Neler yeni

iOS 13.2.3 Sürümü Yayınlandı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

iOS 13.2.3 iPhone’unuz/iPad'iniz için hata düzeltmeleri ve iyileştirmeleri içerir. Bu güncelleme:

• Sistem aramasının ve Mail, Dosyalar ve Notlar içerisinde aramanın çalışmadığı bir sorunu düzeltir.
  • Mesajlar’ın ayrıntılar görünümünde fotoğrafların, bağlantıların ve diğer ilişiklerin görünmediği bir sorunu çözer.
  • Uygulamaların arka planda içerik indirmesini engelleyen bir sorunu düzeltir.
  • Mail’in yeni iletileri almasını engelleyen ve Exchange hesaplarında özgün ileti içeriğinin dahil edilmemesine veya alıntılanmamasına neden olan sorunları çözer.
images.png

Güncelleme ile desteklenen cihazlar;

iPad 7 (WiFi)
iPad Pro 12.9-inch (Cellular)
iPhone 8 (GSM)
iPhone 7 (Global)
iPad Air 2 (Cellular)
iPad Pro 3 (11-inch, Cellular, 1TB Model)
iPad Pro 3 (12.9-inch, Cellular, 1TB Model)
iPhone 11 Pro
iPad Pro 2 (12.9-inch, WiFi)
iPhone X (GSM)
iPhone 8 (Global)
iPad Pro 3 (11-inch, WiFi, 1TB Model)
iPad Pro 3 (11-inch, WiFi)
iPad Mini 5 (WiFi)
iPad Pro 12.9-inch (WiFi)
iPad Pro 9.7-inch (WiFi)
iPhone 8 Plus (GSM)
iPhone XS
iPad Air 2 (WiFi)
iPhone 6s+
iPad Pro 3 (12.9-inch, WiFi)
iPad 6 (Cellular)
iPad 5 (WiFi)
iPad Pro (10.5-inch, Cellular)
iPhone X (Global)
iPad Pro 3 (11-inch, Cellular)
iPad Pro 3 (12.9-inch, WiFi, 1TB Model)
iPad Mini 5 (Cellular)
iPhone 7 Plus (Global)
iPhone 8 Plus (Global)
iPhone XS Max (China)
iPhone SE
iPhone 11 Pro Max
iPad Pro 2 (12.9-inch, Cellular)
iPad Mini 4 (WiFi)
iPhone XR
iPhone 11
iPad Pro (10.5-inch, WiFi)
iPad Pro 9.7-inch (Cellular)
iPad Pro 3 (12.9-inch, Cellular)
iPhone 7 (GSM)
iPad Air 3 (Cellular)
iPad 7 (Cellular)
iPad Air 3 (WiFi)
iPad 5 (Cellular)
iPhone 7 Plus (GSM)
iPad Mini 4 (Cellular)
iPhone 6s
iPhone XS Max
iPad 6 (WiFi)
iPod touch

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bari ne eklenmiş, ne çıkarılmış, ne düzeltilmiş onları da yazsanız daha bir güzel olur. 👌 @efsane6 abi de düz paylaşırdı. 😁

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Acaba jailbreak açığı kapanmış mıdır? İnsan merak etmiyor da değil hani :naughty2: :naughty2: :naughty2:

edit: 13.2.3 için jailbreak varmış.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bari ne eklenmiş, ne çıkarılmış, ne düzeltilmiş onları da yazsanız daha bir güzel olur. @efsane6 abi de düz paylaşırdı.
Artık ne çıkarılmış veya ne eklenmiş bir önemi yok... checkra1n ile Jailbreak yaparsın eksiklerini Tweak ile tamamlarsın...A12-A13 kullanıcılar için yararlı bir sürüm

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Acaba jailbreak açığı kapanmış mıdır? İnsan merak etmiyor da değil hani :naughty2: :naughty2: :naughty2:

edit: 13.2.3 için jailbreak varmış.
X ve altındaki cihazlar için bir önemi yok artık yeni sürümün, açık kapanamaz.

Artık ne çıkarılmış veya ne eklenmiş bir önemi yok... checkra1n ile Jailbreak yaparsın eksiklerini Tweak ile tamamlarsın...A12-A13 kullanıcılar için yararlı bir sürüm
JB için demiyorum. Yeni ne eklenmiş merak ediyorum. :D Yenilikleri, gelen updatelere severim ben. :D

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
13.2.3 ü jailbrek yapabilen oldu mu? checkra1n desteklemiyor.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
13.2.3 ü jailbrek yapabilen oldu mu? checkra1n desteklemiyor.
Checkra1n jb aracını başlatmadan önce cihazı kablo ile pc ye bağlayıp ve manuel olarak recovery moduna sizin almanız gerekiyor.
Daha sonra checkra1n jb aracını başlatıp jb işlemine devam edin.
13.2.3 kendi cihazımda jb işlemini yaptım.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1n jb aracını başlatmadan önce cihazı kablo ile pc ye bağlayıp ve manuel olarak recovery moduna sizin almanız gerekiyor.
13.2.3 güncellemesini nasıl yaptınız. Hali hazırda 13.2.2 jb olarak kullanıyorum. Direk ota üzerinden mi güncelleme yapalım yoksa sıfırdan mu kurulum yapalım

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Öncelikle, bu bilgilendirme için teşekkürler. Sizin sayenizde cihazımı OTA ile güncelleyip, recovery mod ile jailbreak yaptım.

