Neler yeni

IOS 14 Developer Beta 3 Yayınlandı

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selam Arkadaşlar ,

Çiçeği burnunda yeni iOS sürümü yayınlandı. :D Güncelleme profilleri de internette yayınlanmaya başladı.

Henüz çok yeni olduğundan dolayı bir çok hata barındırabilir. Yüklemeden önce bunu göz önünde bulundurun ;)

İndirmek isteyen olursa diye konu ekine profili ekliyorum. :okay:

WhatsApp Image 2020-06-23 at 01.02.12.jpeg

Ekli dosyalar

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Az önce 6S’e kurulumu gerçekleştirdim. Altını üstüne getirmeye devam ediyorum ancak gözüme çarpan bir nokta var. Uygulamaların yanıt hızı çok iyi. Chrome, Gmail vb. gibi uygulamalar açılırken 2-3 saniye kadar beklerken şimdi 1sn gibi çok kısa bir süre içerisinde yanıt veriyor.

6S iOS 14 ile birlikte artık yavaşlama noktasına gelir diye hesap ediyorduk ancak durumlar şuan için tam tersi.

Hala kurcuklamaya devam ediyorum. Aslında güzel değişiklikler var. Widget desteği gelişip daha iyi hale gelecektir ancak Wi-Fi için özel Mac adresi yapılandırması felan gayet güzel olmuş.

Yeni duvar kağıtları ise rezalet.

Ekli dosyalar

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Rüyamda yeni iPhone tasarımı en son iPad Pro tasarımına çok benziyordu, kenar hatları aynı onun gibi keskindi 😭

Uyanınca unuturum diye rüyamda ekran görüntüsü aldım hemen paylaşayım 😂

EC6BA5D2-9997-44F2-A7A4-21ED27BC1DA4.jpeg

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Bu arada Siri on numara olmuş. Artık hele şükür diyebilirim ki düzgün insan gibi konuşuyor ve cümle kuruyor.

Ama şuna anlam getiremedim. Kamera uygulamasını açınca sağ üstte yeşil bir nokta görünüyor.

Bu ne acaba bilen var mı ki ?

Ekli dosyalar

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bu arada Siri on numara olmuş. Artık hele şükür diyebilirim ki düzgün insan gibi konuşuyor ve cümle kuruyor.

Ama şuna anlam getiremedim. Kamera uygulamasını açınca sağ üstte yeşil bir nokta görünüyor.

Bu ne acaba bilen var mı ki ?
Kamera kullanımı aktif olunca bilgisayarlardaki gibi gösterecek bu şekilde

geeccc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
se ye kurmaya çalışıyorum bir türlü olmuyor. 3 u tools üzerinden de olmuyor.bu konfig dosyası ile de olmuyor.

Trafikci258

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İos bişilere benzemeye başladı derim widget çok iyi olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Onu bilmem de iphone 12 tasarımı yeni ipad prolar gibi olursa çok iyi olur, artık keskin hatlar görmek istiyorum, sıkıldım bombeli tasarımdan..

Eulogia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İnternette farklı farklı siteler ve profiller gösteriliyor acaba hangisi en güvenli? Orijinal olmama gibi bir şey olacağını sanmıyorum ama bir şüphe oluyor doğrusu. Benim gördüğüm bir diğer profilde iOS Developer Program yazıyordu; sizin verdiğiniz profilde iOS 14 Public Beta yazıyor. Telefon ana cihazım olduğundan korkuyorum böyle işlemleri yaparken mazur görün.
Mesaj düzenlendi:

öyle yapıyorum dosyayı indiriyor.bitiyor güncelleme yükleniyor diye enson kısımda olduğu gibi yarım saat 1 saat kalıyor
Bende de aynısı mevcut. Hem o bilinen sitede hem de buradaki profilde oluyor. Telefonu ipsw ile sıfırladım yine işe yaramadı 2’si de. 8 saattir uğraşıyorum ama nafile :(

Cihaz: iPhone 6s Plus

Güncelleme: Feedback uygulaması ekranımda gözüküyor ve depolama alanım artıyor. ipsw kullanarak sıfırladığımda yaklaşık olarak 7GB kullanılıyordu, 1 tane bile uygulama yüklemeden iOS 14 kurmaya çalışıyorum ve şuan 15GB olmuş durumda. Sistem 12GB gösteriyor, iOS 14 Public Beta 4GB. (Nasıl olduğunu bilmiyorum :D)

Güncelleme 2: Yüklendi sonunda. Uzunca bir süre beklemeniz gerekiyor arkadaşlar. iOS 13 Beta Programına da katılmıştım ama bu kadar uzun ilk kez bekledim, haliyle biraz endişelendirdi. Test yaptıkça geri bildirim veririm.

Güncelleme 3: iPhone 6s Plus'da hat problemi yaşayan var mı?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Anladım hocam. O zaman turuncu noktada mikrofon kullanımı aktif olunca çıkan işaret. Bilgilendirdiğiniz iyi oldu, teşekkürler.
Evet aynı zamanda o indikatör görünürken denetim merkezini açarsanız hangi uygulama kullanıyor görebilirsiniz.

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
telefon arkasına 2 kere tıklayınca ekranı kapatma gibi bir cok ozellik olan bi erişebilirlik gelmiş oyle bir video görmüştüm deneyen var mı onu

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
telefon arkasına 2 kere tıklayınca ekranı kapatma gibi bir cok ozellik olan bi erişebilirlik gelmiş oyle bir video görmüştüm deneyen var mı onu
evet ben yaptım baya işe yarıyor.

2 kere dokunmaya denetim merkezi
3 kere dokunmaya bildirim merkezini ayarladım.

gayet kullanışlı oldu :okay:

Tips
Tips
Üst Alt