Neler yeni

İOS 14.6 Jailbreak Hk.

Swealy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar herkese merhabalar. iPhone 11 kullanıyorum. 15 için haberler şu an daha fazla yayılıyor ama 14.6 için herhangi bir şey konuşulmuyor. En son exploit haberleri çıktı ama şu an ortalık sessiz. Acaba bu fırtına öncesi sessizlik mi? 14.5.1'e kadar çıkmadan öncesinde de böyle olmuştu. 14.6 için herhangi bir gelişme var mı? Bilgisi ya da tahminleri olan da varsa çok rica ediyorum herkes fikrini bile beyan etse çok mutlu olurum. İlk defa iPhone kullanıyorum. Androidte root olayı çocuk oyuncağıydı fakat durum burada çok daha farklıymış. Gerçekten kapalı kutu denilen iPhone, aslında Androidten çok daha geniş bir dünyaymış. Lütfen cevap verirseniz çok mutlu olurum, şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Mesaj düzenlendi:

@realBrightiup 6 saat önce bir tweet paylaşmış fakat, ne ile alakalı olduğunu anlayamadım. Bir fikri olan varsa cevap verebilir mi?

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Cihaz
iPhone 11
Sürüm
14.6
Son düzenleme:

Swealy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Lütfen bilgisi olan herhangi biri cevap verebilir mi? Çok rica ediyorum. Yıllardır Android'te Root yaptıktan sonra ilk defa jailbreak dünyasına giriş yapacağım ve ne kadar heyecanlı olduğumu anlatamam bile. Bir bilgisi olan varsa ve cevap verirse çok mutlu olurum, teşekkür ediyorum.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar. Eğer jailbreak yayınlanırsa sitemizdeki anasayfadan konusuna ulaşabilirsiniz. Exploid yayınlandı yok şu oldu tweet atıldı diye haberlerin peşinde perişan olmayın.
Genellikle jailbreak pat diye yayınlanır ama bazen büyük jailbreak derleyicileri bazen gün saat koyarak bilgi veriyorlar. şu anda verilmiş bir tarih yok. iyi forumlar.

Swealy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Selamlar. Eğer jailbreak yayınlanırsa sitemizdeki anasayfadan konusuna ulaşabilirsiniz. Exploid yayınlandı yok şu oldu tweet atıldı diye haberlerin peşinde perişan olmayın.
Genellikle jailbreak pat diye yayınlanır ama bazen büyük jailbreak derleyicileri bazen gün saat koyarak bilgi veriyorlar. şu anda verilmiş bir tarih yok. iyi forumlar.
Çok teşekkür ediyorum.

aemred24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone X’te iOS 14.8’de sorunsuz jailbreak kullanıyoruz. 11’de uyumlu değil mi ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Swealy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
iPhone X’te iOS 14.8’de sorunsuz jailbreak kullanıyoruz. 11’de uyumlu değil mi ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yok hocam malesef A13 için henüz yayınlanmadı 🥲

Tips
Tips
Üst Alt