Neler yeni

ios 15.6 iphone 8 plus jailbreak

orhanerdas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar herkese selam

Bildiğiniz gibi uzun zamandır jailbreak haberlerini bekliyoruz fakat şuan tam olarak hangi versiyonlara çıktı ios kaç sürümüne kadar jailbreak oluyor artık bilmiyorum ve çok gereksiz haberler var. Sizlere sormak istediğim cihazım 8 plus 15.6 yüklü buna jailbreak varmıdır varsa bana tam anlatabilicek birisi varmı.
Teşekkürler İyi Forumlar

swayea

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar herkese selam

Bildiğiniz gibi uzun zamandır jailbreak haberlerini bekliyoruz fakat şuan tam olarak hangi versiyonlara çıktı ios kaç sürümüne kadar jailbreak oluyor artık bilmiyorum ve çok gereksiz haberler var. Sizlere sormak istediğim cihazım 8 plus 15.6 yüklü buna jailbreak varmıdır varsa bana tam anlatabilicek birisi varmı.
Teşekkürler İyi Forumlar
palera1n jailbreak var. Turkceye cevirdim birazdan forumda yayinlayacagim birilerine faydali olursa.
Mesaj düzenlendi:

konu acamiyorum sanirim. buraya link birakiyorum

mertkaya529

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
çok teşekürler sixe bir sorum vardı uncover ios 15.7 için jailbreak i ne zaman çıkarır var mı bir fikriniz
Mesaj düzenlendi:

palera1n jailbreak var. Turkceye cevirdim birazdan forumda yayinlayacagim birilerine faydali olursa.
Mesaj düzenlendi:

./palera1n.sh --tweaks <your current iOS version>

bundan sonra
bash: beklenmeyen dizgecik `newline' yakınında sözdizimi hatası
diye hata alıyorum sudo olarak da denedim ne yapabilrim

Son düzenleme:

orhanerdas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Mesaj düzenlendi:

Cevabın için çok teşekkür ederim. Birşey sorucam sanırım bu linux mac işletim sistemleri için windows için değil sanırım?

flankes

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
çok teşekürler sixe bir sorum vardı uncover ios 15.7 için jailbreak i ne zaman çıkarır var mı bir fikriniz
Mesaj düzenlendi:

bundan sonra
Kanka sadece Ubuntu için çalışıyor heralde pardusta kodu girince hata veriyor

mertkaya529

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kanka sadece Ubuntu için çalışıyor heralde pardusta kodu girince hata veriyor
bende linux mint var ama ne yazık ki olmadı ya da yapamadım peki uncoverdan ios 15.7 için ne zaman çıkar bir biginiz var mı?

swayea

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cevabın için çok teşekkür ederim. Birşey sorucam sanırım bu linux mac işletim sistemleri için windows için değil sanırım?
macos ve ubuntuda çalışıyor
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

bundan sonra
ubuntu da deneyin. bir de sizin ios sürümünüzü yazmanız gerekiyor oraya. yani diyelim ki benim cihazım iphone 6s ios 15.4.1 de
sudo ./palera1n.sh --tweaks 15.4.1 --semi-tethered
Mesaj düzenlendi:

bende linux mint var ama ne yazık ki olmadı ya da yapamadım peki uncoverdan ios 15.7 için ne zaman çıkar bir biginiz var mı?
unc0ver cıkmaz sanırım. belki checkra1n. siguza ios15 branchına updateler yapıyor. ama bildiğim şu ki checkra1n rootless olacakmış yani kök izni yok ve tweaklerde (tweak injection henüz rootless ios15 de yok) olmayacak. bu yüzden palera1n her türlü daha avantajlı

mertkaya529

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
macos ve ubuntuda çalışıyor
Mesaj düzenlendi:

ubuntu da deneyin. bir de sizin ios sürümünüzü yazmanız gerekiyor oraya. yani diyelim ki benim cihazım iphone 6s ios 15.4.1 de
sudo ./palera1n.sh --tweaks 15.4.1 --semi-tethered
Mesaj düzenlendi:

