Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
2 gündür appstore da güncelleme yapamıyor ve uygulama yükleyemiyorum. herhangibir hata da vermiyor. yuvarlak dönüp duruyor. sebebi ne olabilir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
2 gündür appstore da güncelleme yapamıyor ve uygulama yükleyemiyorum. herhangibir hata da vermiyor. yuvarlak dönüp duruyor. sebebi ne olabilir?

Forum içinde arama yapın, appstore sorunu ve çözümü için farklı konular ve çözüm yolları paylaşılmıştı.

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar merhaba telefonum iphone X 12.1.4 Sürümüne unc0ver JB yaptım.Kullandığım tweakler Cr4shed-cylinder-floatingDock-icleaner pro-laetus-liberty lite-midevice-safari plus-smallsiri-melior-system info.Telefonumun pili inanilmaz erken bitiyor.Günde 3 defa şarj ediyorum.Uygulamarin pil kullanimini kontrol ediyorum facebookt %26 safari %20 apsd diye bişey var %18 onun dişinda %1-2-3 küçük uygulamalar neden olabilir sizce bu durum

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. Bendemi sorun yoksa bu jailbreak araci mi boyle bilmiyorum. Unc0ever kullaniyorum 12.2. Telefon bir sekilde kapandiginda jb gidiyor malum. Tekrar unc0ver a girip jailbreak dedigimde respring ekrani gecmiyor bi turlu. Mecburen restoreroofs yapiyorum. Buda sifir jb demek oluyor ve kurduklarimi tekrar kuruyorum. Bilmedigim biseymi var bu asamada. Su an ne yapmaliyim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar. Bendemi sorun yoksa bu jailbreak araci mi boyle bilmiyorum. Unc0ever kullaniyorum 12.2. Telefon bir sekilde kapandiginda jb gidiyor malum. Tekrar unc0ver a girip jailbreak dedigimde respring ekrani gecmiyor bi turlu. Mecburen restoreroofs yapiyorum. Buda sifir jb demek oluyor ve kurduklarimi tekrar kuruyorum. Bilmedigim biseymi var bu asamada. Su an ne yapmaliyim.

Kurduğun tweaklardan birisi sorunlu. Yüklediğin tweaklar neler.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kullaniyodum respringlerde sorun yoktu. Ama kapatip actigimda jb yapamiyorum.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İllaki sorunlu vardir 3-5 tane kurmuyorum. Uyumsuzlarda var. İkiser ikiser kaldirip denicem.

Exinie

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar, unc0ver ile jailbreak yaptık fakat Cydia'dan indirdiğim uygulamalara girince beni atıyor direkt.

Dikoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba, eğer aynı zamanda cydia da açılmıyorsa muhtemelen uyumsuz bir tweak yüklemişsindir. Tekrar uncover çalıştırın jailbreak yapın ve cydia ya girip son yüklediklerinizi silin

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yine restore roofs yaparak jb yapabildim. Telefonun kapanmamasi lazim yoksa sil bastan jb yapiyorum. Cok ilginc.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@corleone

Bu yöntemi dener misin ?

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@corleone

Bu yöntemi dener misin ?

İnceliyim bi

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@corleone

Bu yöntemi dener misin ?

Loader tweaks deaktif edip jb yapiyorum cydia ya giriyorum o sekil sikinti yok. Filzadan o dosyayi silince ne olacak. Tum eklentilerim silinmismi oluyor. Yani kurduklarim tekrar gorunurmu olacak.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben restore roofs yapip basa dondum zaten su an. Tekrar tweakeri yukluyorum manuel. Ama niye boyle ya. Kapatip actiktan sonra electra ile tekrar jb yapip tweakler oldugu gibi geliyodu ne guzel

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@corleone , @srdgny zaten sana bunun neden olduğunu söylemiş; Uyumsuz tweak kullanıyorsun.

Hangi tweak in uyumsuz olduğunu bulmak senin işin.

İcleaner pro kullanarak tweakleri tek tek kapatıp, her defasın da tekrar jb yapıp sorunlu olan tweak i saptaman gerekiyor.

Bu iş çok zahmetli ve ben yüklü olan her tweak i kullanmak istiyorum dersen sana gönderdiğim linkteki konuda anlatılanları yapacaksın.

Konu da belirtilen silmen gereken dosya sadece bir ayar dosyası. O dosyayı sildiğin zaman tweaklerin ve ayarların silinmeyecek.

Kenan___

erdyvenus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Merhabalar, cihazımı Unc0ver ile jailbreakladim, fakat Cydia uygulamasından indirdiğim herşey açılmıyor, Cydia sorunsuz açılıyor ama uygulamaları açılmıyor bunun bir çözümü varmıdır?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar, cihazımı Unc0ver ile jailbreakladim, fakat Cydia uygulamasından indirdiğim herşey açılmıyor, Cydia sorunsuz açılıyor ama uygulamaları açılmıyor bunun bir çözümü varmıdır?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Cydia içinden yüklü repo ve tweak görüntülerini atarmısınız.

Tips
Tips
Üst Alt