Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba Certube yükledikten sonra Sileo respring istedi sonrasında iPad Pro 3 WiFi elmada kaldı hard reset falan işe yaramıyor. Önerisi olan var mı arkadaşlar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
springboard yüklü olmadığına rağmen bu hatayı alıyorum ben safe moduna düşüyorum sorun ne olabilir reset e basdigimda düzeliyor yardım lütfen
Hocam springboard bi tweak değil sizin ana sayfanızda gezmenizi sağlayan şeydir.
O olmazsa elmada kalırsınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaş cihazım şarzı bitmiş kapandı unc0ver ile tekrar kurmak istedim bu hatayı verdi ama Filza ile restrat attım Cydia ve tweakler çalıştır ama bu hata neden bilen varmı daha önce böyle r sorun yoktu

Ekli dosyalar

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaş cihazım şarzı bitmiş kapandı unc0ver ile tekrar kurmak istedim bu hatayı verdi ama Filza ile restrat attım Cydia ve tweakler çalıştır ama bu hata neden bilen varmı daha önce böyle r sorun yoktu
Ana ekran önbelleğini yenileyememiş arada olabilir.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arka planda iOS güncellemesini cihaz her sildiğimde tekrar indiriyor. Chimera jailbreak için bu durumu engellemenin bir yolu var mı?
Uncover da böyle bir durum yoktu.

avckc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar.
Geçen sene iPhone 6 telefonumu jailbreak yaptım. Sonra sertifika imza olayını bilmediğim için bir süre sonra jailbreak gitti. Tekrar da kuramadım. O şekilde kullanmaya devam ederken bir gün telefon da hat gitti ve “aranıyor” sonra da “servis yok” ibaresi geldi. Hr şeyi denedim ve iOS 12 güncellemek zorunda kaldım. Ama yine de düzelmedi. Yeni telefon aldım. Bugün telefonla oynarken unc0ver jailbreak yaptım ve sim taktım. Ne göreyim sorun çözülmüş be hattı gördü. Fikri olan var mı

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Günde 1 kere bu uyarıyı alıyorum. tvOS beta kurdum olmadı. Depolama alanında indirilen bir güncelleme yok. Fakat günde bir kere bu geliyor. Çözümünü bilen var mı teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bu hatayı neden alıyorum sadece LETGO uygulamasında alıyorum.
Sildim icleaner ile temizlik yaptım sonuç aynı
Jb kaldırdım yeniden jb yaptım sonuç aynı
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Copic kullanıyorlarsınız ayarlarından letgo'yu kaldırın

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iphone XS Max 12.1.2 chimera jailbreak yaptığımdan beri sosyal medya app leri çalışmıyor. İnstagram,facebook,snapchat..Bunun çözümü varmı arkadaşlar?..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iphone XS Max 12.1.2 chimera jailbreak yaptığımdan beri sosyal medya app leri çalışmıyor. İnstagram,facebook,snapchat..Bunun çözümü varmı arkadaşlar?..

Bu repodan
“UnSub” tweakini kur ve Tweak ayarlarından açılmayan uygulamaları aktif et...

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Çok teşekkür ederim. Aylardır bu sorunu çözememiştim.

Willrock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkeze Merhaba! Aranıza yeni katıldım. İzmirden adım emre. İlk defa jailbreak yapıcam. Aracımda carplay var. Car bridge uygulaması için. Sürümüm 12.2 acaba ne zaman bu sürüme yapabilirim.

efsane

Administrator
Cihaz
Herkeze Merhaba! Aranıza yeni katıldım. İzmirden adım emre. İlk defa jailbreak yapıcam. Aracımda carplay var. Car bridge uygulaması için. Sürümüm 12.2 acaba ne zaman bu sürüme yapabilirim.
sürümün IOS 12.2 olduğu için şimdilik Jailbreak yapamazsın... CarBridge için JAİLBREAK beklemen gerekiyor...

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Safe mode dahil App Store dan yeni uygulama indiremiyorum. Farklı hesap denedim olmadı.
Restoresiz bu durumu düzeltmenin bir yolu varmı?

BRKSNTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
merhaba XS İOS12 chimera ile Sshsh kaydı alabilen varmı ?

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Your device could not jailbroken. Because the filesystem could not be remounted?.
Maalesef resim ekleyemiyorum.
Bu hatanın sebebi nedir arkadaşlar?.ipad uygun olmasına rağmen jailbreak yapamıyorum!
Saygılar

efsane

Administrator
Cihaz
Your device could not jailbroken. Because the filesystem could not be remounted?.
Maalesef resim ekleyemiyorum.
Bu hatanın sebebi nedir arkadaşlar?.ipad uygun olmasına rağmen jailbreak yapamıyorum!
Saygılar

Bu cihaza ilk defamı JB yapacaksın?
Hangi iPad’i kullanıyorsun?

JailbreakTR

efsane

Administrator
Cihaz
Yok almadım.

Cihazı yeniden başlat ( kapat/aç) sonra Chimera uygulamasını aç 1 dk. bekle ve JAİLBREAK tıkla bırak cihaz kendiliğinden açılana kadar... Sileo uygulaması ekrana gelmesi gerekiyor

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Cihazı yeniden başlat ( kapat/aç) sonra Chimera uygulamasını aç 1 dk. bekle ve JAİLBREAK tıkla bırak cihaz kendiliğinden açılana kadar... Sileo uygulaması ekrana gelmesi gerekiyor
Aynısını yaptım olmadı. 1 dk beklemedim onuda yapayım şimdi.

Tips
Tips
Üst Alt