Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

Rozealcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaslar merhaba, ben ios 12.1.1 cihazımı surekli uncover in undecimus v3.0.0 b49 ipa si le jailbreak liyordum baya da memnunum sıkıntısız, fakat falan var ona gecmeli miyim riskli mi risksiz mi daha mi iyi kotu mu bi bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaslar merhaba, ben ios 12.1.1 cihazımı surekli uncover in undecimus v3.0.0 b49 ipa si le jailbreak liyordum baya da memnunum sıkıntısız, fakat falan var ona gecmeli miyim riskli mi risksiz mi daha mi iyi kotu mu bi bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler
memnunsanız değiştirmenize gerek yok.

Rozealcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
memnunsanız değiştirmenize gerek yok.
memnunum ama simdi baska bilgisayardan yeniden indiricem eskisini mi yoksa en yenisi mi indirsem merakımdan sordum sizce ne yapiyim b49 u yeniden bulmaya calisirken sorun yasamak korkum..

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
memnunum ama simdi baska bilgisayardan yeniden indiricem eskisini mi yoksa en yenisi mi indirsem merakımdan sordum sizce ne yapiyim b49 u yeniden bulmaya calisirken sorun yasamak korkum..
kullandiginiz neyse ondan devam edin. son sürüm olmasina aldanip kurmayin yani. tamamen iyi çalışıyor dediginiz icin boyle konusuyorum

kayamurat05

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kuveyturk hesabıma girerken karsıma bu yazı cıkıyor demek ki hala jb li gozukuyor :(

Tapatalk kullanarak iPhone XSMAX aracılığıyla gönderildi
Ben bunun için Liberty kullanıyorum sorun yaşamadım

bizon1071

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar. 12.1.2 sürüm jailbreak var. Uzun zamandır sorunsuz kullanıyordum. Şimdi jb gitti ve tekrar aktif etmeye kalktığımda 24/33 te kalıyor. Load tweak kapattım. Reload Sistem kapattım ne yaptıysam 24 e geliyor Bir süre ekran 24 te de akıyor ama sonunda telefon kapanıp tekrar açılıyor. Bu sorunla karşılaşıp halleden var mı?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar. 12.1.2 sürüm jailbreak var. Uzun zamandır sorunsuz kullanıyordum. Şimdi jb gitti ve tekrar aktif etmeye kalktığımda 24/33 te kalıyor. Load tweak kapattım. Reload Sistem kapattım ne yaptıysam 24 e geliyor Bir süre ekran 24 te de akıyor ama sonunda telefon kapanıp tekrar açılıyor. Bu sorunla karşılaşıp halleden var mı?
Unc0ver sürüm nedir.

bizon1071

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu sürümü de 5-6 aydın kullanıyorum gayet stabildi ama şimdi böyle oldu

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu sürümü de 5-6 aydın kullanıyorum gayet stabildi ama şimdi böyle oldu
Dün benzer durum bende de oldu. Telefon kapandı açtım unc0ver açılmıyordu. Sildim siteler üzerinden kurdum. Jailbreak düğmesine basınca telefon kapanıyordu. Bilgisayar üzerinden impactor ile son sürümünü yükledim uncover imza süresi bitmiş gibi yapıp açılmadı bi türlü. Sonra sitede bi arkadaşımız paylaşmış 3utools ile uncover imza yapmayı anlatmış. O şekilde yaptım ve jailbreak oldu. Bir bak istersen...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kralod

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar,

Cihazım iPhone 8 Plus
İos Sürümü: 12.3.2
Cydia impactor ile Uncover jailbreak aracını yükledim fakat Unsupported hatası ile karşılaşıyorum.

Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar,

Cihazım iPhone 8 Plus
İos Sürümü: 12.3.2
Cydia impactor ile Uncover jailbreak aracını yükledim fakat Unsupported hatası ile karşılaşıyorum.

Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim
Bulunduğunuz sürüme jb yayınlanmadı.
12.4 sürümüne jb yayınlandı.

canocan96

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
JB yapıyorum 1 hafta sonra otomatikman gidiyor yada yeniden başlatınca bunu kalıcı yapan bir tweak felan yok mu ?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bu neden böyle reis gidiyor kendi
Eskiden jailbreak yapmak daha kolaydı ve telefon kapanıp açıldığında gitmiyordu.ancak ıos 10 ile birlikte jailbreak yapmak daha da zorlaştı.apple da bunun için önlemler alıyor tabi.yani ıos sürümlerinde açık bulmak gittikçe zorlaşıyor.işte bu yüzden bu işle uğraşan kişiler değişik yöntemler geliştiriyor.malesef ıos 10 dan sonraki sürümlerde jailbreak bu şekilde.yani bu şekilde idare etmek zorundayız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba yasaklı bir repo yüzünden cydia bu hale geldi maalesef hiçbir tweak yada repo yükleyemiyorum repoyu kaldırdık ama böyle bir hata alıyorum yardım
Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın ve tekrar jb yapın. Tüm tweaklarınız ve repolarınız silinir.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Filza ile bieşey yapamam mı acaba tek yolu bumu
Mesaj düzenlendi:

Teşekkür ederim yardımlarınız için
Crack repo ve tweak kullanımından dolayı cydia dosya yapısı bozulmuş. Dediğim gibi restore rootfs ile restore yapın.

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Crack repo ve tweak kullanımından dolayı cydia dosya yapısı bozulmuş. Dediğim gibi restore rootfs ile restore yapın.
Peki eski yüklediğim repoların gelmemesi için uncover de bir ayar varmı kardeş

Tips
Tips
Üst Alt