unc0ver cıkmaz sanırım. belki checkra1n. siguza ios15 branchına updateler yapıyor. ama bildiğim şu ki checkra1n rootless olacakmış yani kök izni yok ve tweaklerde (tweak injection henüz rootless ios15 de yok) olmayacak. bu yüzden palera1n her türlü daha avantajlı
Teşekkürler

flankes

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yemin ederim kafayı yiyecem bilgisayara ubuntu yaptım 22.04 ve gene işe yaramıyor neyi yanlısş yapıyorum
Kodu yanlış yazıyorsun sudo ./palera1n.sh --tweaks 15.4.1 --semi-tethered şu şekil yazacaksın
Mesaj düzenlendi:

Bu arada ios 14.8.1 de çalışan çoğu tweak çalışıyor denedim fakat rocketbootstap çalışmıyor. Telefonu elma logosuna düşürüyor.
Mesaj düzenlendi:

yemin ederim kafayı yiyecem bilgisayara ubuntu yaptım 22.04 ve gene işe yaramıyor neyi yanlısş yapıyorum
Bu arada başta hata alabilme ihtimaline karşı Ubuntu’ya root erişimi verin 10 kez root atmaya çalışırken çözdüm ayrıca telefonda ipuçları uygulaması yüklü olsun

mertkaya529

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kodu yanlış yazıyorsun sudo ./palera1n.sh --tweaks 15.4.1 --semi-tethered şu şekil yazacaksın
Mesaj düzenlendi:

Bu arada ios 14.8.1 de çalışan çoğu tweak çalışıyor denedim fakat rocketbootstap çalışmıyor. Telefonu elma logosuna düşürüyor.
Mesaj düzenlendi:

Bu arada başta hata alabilme ihtimaline karşı Ubuntu’ya root erişimi verin 10 kez root atmaya çalışırken çözdüm ayrıca telefonda ipuçları uygulaması yüklü olsun
ubuntuya nasıl kök erişim verebilirim ve ipuçlarıni indirdim

flankes

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Palera1n jailbreakta ikinci günüm semi tethered te orta tuş çalışmıyor. İos sürümünden mi kaynaklı bilmiyorum ama home tuşu çalışmıyor. Home tuşunun çalışması için tethered yapmalısınız ama bazen palera1n siyah ekranda kalıyor ki 5 defa yaşadım sıkıntı yaratıyor henüz üzerinde çalışması lazım an itibariyle tethered yaptığım jailbreak çöktü büyük ihtimal buna neden olan rocketbootraps tweakı Safe mode alamadığım için yazılım atmak zorundayım semi-tethered yükleseydim böyle olmayacaktı ama işte home tuşu sadece terheredte çalışıyor büyük ihtimal bunun nedeni palera1inin home tuşu olmayan telefona göre ayarları yapılması şimdilik bu kadar

mertkaya529

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
beyler ben bir şey anlamadım eskiden cydia vardı şimdi karşımda sileo diye bir şey var yanlış mı kurdum ben alamadım cydia yı sileo dan yükleyebilirmiyim?

flankes

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
beyler ben bir şey anlamadım eskiden cydia vardı şimdi karşımda sileo diye bir şey var yanlış mı kurdum ben alamadım cydia yı sileo dan yükleyebilirmiyim?
Yükleyebilirsin fakat birkaç işlevi çalışmıyor diye biliyorum deneyip yazacağım

mertkaya529

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yükleyebilirsin fakat birkaç işlevi çalışmıyor diye biliyorum deneyip yazacağım
tamamdır sizi bekliyorum yükledim ama güncellemeleri yapamıyorum ve bana legizmo kincaid in deb veya ipa dosyası lazım nerden ve nasıl bulabilirim eski sürümlerininkini buldum ama kincaid ti bulamadım

Tips
Tips
Üst Alt