Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Son düzenleme:

Maykro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkese Selamlar,

Cydia'nın anasayfasındaki butonlar çalışmamaktadır. Unc0ver ile jailbreak yaptım. Nasıl Düzeltebilirim?

İyi Günler

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Butonlara basarken hafif sola kaydırır gibi basıp açabilirsiniz.

ekurtulus13

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba iOs 12.4 unc0ver jailbrekli iPhone 6s e sahibim. Cihazı başarılı bir şekilde jailbreak yaptım. yalnız ilk başlarda facebook bağlanma hatası verdi. Her uygulamaya girdiğimde bağlanmıyor yeniden dene diyordu. Çok fazla uğraşmadım bir güncelleme ile sorun çözülebilir diyordum. Dün sabah kalktığımda telefon kapalı gibi kilitlenmişti reset attıp açtım. Jailbreak aracı açılmıyor diye ingitiondan güncel sürümünü indirip yeniden jailbreak yaptım. Aynı sorun bu sabahta oldu ve ignition programı da açılmadı silip yeniden yüklemeye çalıştım ama yükleyemedim. Cydia impactordan güncel yada jailbreak yaptığım sürümü de indirip yüklesem de araç çalışmıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba iOs 12.4 unc0ver jailbrekli iPhone 6s e sahibim. Cihazı başarılı bir şekilde jailbreak yaptım. yalnız ilk başlarda facebook bağlanma hatası verdi. Her uygulamaya girdiğimde bağlanmıyor yeniden dene diyordu. Çok fazla uğraşmadım bir güncelleme ile sorun çözülebilir diyordum. Dün sabah kalktığımda telefon kapalı gibi kilitlenmişti reset attıp açtım. Jailbreak aracı açılmıyor diye ingitiondan güncel sürümünü indirip yeniden jailbreak yaptım. Aynı sorun bu sabahta oldu ve ignition programı da açılmadı silip yeniden yüklemeye çalıştım ama yükleyemedim. Cydia impactordan güncel yada jailbreak yaptığım sürümü de indirip yüklesem de araç çalışmıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Apple Developer Hesabı 2019-2020

ekurtulus13

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Konuyu tam anlayamamakla birlikte sorunuma basıl bir çözüm olduğunu da anlayamadım. ReProvision yüklü ve 2 günde bir otomatik imza yapıyordu cihazım. Bu akşam ingnitionu yükledim ama bu seferde unc0verı yükleyemiyor tam doluyor ama hafif karaltılı kalıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hsnk93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar bende jb dosyası açılmamaya başladı açılır gibi olup kapanıyor undecimus 3.5.2 kurulu idi tekrardan impactor ile 3.5.6 sürümünü yükledim yine açılmıyor sorun nedir yardımcı olabilirmisiniz

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cydiaya gelen güncelleme ile birlikte unc0ver arayüzüne giremiyoruz.Beyaz ekranda kalıyor.Benzer sorun yaşayan var mı?

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cydiaya gelen güncelleme ile birlikte unc0ver arayüzüne giremiyoruz.Beyaz ekranda kalıyor.Benzer sorun yaşayan var mı?
Maalesef..
Aynı sorunu ben de yaşıyorum..
Sabah saatlerinde whatsapp uygulamasını açtığımda watusi güncellemesi istedi, yaptıktan sonra cydia belirttiğiniz gibi kalıyor.. Aslında arka planda açık olduğu görülüyor lakin ekrana yansımıyor..

Düzenleme: Cihazı kapatıp açtıktan sonra tekrar jb uygulayınca düzeldi, belki denemek istersiniz..

