Neler yeni

Duyuru (iOS 12)RootlessJB Nasıl Jailbreak Yapılır? Nasıl Tweak Yüklenir?

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
"There was an error loading the preference bundle for snowboard". yazısı çıkıyor Snowboard'ı .deb olarak yükledikten sonra ikinci kere snowboardı yükledim ama olmadı.

@nicholaihel

Son düzenleme:

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
"There was an error loading the preference bundle for snowboard". yazısı çıkıyor Snowboard'ı .deb olarak yükledikten sonra ikinci kere snowboardı yükledim ama olmadı.

@nicholaihel
Hocam ya izinleri ayarlamadın ya da yükledikten sonra restart atmadın. Aşağıya video ekliyorum deb dosyasını attıktan sonra içine girip izinleri ayarlıyor.(1.30 dan sonra telefona geçiyor izimleri ayarlaması 2.45 ten sonra.) Daha sonra restart at. Doğru yaparsan öyle bir hata almazsın.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

@nicholaihel
Prefrence bundle de sorun var sende sanırsam snowboar daki preference budle dosyasını filzada yerine koydun mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaslar ozur dilerim tam olarak anlayamadım. Jailbereak yapabilmek icin illa MAC mi olmasi lazım. Windows uzerinden yapilabiliyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

codec2001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Rootlessjb son ipa dosyasını buradan indirebilirsiniz filza ile tweak yükleniyor ama respring yapmıyor respring için ekran ve parlaklık kalın metin tickini açıp kapatabilirsiniz

byblt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Umarım 12.1.4 e stabil yaparlar

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Filza ile tweak ismi ile aratıp hepsini silip daha sonra cihazı reboot etmelisin ve tekrar jb yap açıldığında.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt