Neler yeni

Ios 13 te çıkan yenilikler

zafer1683

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
13 te çıkan yeniliklerin tweakları varmı

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Dark Mode için Noctis12 veya Eclipse, ses çubuğu için Melior, Safari’den dosya indirmek için Safari Plus, Playstation ve Xbox konsollarının kontrolü için nControl işe yarar. iPadOS’teki üç parmakla kopyalama ve yapıştırma hareketlerine benzer bir tweak var mı bilmiyorum gerçi. WWDC’yi izlemiştim de, şimdilik aklıma gelenler bunlar 🙂 Diğerleri hakkında bilgisi olan varsa yazar sanırım.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@zafer1683 ios 13 te yayınlanan yenilikler yıllardır kullandığımız tweakların, ios 13 yazılımına kısmi entegre edilmiş halleri.
Yani Apple tweak geliştiricilerinden ilham almaya devam ediyor.

zafer1683

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İPhone 6 ıos 11.4.1 noctis12 yüklemeye çalıştığımda hepsinde böyle hata alıyorum ıos 10 için olan yüklenebiliyor sadece onu yükleyince de safe mode atıyor yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Libspark applist
Prefixui
Libcolorpicker
Ccsupport

Repoları ekleyin ve Depends leri kurun.

zafer1683

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Depends nasıl kuracağım
Mesaj düzenlendi:

İlk link siyah bişey yok son link forbidden diyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Libsparkapplist tweakını packix reposundan kur.
Ccsupport tweakı için cihazında bigboss reposu eklidir repoyu ekleme direk tweakı aratarak kur.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
iOS 11 için NoctisXI kullanabilirsiniz bu arada. Noctis12, iOS 12 için güncellenmiş hali sadece.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Dark Mode için Noctis12 veya Eclipse, ses çubuğu için Melior, Safari’den dosya indirmek için Safari Plus, Playstation ve Xbox konsollarının kontrolü için nControl işe yarar. iPadOS’teki üç parmakla kopyalama ve yapıştırma hareketlerine benzer bir tweak var mı bilmiyorum gerçi. WWDC’yi izlemiştim de, şimdilik aklıma gelenler bunlar 🙂 Diğerleri hakkında bilgisi olan varsa yazar sanırım.
3 parmak hareketler için Activator biraz karıştırılıp yapılabilir.

Tips
Tips
Üst Alt