Güncelleme yapmak isteyen arkadaşlar, sorunsuzca güncelleme ile jailbreak yapabilirler. Kendi iPhone'umda bir sorun çıkmadı 13.2.3 sürümünde.

iOS 13.2.3 jailbreak ekran alıntısı:

IMG_0054.png

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Öncelikle, bu bilgilendirme için teşekkürler. Sizin sayenizde cihazımı OTA ile güncelleyip, recovery mod ile jailbreak yaptım.

Güncelleme yapmak isteyen arkadaşlar, sorunsuzca güncelleme ile jailbreak yapabilirler. Kendi iPhone'umda bir sorun çıkmadı 13.2.3 sürümünde.

iOS 13.2.3 jailbreak ekran alıntısı:

Ekli dosyayı görüntüle 15021
Mevcut sürüm jailbreakli miydi ota üzerinden güncelleme yapınca jb ve kurulu tweaklerde sıkıntı çıkıyor mu

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
13.2.3 güncellemesini nasıl yaptınız. Hali hazırda 13.2.2 jb olarak kullanıyorum. Direk ota üzerinden mi güncelleme yapalım yoksa sıfırdan mu kurulum yapalım
Sürüm güncellemelerini her zaman dfu mod da itunes ile yapın.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mevcut sürüm jailbreakli miydi ota üzerinden güncelleme yapınca jb ve kurulu tweaklerde sıkıntı çıkıyor mu
Cihazınız jb li durumda ise Checkra1n jb aracı içerisinde restore system sekmesi ile restore yapıp daha sonra ios güncellemesini yaptıktan sonra tekrar jb yapabilirsiniz.

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ota ile güncelleme yaptım, kullandığım tweaklerde sorun çıkmadı.

mincu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihazım 6s 11.4 jb kullaniyorum.. güncelleme yapmali miyim.. bilgi verebilir misnz

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cihazım 6s 11.4 jb kullaniyorum.. güncelleme yapmali miyim.. bilgi verebilir misnz
Ben kal sürümünde derim checkra mac pc olmadan jb yapılmıyor her yeniden başlatmada mac ile jb yapıcaksın ios 11 in tadı ve tweak desteği üst sürümlerde biraz acılı adana gibi 😄😄

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kapama, açma, ota ile güncelleme checkra1n ile jb...
Verdiğiniz bilgiler tamamen yanlış sizin söylediğiniz gibi olmuyor,hadi olduğunu varsayalım...

13.2.3 için terminalden komut ile jailbreak yapılıyor checkra1n uygulamasını direkt açarak jailbreak yapmak istediğinizde desteklenmeyen yazılım uyarısı veriyor

13.2.3 ip 7 plus telefonu terminalden komut girerek jailbreak yaptım başka türlü olmuyor 22-11-2019 tarihine kadar

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Verdiğiniz bilgiler tamamen yanlış sizin söylediğiniz gibi olmuyor,hadi olduğunu varsayalım...

13.2.3 için terminalden komut ile jailbreak yapılıyor checkra1n uygulamasını direkt açarak jailbreak yapmak istediğinizde desteklenmeyen yazılım uyarısı veriyor

13.2.3 ip 7 plus telefonu terminalden komut girerek jailbreak yaptım başka türlü olmuyor 22-11-2019 tarihine kadar
Son sürüm olan ile yaptım. Son sürüm indirdiniz mi bilmiyorum ama cevap verme üslubu yanlış. (Verdiğiniz bilgiler tamamen yanlış)

Şahsen ben iPhone X için terminal falan kullanmadım. iPhone'u açıp kapatım, ota ile güncelledim. Sonra iPhone'u DFU moduna aldım ve checkra1n 0.9.5 ile komutları uygulayarak jailbreak yaptım. Hatta ekran alıntısı bile ekledim mesaja.

Terminal'i ben bir kez Electra kullandığımda, jailbreak'i tamamen silmek için kullanmıştım.

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Son sürüm olan ile yaptım. Son sürüm indirdiniz mi bilmiyorum ama cevap verme üslubu yanlış. (Verdiğiniz bilgiler tamamen yanlış)

Şahsen ben iPhone X için terminal falan kullanmadım. iPhone'u açıp kapatım, ota ile güncelledim. Sonra iPhone'u DFU moduna aldım ve checkra1n 0.9.5 ile komutları uygulayarak jailbreak yaptım. Hatta ekran alıntısı bile ekledim mesaja.

Terminal'i ben bir kez Electra kullandığımda, jailbreak'i tamamen silmek için kullanmıştım.
Buyurun

Bu işlemin sizde terminal kullanmadan yapılmış olması çok ilginçtir

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Buyurun

Bu işlemin sizde terminal kullanmadan yapılmış olması çok ilginçtir
Checkra1n jb aracı ios 13.2.2 sürümüne kadar otomatik olarak tanıyor. Üst sürüm cihazlarda sadece ilk işlem olarak cihazı pc ye bağlayıp recovery moduna almanız gerekiyor sonrasında checkra1n jb aracı kurulumuna devam ediyor.

abdul1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Nası ya şimdi telefonun şarjı bitse kapansa jailbreak gidiyor mu?

Tips
Tips
Üst Alt