal plus yukledim ayarlarda var acılmıyor. napıcam ben

efsane

Administrator
Cihaz
lütfen biri bana yardım etsin. sabahtan beri ugrasıyorum. cihaz ıpad 2 mini wifi jailbreak yaptım sırf youtuba watsap ve eba yükleyebilmek için. ama olmuyor app admin yükledim gözükmüyor. youtube orjinal plus yukledim ayarlarda var acılmıyor. napıcam ben
Bu konu hakkında forumda gerekli yorumlar var... arama motorunu kullanarak sorununuza çözüm bulacksınız...

beratozlu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Tweak “App Admin” ile 7-8 veya 10-15 sürüm aşağısını yüklersen olur
hocam dediğiniz her şeyi yaptım da downgradede hiçbir sürümü kabul etmiyor ne yapmalıyım?
Mesaj düzenlendi:

hocam dediğiniz her şeyi yaptım da downgradede hiçbir sürümü kabul etmiyor ne yapmalıyım?
satın alınanlardan 'bu ipadde olmayan' sekmesinde youtube'u bulup indirdim bu şekilde oldu. Ayrıca ipadin desteklediği sürümden üstlerini yükledim sıkıntı olmadı fakat ileride sorun çıkartır mı?

Son düzenleme:

beratozlu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Mesaj düzenlendi:

satın alınanlardan 'bu ipadde olmayan' sekmesinde youtube'u bulup indirdim bu şekilde oldu. Ayrıca ipadin desteklediği sürümden üstlerini yükledim sıkıntı olmadı fakat ileride sorun çıkartır mı?
Peki bunun dışında, normalde app storeda olan uygulamaları indirebilir miyim?

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Bu konu hakkında forumda gerekli yorumlar var... arama motorunu kullanarak sorununuza çözüm bulacksınız...
Bende aynı sorunu yaşıyorum forumda baya arama yaptımda sonuç alamadım app admini yükledim jb yapıp eba indirmek icin indirdimde bu sefer eba güncel sürümü yükleyin diye uyarı çıktı karşıma varmı bunun caresi yoksa ipad mini şuan çöpmü ?

Tips
Tips
Üst Alt