Neler yeni

iOS 13.3 Sürümü Yayınlandı

orcnylmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Biraz detaylı anlatın...

IOS 13.3 yüklemek için cihaZı iTunes a bağlayın güncelleme zaten oto çıkar ve sizde güncelleme yaparsınız... güncelleme çıkmıyorsa demekki desteklemiyor konudaki sürümü

Yeni yama güncellemesi geldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Jump

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba 13.3 e güncelleme yaptım ama ayarlar bölümünde apple kimliği ayarları güncel değil uyarısı var. Şifremi giriyorum ama apple kimliği ayarları güncelleniyor diyor öyle kalıyor. Benzer sorunu yaşayan var mı?

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar benim cihaz 6S şuanki sürümü 11.4.1 ve jailbreakli şimdi güncellersem hangi sürüme yükselir ve yeni JB yi kullanabilirmiyim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar benim cihaz 6S şuanki sürümü 11.4.1 ve jailbreakli şimdi güncellersem hangi sürüme yükselir ve yeni JB yi kullanabilirmiyim
13.3.1 sürümüne güncellersiniz.
Hazırda kullanacağınız jb checkra1n olur.
Yeni jb Uncover kullanamazsınız.

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
13.3.1 sürümüne güncellersiniz.
Hazırda kullanacağınız jb checkra1n olur.
Yeni jb Uncover kullanamazsınız.
Peki sizce bu sürümde mi kalmalıyım yoksa 13.3.1 e geçip dediğiniz JB aracını mı kullanayım tavsiyeniz nedir

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Peki sizce bu sürümde mi kalmalıyım yoksa 13.3.1 e geçip dediğiniz JB aracını mı kullanayım tavsiyeniz nedir
6s de 13.3.1 sürümünün çalışma hızını bilmiyorum (cihazda kasmalar ve menü geçişlerinin uzun sürmesi ve pil durumu) pc den checkra1n jb yapma imkanınız var ise denemek için geçebilirsiniz.
Benim önerim ise gidebildiğiniz yere kadar sürümünüz de kalın.

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Teşe
6s de 13.3.1 sürümünün çalışma hızını bilmiyorum (cihazda kasmalar ve menü geçişlerinin uzun sürmesi ve pil durumu) pc den checkra1n jb yapma imkanınız var ise denemek için geçebilirsiniz.
Benim önerim ise gidebildiğiniz yere kadar sürümünüz de kalın.
Teşekkür ederim en iyisi ben cihazımı successions ile sıfırlayıp gene aynı süremde jb ile kullanmaya devam edeyim bence de en iyisi sizin dediğiniz gibi gidebildiği yere kadar gitsin

Tips
Tips
Üst Alt