Neler yeni

iOS 13 Güncellemesi Alacak Cihazlar Belli Oldu

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iPhone modelleri

-iPhone 6S/6S Plus
-iPhone 7/7 Plus
-iPhone 8/8 Plus
-iPhone X
-iPhone XR
-iPhone XS/ XS Max

iPad modelleri

iPad Mini 3
iPad Mini 4
iPad Air 2
iPad Air 3
iPad 5
iPad 6
iPad Pro (farklı ekran ve opsiyon seçeneklerine sahip olan tüm modeller)

Kaynak:Webtekno

Güncelleme:
Güncelleme: Site sistemine yapılan birçok talep sonrasında iPhone, SE, iPhone 6S ve S6'yı bir soru işareti olarak işaretlemeye karar verildi. Nihayetinde bu cihazları iOS 13 ile bir araya getirmeye karar verip vermeme konusunda karar verilip verilmeyeceği henüz belli değil.

Kaynak:

Son düzenleme:

azads

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu onaylamadan sonra arkadaşlar bir sorum var, cihazım iPhone 6 daha hiç JB yapmadım ve bundan sonra jb yaparsam ömür olarak ne kadar kullanabilirim stabil şekilde jailbreaki düz sürüm kullanmak istemiyorum millet iOS 13 kullanırken, teşekkürler :)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu onaylamadan sonra arkadaşlar bir sorum var, cihazım iPhone 6 daha hiç JB yapmadım ve bundan sonra jb yaparsam ömür olarak ne kadar kullanabilirim stabil şekilde jailbreaki düz sürüm kullanmak istemiyorum millet iOS 13 kullanırken, teşekkürler :)
Şu anda hangi sürümdesiniz? iPhone 6, iOS 13 güncellemesini almazsa ve iOS 12.x son sürüme Jailbreak yapılırsa, ömür boyu Jailbreak mümkün olacak.
Stabil bir şekilde uzun süre Jailbreak kullanmak mümkün, her şeyi orijinal kullanırsanız, bilmediğiniz alanlara müdahale etmezseniz kullanılabilir.

azads

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Şu anda hangi sürümdesiniz? iPhone 6, iOS 13 güncellemesini almazsa ve iOS 12.x son sürüme Jailbreak yapılırsa, ömür boyu Jailbreak mümkün olacak.
Stabil bir şekilde uzun süre Jailbreak kullanmak mümkün, her şeyi orijinal kullanırsanız, bilmediğiniz alanlara müdahale etmezseniz kullanılabilir.
Şuanda iOS 14.4 developer beta'dayım ancak gelecek jailbreak i kaçırmamak ve ekstradan belki WiFi sıkıntıma çözüm olur diye 12.2 ye geçmeyi düşünüyorum geç olmadan. Sizce şuan 12.2 ye geçersem ne zaman gelecek jailbreak sürümüne yetişirim aslında sorum aynı zamanda gelecek jailbreak ne zaman gibi de oldu sanırım :)

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Konu başlığı biraz yanıltıcı olmuş gibi geliyor bana. Bunlar her ne kadar sızdırılmış ve kimisi güvenilir de olsa Apple tarafından resmi olarak yayınlanan bir liste olmadığından bence başlıkta belirtilmesi gerekirdi. Sonuçta daha birkaç hafta önceye kadar birçok insan 6s ve 6s+'a dahi iOS 13'ün gelmeyeceğini düşünüyordu, o yüzden bu liste Apple'ın kontrolünde olduğundan WWDC'ye kadar en azından kesin bir şey söylememek lazım bence.

azads

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar hızlıca bir yanıt almak istiyorum 12.2 yi ipsw.me den indirdim kurup jbyi bekleyeceğim fakat o dosyayı nasıl kurup downgrade yapacağım ve herşeyi downgrade den önce sıfırlamalı mıyım yoksa kendisi sıfırlar halleder mi, yardımcı olabilir misiniz rica etsem :)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar hızlıca bir yanıt almak istiyorum 12.2 yi ipsw.me den indirdim kurup jbyi bekleyeceğim fakat o dosyayı nasıl kurup downgrade yapacağım ve herşeyi downgrade den önce sıfırlamalı mıyım yoksa kendisi sıfırlar halleder mi, yardımcı olabilir misiniz rica etsem :)
Lütfen arama yapın cevapları alacaksınız.

Tips
Tips
Üst Alt