Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 12.2 sürümünde Unc0ver kullananların bazıları, Cydia anasayfasında bir şeye tıklayamıyor. Çözümü için birazcık basılı tutun ardından sola kaydırın. Sayfalar açılacaktır.

(Mesela ben hazır gelen repoları silmiştim ama anasayfadan eklemem gerekiyordu, tıklanmadığı için cihazı restore etmek zorunda kalmıştım. Şimdi anında çözülebiliyor)

mhmtcnkrmn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Restore rootfs işlemini 4-5 kez tekrarla
Dediğinizi yaptım 4. Defada restore rootfs yazısı yerine Jailbreak yazdı sonra jailbreak yaptıktan sonra
Restore rootfs işlemini 4-5 kez tekrarla
4 defada restore rootfs yerine jailbreak yazdı ondan sonra jailbreak yaptım Cydia yüklendi exit safe mode yazmıyordu ngxplay yükledim tekrar başlattı kendini sonra exit safe mode yazısı tekrar geldi birde açılınca gelen bi yazı var ekran görüntüsü aldım.

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Dediğinizi yaptım 4. Defada restore rootfs yazısı yerine Jailbreak yazdı sonra jailbreak yaptıktan sonra

4 defada restore rootfs yerine jailbreak yazdı ondan sonra jailbreak yaptım Cydia yüklendi exit safe mode yazmıyordu ngxplay yükledim tekrar başlattı kendini sonra exit safe mode yazısı tekrar geldi birde açılınca gelen bi yazı var ekran görüntüsü aldım.
Ngxplay sürümünüz ile uyumsuz, safe mode atıyor.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ok derseniz safe mode da kalır, restart derseniz cihaz respring atar ve yine safe mode da açılır. Ngxplay tweakını safe mode da iken cydia yı açıp silin.

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar jb cihazım kapandı kendiliğinden unc0ver ile tekrar jb yapıyorum döngüde kalıyor açıldığında jb aktif olmuyor ne yapabilirim??
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar jb cihazım kapandı kendiliğinden unc0ver ile tekrar jb yapıyorum döngüde kalıyor açıldığında jb aktif olmuyor ne yapabilirim??
Konudaki çözümlemeleri uyguladım yine olmadı

Son düzenleme:

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mesaj düzenlendi:

Konudaki çözümlemeleri uyguladım yine olmadı
Forumda kimse yok galiba yardımcı olabilecek 😢

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Load tweak jb oldu kapattık Cydia açılıyor peki yüklü olan tweakleri nasıl aktif edicez
Mesaj düzenlendi:

Tamam üstat çözdüm tşk ler
Sorunu çözdüysen sorun yok
Muhtemelen bir tweak neden oluyor.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Audiorecorderx kendiliğinden kaydı kesti, icleaner ile temizledim yeniden yükledim yine kayıt almıyor. Başkani cihaz ile karşılaştırdık ayarlar aynı. Başka repolardan denedik yşne olmadı. Sorun ne olabilir?

Düzenleme; audiorecorderxs eski sürüm yükledik düzeldi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Audiorecorderx kendiliğinden kaydı kesti, icleaner ile temizledim yeniden yükledim yine kayıt almıyor. Başkani cihaz ile karşılaştırdık ayarlar aynı. Başka repolardan denedik yşne olmadı. Sorun ne olabilir?

Geliştiricisine bir Mail atın, belki bir güncelleme yayınlar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Başka repolardan denedik dediğiniz audio recorder cracklı mı kullanıyorsunuz.

Jungkook_and_iPhone6

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Aylardır normal stabil ve sorunsuz bir şekilde cihazımı Jailbreakli bir şekilde kullanıyordum ama geçen aya kadar. Hiçbir şekilde farklı bir tweak yüklemememe rağmen Kamera uygulaması dışındaki Instagram,WhatsApp gibi kamera kullanan uygulamalarda kamera kısmına gelince yada fotoğraf çekildiği anda uygulama kendini kapatıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Unsub tweakı ile sorun oluşan uygulamaları devre dışı bırakın.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Teşekkürler. Peki devre dışı bıraktıktan sonra ne olucak?
Unsub tweakı seçtiğiniz uygulamayı jb nin dışında tutuyor ve jb kaynaklı sorunlardan veya tweak çakışmasından dolayı çalışmayan uygulamanın çalışmasını sağlıyor

pesimist2006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar dün gece telefonun şarjı bitti tekrar şarja koydum açıldı ama ekran dokunmatiği algılamıyor. Telefonda şifre olduğu için yedek alamıyorum, telefonu yüzümüze tutunca görünce ekranı uyandırıyor, diğer tuşlar çalışıyor, dfu mode alabiliyorum, yeniden başlata biliyorum ama ekranı algılamıyor kulaklık ile dışarıdan görüşme yapabiliyorum. Jailbreak kaybetmek istemiyorum ve internet olmayan bir yerdeyim tekefonuda sıfırlamak istemiyorum cihaz iphone x 12.1.1 beta sürümü yardımcı olurdanız çok sevinirim

olcumyemre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar ben jailbreak i kaldırmak istedim cydia yı sildim uncoveri sildim ama yazılım güncellemesi yapamıyorum lütfen yardım edin .

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar ben jailbreak i kaldırmak istedim cydia yı sildim uncoveri sildim ama yazılım güncellemesi yapamıyorum lütfen yardım edin .
Konuyu inceledinizmi.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar dün gece telefonun şarjı bitti tekrar şarja koydum açıldı ama ekran dokunmatiği algılamıyor. Telefonda şifre olduğu için yedek alamıyorum, telefonu yüzümüze tutunca görünce ekranı uyandırıyor, diğer tuşlar çalışıyor, dfu mode alabiliyorum, yeniden başlata biliyorum ama ekranı algılamıyor kulaklık ile dışarıdan görüşme yapabiliyorum. Jailbreak kaybetmek istemiyorum ve internet olmayan bir yerdeyim tekefonuda sıfırlamak istemiyorum cihaz iphone x 12.1.1 beta sürümü yardımcı olurdanız çok sevinirim

Bosver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Dün gece unc0ver programıyla jb kurdum kurduktan sonra girdim çalışıyodu bu sabah telefonu acıp kapatım ama cydia giremiyorum hemen atıyor.

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Jailbreak telefon kapanıp açıldığında bozulur. Jailbreak aracınızı açıp yeniden jailbreak yapın tweakleriniz cydia açılır.

Tips
Tips
Üst Alt