Neler yeni

iOS 13.0 - 13.5 (A9-A13) - Uyumlu Tweak Listesi

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Seymes
Bu soruyu tam anlamadım... ! Görüntü ekleyin...

2. Soru için Tweak : BlockYouX
Eyvallah kardeşim swipe diye bir uygulama vardı yazı yazdıktansonra klavyenin üzerindenelini sağa sola kaydırınca yazı ları düzeltmek için kaydırıyordu ismini unuttum işte swipe selectionmuydu neysi
Mesaj düzenlendi:

Birde liberty gibi bir uygulama var mı pubgyi açamıyorum jb aktifken
Mesaj düzenlendi:

little11 tweak :Son uygulamalar için iphonex tarzı bi görünüm veriyor gestures13 gibi ama ikisini birden kurmayın respring ekranında kalıyor,

animationsbefast:animasyonları kontrol etmenizi sağlıyor ben kurdum çok hoşuma gitti sanki telefon iki kat hızlandı gibi tavsiye ederim.

Cleanhomeacreen; adından da anlaşılacağı gibi ekranda istemediğiniz şeyleri kaldırıyor kilit ekranına kadar istediğiniz şeyi temizliyo ben ana ekrandan spotlight ı kaldırdım zaten sadece onu kaldırmak için kurmuştum işini yapan bi tweak.

ezswipe : ana ekrandayken aşağı kaydırarak kontrol merkezini ve bildirim çubuğunu aşağı indirmenizi sağlıyor benim gibi telefonun üst kısmına uzanmaktan sıkıntı çekenler için güzel bi tweak işini yapıyor.

A-bypass; pubg jeilbreak li telefonumda açılmıyor du ama bu tweak bunun üstesinden geldi Liberty gibi tweak ler den verim alamadım hata verdi sürekli bu tweak sorunsuz tek seferde çalıştırdı tavsiye ederim işini yaptı.

onlinenotify ;WhatsApp ta çevrim içi kişilerin bildirimini sağlayan bi tweak aynı zamanda yazıyor,okudu görüldü gibi bildirimlerini de veriyor ayarlarını yaptıktan sona gerçekten kullanışlı bi tweak işini yapıyor tavsiye ederim.

daha bir sürü tweak vardı gesture13 yükleyince respring ekranında takılı kaldı telefonu restore yapmak zorunda kaldım isimlerini de unuttum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bypassı hangi sourceden indirdiniz

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Seymes

Klavye için : SwipeSelection (repo: )

ByPass için: Liberty Lite (Repo: )

--A-ByPass (repo: )

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Seymes

Klavye için : SwipeSelection (repo: )

ByPass için: Liberty Lite (Repo: )

--A-ByPass (repo: )
Tşk ederim ama libertyde olmadı ve bypassta olmadı pugy için açılmıyor jbyi aktifsiz olması lazım ki açsın yoksa açmıyor

illetyus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba arkadaşlar. Var mı bilmiyorum ama şöyle güzel çalışan bir VPN tweak'i mevcut mudur?

blackonder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iPhone 6s te unc0ver 13.3 jailbreak kullanıyorum. Little11 tweakı kurdum fakat safe moda atıyor. 6s için iPhone X özelliklerini ve hareketlerini getiren başka bir uyumlu tweak var mı?

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iPhone 6s te unc0ver 13.3 jailbreak kullanıyorum. Little11 tweakı kurdum fakat safe moda atıyor. 6s için iPhone X özelliklerini ve hareketlerini getiren başka bir uyumlu tweak var mı?
HomeGestures vardı iOs 13 desteği belki gelmiştir, bi bakın isterseniz

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bendede 6s var little11 kullanıyorum ios13 hiç bir şekilde safe moda atmadı başka bi tweak le çakışmadığına eminmisin

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
bendede 6s var little11 kullanıyorum ios13 hiç bir şekilde safe moda atmadı başka bi tweak le çakışmadığına eminmisin

gestures13 tweak ini kurun

inancoruc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S

Tweakın sürümünü düşür bendede oluyor

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
1
1.0.1 sürümünü kur sürüm düşür tarafından ben öyle kullanıyorum diğer sürümler safe mode atıyor

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

arkadaşlar cihazım iphone 6s şuanki sürüm ios13.3.1 ama ios13.3 sürümünden beri little11 kullanıyorum bu tweak hiç safe moda atmadı siz eminmisiniz başka bir tweak ile çakışmadığına?çünkü gestures13 ve homegesture tweak ları safemode atıyor bende bi tek little11 tweak ı doğru düzgün çalışıyor

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

arkadaşlar cihazım iphone 6s şuanki sürüm ios13.3.1 ama ios13.3 sürümünden beri little11 kullanıyorum bu tweak hiç safe moda atmadı siz eminmisiniz başka bir tweak ile çakışmadığına?çünkü gestures13 ve homegesture tweak ları safemode atıyor bende bi tek little11 tweak ı doğru düzgün çalışıyor

Unc0ver ile uyumlu olmayabilir ondan dolayı safe mode atıyor sanırım

efsane

Administrator
Cihaz
Pubg konuları burda silinir... yanlış konudasınız

rekli6

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
selam arkadaslar.eskiden activator kullaniyorduk.bilmiyorum hala calisiyor mu ios 13 icin.screenshot‘u daha kolaylastircak bir uygulama var mi ?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

efsane

Administrator
Cihaz
@rekli6

Activator IOS 13'de uyumlu değil...

ScreenShots için kısa yol:
Tweak: CC Modules Pro kurun ve CC özelliğine ScreenShot kısa yol ekleyin...

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@rekli6 ek olarak ücretsiz ccModules kurup yine ayarlar/denetim merkezine screenshots ekleyebilirsiniz, ayrıca daha birçok kısayol eklersiniz.

efsane

Administrator
Cihaz
Malesef olmuyor çok teşekkür ederim

Oyunlardan anlamam ama Bypass için IOS 11-12-13 sürümlü cihazlarda sıkıntı var.. bu genel bir sorun...

Çünkü Son güncelleme alan uygulamalar açılır açılmaz server'e Jailbreak detection uyarısı gönderiyorlar...

Bu durumda şimdilik yapılacak bir şey yok..

Herkes için geçerli değil tabiki...

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Şöyle bir sıkıntım var. Kullandığım cihaz XR 13.3 Her uygulamada bu sorunu yaşıyorum. Bir kaç girmeden gezinmeden sonra oluyor. Bazen sadece respring yaparak düzeliyor bazen de bir kaç defa gir çık(uygulamayı arkaplandan da kapatarak) çözülüyor. Çözümü nedir ? yarım ekran.png

Tips
Tips
Üst Alt