Neler yeni

Tweak iOS 14.5 Emojileri

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iOS 12.0-14.4 için iOS 14.5 emojileri. iOS 12.5.1 iPhone 5s için kullanıyorum. Sorunsuz, eksiksiz çalışıyor, tıpkı iOS 14.5 gibi, cilt renklerini de normal bir şekilde kaydediyor. Karşı taraftan gelen emojileri görebiliyor, siz de karşı tarafa atabiliyorsunuz.

Gerekli tweakler:
Emoji iOS 14.5
EmojiFontManager
EmojiPort (iOS 12.0-14.5) (Bunu ekleyince aşağıdaki 4 bağımlı paket daha gelecek)
---EmojiPort Resources (iOS 10+)
---EmojiAttributes
---EmojiLibrary
---libundirect

Gerekli Repolar:

Kurulum:
-Tweaklerin hepsini kurup respring yaptıktan sonra ayarlardan EmojiFontManager'ı bulun ve Emoji_14.5 adlı fontu seçip aşağıdaki respring butonuna basın.
-İşlemlerden sonra yeni emojilerinizi görebilirsiniz.

Son düzenleme:

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Teşekkürler. Yararlı paylaşım

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar,
Belirttiğiniz tüm eklemeleri ve işlemleri yaptım lakin emojileri klavyede göremedim. Snowboard listesinde Michael's Theme diye bir seçenek çıkıyor ama orada da herhangi bir icon gözükmüyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar,
Belirttiğiniz tüm eklemeleri ve işlemleri yaptım lakin emojileri klavyede göremedim. Snowboard listesinde Michael's Theme diye bir seçenek çıkıyor ama orada da herhangi bir icon gözükmüyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?
O temayı etkinleştirmeniz gerekiyor ikon yok zaten font teması sadece.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Temayı etkinleştiriyorum ama emojilere yeni birşey gelmiyor.
Sadece font içinse konu başlığı yanıltıcı olmuş zannımca..

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Temayı etkinleştiriyorum ama emojilere yeni birşey gelmiyor.
Sadece font içinse konu başlığı yanıltıcı olmuş zannımca..
Emojilere yeni bir şey gelmediğinden emin misin? Yeni gelen emojilere internetten araştır bende yeni gelen emojilerde robot ayağı, kolu, esneme surat ifadesi gibi yeni emojiler geldi tekrar kontrol et ayrıca yukarıdaki tweaklerin tümünü yüklediğinden emin ol.

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 12.0-14.4 için iOS 14.5 emojileri. iOS 12.5.1 iPhone 5s için kullanıyorum. Sorunsuz, eksiksiz çalışıyor, tıpkı iOS 14.5 gibi, cilt renklerini de normal bir şekilde kaydediyor. Karşı taraftan gelen emojileri görebiliyor, siz de karşı tarafa atabiliyorsunuz.

Gerekli tweakler:
Emoji iOS 14.5
EmojiFontManager
EmojiPort (iOS 12.0-14.5) (Bunu ekleyince aşağıdaki 4 bağımlı paket daha gelecek)
---EmojiAttributes
---EmojiLibrary
---libundirect

Gerekli Repolar:

Kurulum:
-Tweaklerin hepsini kurup respring yaptıktan sonra ayarlardan EmojiFontManager'ı bulun ve Emoji_14.5 adlı fontu seçip aşağıdaki respring butonuna basın.
Güzel paylaşım 🥸🥲😶🌫🥱😵💫

KNO3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Gerekli tweakler:
Emoji iOS 14.5
EmojiFontManager
---EmojiAttributes
---EmojiLibrary
---libundirect

Gerekli Repolar:

Kurulum:

Gerekli tweakler:
Emoji iOS 14.5
EmojiFontManager
---EmojiAttributes
---EmojiLibrary
---libundirect

Gerekli Repolar:

Kurulum:
Dediklerini yüklüyordum fakat emoji port 12-14 görünmüyor repoları da ekledim??

Tips
Tips
Üst Alt