Neler yeni

İos 12 tweak-Performans kamera batarya internet hızı tweakleri ARIYORUM...

hbrk12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Herkese iyi günler dilerim. Ben jailbreak alemine gireli 2 hafta kadar oluyor bundan önce biraz daha android tarafında root tarafında biriydim. Bi arkadaşım senelerdir iphone kullanıyor ve bana aşırı şekilde jailbreak i övdü. İstediğin herşeyi yapalirsin diyerek. Ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Benim için telefonun görünümü pek umrumda değil. Performans kamera internet hızı batarya daha ön planda. Şu şekilde söyleyim benim gördüğüm şuan performans üzerine overclock tarzı ya da idevice tarzı bi uygulama göremedim. Kamera desen hiçbir artısı yok emin olabilirsiniz çoğu sadece yanıltmak amaçlı devasa bi farkı olan tweağe rastlamadım yanlışsam düzeltirsiniz. Wifi booster ların hiçbiri adını temsil etmiyor aslında en fazla yaptığı şey az çeken eifi ağlarını göstermek gördüğüm. Bataryada bir kaç var ama ben indirmek istemiyorum şuan için performans tweaği bulana kadar. Yanlışım varsa düzeltin benim gördüğüm bu şekilde altını çizerek söylüyorum 2 haftadır cydianın içerisindeyim. Ha birde app adminin çalışmadığını gördüm belki benim repomdakinde çalışmıyordur. Çalışan varsa onuda atabilirse sevinirim. Tekrardan iyi günler dilerim. Tweakler hakkında önerileri ve görüşlerinizi bekliyorum.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aperturize: Kamera tarafında resmi çektikten sonra X cihazlarda olduğu gibi sonradan derinlik efektini ayarlamaya yarıyor.

SmartLPM: Cihazı kilitlediğinde güç modunu açıyor açtığında tekrar normal moda geçiyor batarya tasarrufu tarafında güzel bir tweak.

AppStore++: AppAdmin'in ios 12 için stabil hale getirilmiş versiyonu yanlış kullanım sonucu çalışmadığı zannediliyor. AppStore da uygulamayı arama böümünden bulup içerisine girdikten sonra indirme tuşuna basılı tutulması sonucu çalışır.

AnimationsBeFast: Sistem geneli animasyonları hızlandırıp daha seri bir arayüz deneyimi sunar.

AutoBrightnessToggle (CCSupport) : CCModules tweaki ile kullanıldığında kontrol merkezine otomatik parlaklık kısayolu ekler. ilave olarak AutoLockToggle (CCSupport) mevcut.

CCLinker - RealCC - CoolCC

Ve devamında bir ton kullanışlı tweak var dostum neden böyle düşündün.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Selam, Jailbreak böyle 2 haftada çözülebilecek bir olay değil. Her şeyden önce, bu mecranın sürekli gelişmekte olduğunu, hala Beta'da olan Tweak'lerin olduğunu söylemek isterim. Emin ol 5-10 Ay da Cydia da kalsan, yine karşına daha önce kullanmadığın/deneyimlemediğin bir Tweak çıkacaktır.
Dediklerin aşağı yukarı doğru, sana nasıl övdüler bilmiyorum fakat her ortamda adını taşımayan ayarlar olur. Buna çok takılmamak lazım.
App Admin Tweak'i konusunda da, orijinal reposu:
iOS 11'de çalışıyor fakat iOS 12 için bir şey diyemeyeceğim.

Konu başlığını daha açıklayıcı bir şekilde düzenlemeni rica ediyorum.

hbrk12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Performans olarak yine yok galiba en fazla işte animasyonlar hızlandırılıyor teşekkür ederim bunları attığın için app admini de şimdi deniyorum hemen. Galiba tweakler adam akıllı ios 12 ye uyarlanmadığı içinde böyle düşünmüş olabilirim çünkü yeni yeni geliyor hepsi. Umarım yüzümü güldürür tweak geliştiricileri :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Konu başlığınızla konu içerisine yazdıklarınız apayrı şeyler... Yazınızdan da bir şey anlayamadım doğrusu..

Öncelikle konu başlığınızı sorununuza göre düzenlemenizi rica ediyorum

Ayrıca uyumlu tweakler için de forum da ana konu var oraya bakabilirsiniz.

keskintig

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Aperturizenin full halini bedava indirecek repo var mi ustam?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aperturizenin full halini bedava indirecek repo var mi ustam?
valla bi arkadaş söylemişti uygulama içi lisans gerektiriyomuş diye duydum ama varsa xarold repoda vardır bilmiyorum ben crack kullanmıyorum

Tips
Tips
Üst Alt