Neler yeni

ios 9.3.5 sürümü için Youtube

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Diğer mesaj dediğini yazarsan yardımcı olmaya çalışalım.

İmza uzatma diyorsan, cydia da reprovision tweak var onunla yapılıyor,

Cihaz kapanıp açılınca jb pasif oluyor. Jb uygulamasını jb si pasif olan cihaza yüklemek için uygulamanın geçerli bir kimlik ile imzalanmış olması gerekiyor.

İoverclock ayarı yok ya da ben bilmiyorum yalnızca yükledim.

Repo hatalarının birsürü sebebi olabilir. İlk önce hataya bak, çalışmayan repoları yüklerken de hata verir onları yazıya bakarak silebilirsin.

Youtube için önceki mesajlara bak. Filza ile ayarı falan var. youtube çocukların izlemesi için lazım ise youtube kids var sorunsuz çalışan onu yüklersin.

Netflix falan zaten çalışıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Mustibursa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini

Diğer mesaj dediğini yazarsan yardımcı olmaya çalışalım.

İmza uzatma diyorsan, cydia da reprovision tweak var onunla yapılıyor,

Cihaz kapanıp açılınca jb pasif oluyor. Jb uygulamasını jb si pasif olan cihaza yüklemek için uygulamanın geçerli bir kimlik ile imzalanmış olması gerekiyor.

İoverclock ayarı yok ya da ben bilmiyorum yalnızca yükledim.

Repo hatalarının birsürü sebebi olabilir. İlk önce hataya bak, çalışmayan repoları yüklerken de hata verir onları yazıya bakarak silebilirsin.

Youtube için önceki mesajlara bak. Filza ile ayarı falan var. youtube çocukların izlemesi için lazım ise youtube kids var sorunsuz çalışan onu yüklersin.

Netflix falan zaten çalışıyor.

İmza uzatma tam olarak ne ise yariyor anlamadkm.her cihazı actigimda phoneix yapmakmi gerekiyor surekli jailbreak yokmu.reprovisom tweak bulamadim ben cydiada..ioverclock yok bende 2 olabi var.bazi repolari izin vermiyor yuklemem onu nasil asarim.youtube filezilla ile actim girdi ama arama yapamiyorum.hali hazirda bazi cikan vidyolari aciyor.alternatifi yokmu acaba.cok tsk ederim

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Yüklediğin uncover yüklediğin andan itibaren 1 hafta kadar çalışır sonra açılmaz. Sen kendi kimliğinle imzalarsan imzaladığın andan itibaren 1 hafta daha uzar. Cihaz kapanıp açılınca imza süresi var ise uncover açılır ve jb aktif edersin.

İmza süresi bitince cihaz kapanıp açılır ise uncover çalışmaz. Reprovision her hafta uygulamanın süresini uzatır, pc bağımlılığını ortadan kaldırır.

Bu forumda adminlere ulaşırsan kendilerinde ücretli geliştirici hesap var ve uncoveri ücret karşılığı 1 yıllık imzalayabilirler. Cihaz kapanıp açılsa dahi uncover ile yıl boyunca jb yi aktif edersin.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Whatsap icin cozum varmi
24 ekimden itibaren iOS 11 kullanamayacaksınız uyarısı çıkıp duruyor

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Jailbreak şart.

busolly

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Jailbreak şart.

usta bende 9.3.5 li bi ipad mini var buna hiç jailbreak yapmadım. appstoredan hiçbir uygulamayı yükleyemiyorum. yeni apple cihazım olmadığı için eski sürümleri de yükleyemiyorum. jailbreak hakkında çok bilgim yok ama jailbreak ile youtube netflix discord vs yükleyebilir miyim?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
usta bende 9.3.5 li bi ipad mini var buna hiç jailbreak yapmadım. appstoredan hiçbir uygulamayı yükleyemiyorum. yeni apple cihazım olmadığı için eski sürümleri de yükleyemiyorum. jailbreak hakkında çok bilgim yok ama jailbreak ile youtube netflix discord vs yükleyebilir miyim?
Yükleyebilirsiniz. Netflix için jb ye gerek yok. Apple kimliğiniz ile başka bir cihazda ya da pc de itunes ile uygulamayı ı indirin. Sonra diğer cihazda eski sürümü indirebilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt