Neler yeni

iOS 12.0 - 12.4 (A7-A12) - Uyumlu Tweak Listesi

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Buyur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
mer usta calisiyor ama telefon kitleniyor yada safe atiyor 2 tweaks denedim ayni sorun

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
mer usta audio record haric kalan butun tweakler satim aldim

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
mer usta Cracklı tweaksi telefona bir zarari varmi jb te bir sorun yaratirmi tesekurler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
mer usta Cracklı tweaksi telefona bir zarari varmi jb te bir sorun yaratirmi tesekurler
Tweakların çoğu A12 cihazlar ile uyumlu değil, satın almış dahi olsan dikkat et, uyumsuz olanlar düzeltemeyeceğin sorunlara neden olabilir. Aynı şekilde cracklı tweaklardan da uzak dur. meydana getirdiği hatalar yüzünden Jb kaybetme nedenlerinin başındadır. Cihazındaki kilitlenmeler ve donmalar, uyumsuz ve cracklı tweaklardan kaynaklı. Kaldırdığın tweakların uzantılarınıda filza ve icleaner temizle.

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
mer senin dediyin gibi uyumsuz tweaksler siliyorumvede temizliyorum normelde crackli olan his sorun yapiyor guzel calisiyor yuklediyim butun tweakler 12A uyumludur guzekde calisiyor jb ciktigindan beri 50 tweak yukledim hepsi denedim guzel calisanlari buraktim kalanlari temizledim simdilik iyi calisiyor sikiti yok

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar xsmax a12 jb li cihazım için ücretsiz uygulamaları nereden indirebilirim oyun app vb gibi ? appcake çalışmıyor a12 de böyle başka bir tweak uygulama var mıdır app store uyguşamalarını indirebileceğim a12 için ?

Tapatalk kullanarak iPhone XS MAX aracılığıyla gönderildi

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
arkadaşlar bioprotects i, callbar ı crackli çalışan bir reposu var mı ? hayır şimdi bana çıkıp arkadaşım crackli taleplerine yanıt vermiyoruz git paypall dan satın al diyen çıkmasın zira paypall başlığı altında günlerce bu işlemin olmadığını ve forumun birkaç yöneticisine bu sorunumu ilettiğim halde çözüm bulunamadığını burada belirtmek isterim.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Springtomize 4 yeniden bizlerle hayırlı olsun

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
İphone XR. 12.1.1 de sorunuz calısıyor

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hayırlı akşmalar arkadaşlar bi sorum olacaktı. Deneme sürümüyle kullandığımız bir uygulamanın deneme sürümü dolunca bunu sıfırlayabilecek bir tweak ya da yol var mı? Teşekkürler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hayırlı akşmalar arkadaşlar bi sorum olacaktı. Deneme sürümüyle kullandığımız bir uygulamanın deneme sürümü dolunca bunu sıfırlayabilecek bir tweak ya da yol var mı? Teşekkürler
Apps Manager tweakını deneyebilirsiniz.

asker22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
s. a. arkadaşlar. en alttaki bara 5 icon ekleme tweak arıyorum. sadece 5 li yapsın yeter ayrıntısına gerek yok
2- kontrol merkezindeki ses ve parlaklık yerine yüzde ekleme tweak hakkında yardımcı olursanız sevinirim. hayırlı ramazanlar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
s. a. arkadaşlar. en alttaki bara 5 icon ekleme tweak arıyorum. sadece 5 li yapsın yeter ayrıntısına gerek yok
2- kontrol merkezindeki ses ve parlaklık yerine yüzde ekleme tweak hakkında yardımcı olursanız sevinirim. hayırlı ramazanlar
Floating dock
Sugarcane

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar burası yerimi bilmiyorum ama şu resimde pil simgesi mavi bunu yapan tweak hangisi ?

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ios12 de calisan Locallappstore hangi repoda arkadaslar?

Tips
Tips
Üst Alt