Son düzenleme:

ekurtulus13

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar sorunumu çözdüm. Bağlantı sorunum Rocketboostrap dan kaynaklanıyormuş yeniden yüklediğimde bağlantı problemlerim hatta yaşadığım ufak problemlerim çözüldü. Eğer Cydia Impactor ile yükleyip Unc0ver dosyası açılmayan varsa iosninja adresinden yükleyebilir. ReProvision kullanmamanızı tavsiye ediyorum. Kullandığınızda her yeni imza için aynı hatayı veriyor.

canocan96

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaş unc0ver ile pc yükledim jb yaptım kullanıyordum telefonumu yeniden başlatınca yazi fontum varsayılana döndü tweak giremiyorm cyda acılmıyor unc0ver acilmiyor tıklıyorum 1 sn sonra hemen kapanıyor lütfen yardımm dosyayı telefondan indiremiyorum bekliyor diyor hemen iptal oluyor pc yapmıştim

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaş unc0ver ile pc yükledim jb yaptım kullanıyordum telefonumu yeniden başlatınca yazi fontum varsayılana döndü tweak giremiyorm cyda acılmıyor unc0ver acilmiyor tıklıyorum 1 sn sonra hemen kapanıyor lütfen yardımm dosyayı telefondan indiremiyorum bekliyor diyor hemen iptal oluyor pc yapmıştim
unc0ver silip tekrar Bilgisayardan unc0ver kurulumu yapin açılacaktır.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Gene aynı sorunu verdi hocam
Mesaj düzenlendi:

Sorun devam etmekte sorunu gideren arkadaşa 100 tl gönderebilirim
Sorunun çözümü için Developer hesabına katılabilirsin.

canocan96

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sorunun çözümü için Developer hesabına katılabilirsin.
Bu hsaba katılamam kardeşim benim jb yi sadece yazı font icin kullanıyorum sorunumu giderebilecek arkqdaşa 100 tl verecegim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bu hsaba katılamam kardeşim benim jb yi sadece yazı font icin kullanıyorum sorunumu giderebilecek arkqdaşa 100 tl verecegim
Jb yapabiliyormusun şu anda (hayır)
Yazı fontunun normale dönmesi jb nin devre dışı kalmasından dolayı.

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar
Restore rootfs yaptıktan sonra cydia ve yüklü olan bir kaç uygulama kayboldu, sadece asteroid tweak i ayarlarda gözüküyor, ayarların içine giriyor ama ana ekranda çalışmıyor.
Cydia yı tekrar nasıl yükleyebilirim(reinstall cydia denedim ) veya successon u bu şekilde nasıl yükleyebilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kayralone

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar. Haftalık imza bittikten sonra imzayı yenilemek için tekrar unc0verı yükledim fakat açılmıyor, beyaz ekran olup kapanıyor. Yardımcı olabilir misiniz ?

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
herkese merhaba
saygıdeğer arkadaşlar,bu jb olayıyla iphone 3gs ten beri uğraşıyorum yazılımsal değil tabi tweaks oyunlar programlar yükle kur vs ufak tefek şeyler. artık hiç bir şey eskisi gibi değil ,eski tadı kalmadı. alınan güvenlik önlemleri her ne kadar danışıklı döğüş gibi olsada cydia kolaylığı öncekiler gibi olmicak. geliştiricilerin biri gidiyo biri geliyo bakalım zaman neleri göstericek.
eğer sizde benim gibi jb olaylarına ( ben telefonda jb ,ps3 cfw ,uydu cihazlarında da kart paylaşımı server ve iptv kullanmayı seviyorum ) düşkünseniz olmazsa olmazınız ise artık tek çare developer hesabı almaktır.fiyat öyle abartılacak kadar yüksek değil.başınız ağrımicak tabi sorun yaşama durumunuz yükleyeceğiniz repo ve tweaks lerede bağlıdır hiç olmicak dersem yalan söylemiş olurum ama dikkatli olur kurallara uyarsanız sorun yaşamazsınız.
ben ilk defa developer hesabı kullanmaya başladım ve şuan üç cihazda da kullanıyorum ve çokta memnunum.kesinlikle tavsiyemdir. diğer bedavaya bir haftalık ne olduğunu yanında telefona ne yüklendiğini bilmediğiniz ( önceden bende yükledim ) sitelerle kıyaslamayın her şeyin bir bedeli var burda da bir emek veriliyo ve karşılığınıda fazlasıyla alıyorsunuz o yüzden paranızı çöpe attığınızı düşünmeyin.
hiç boşuna o site bu site gezmeyin alın bir hesap içiniz rahat bir şekilde kullanın derim
sayglarımla..

Tips
Tips
Üst Alt