Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

ugrkrmss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 12 Mini
Cihazımda sürekli ota hatası alıyorum , yazılım indirilmemiş saklama alanına baktım dosya yok , profilde kurulu , update kısmında güncelleme denetlenemiyor uyarısı alıyorum 12.1.3 7 plus

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Like
Reactions: eym

eym

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aynı sorunu ben de alıyorum bu arada ios 12.2 iphone 8 +

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Aynı sorunu ben de alıyorum bu arada ios 12.2 iphone 8 +
Konudaki son mesajları okuyun çözümü paylaşıldı.

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba... 12.2 Jailbreak yaptım cihazım iPhone 7 fakat bir kaç tweak ve tema yüklemesinden sonra biraz daha yükleme yapmak istediğimde bana resimde ki hatayı veriyor ve hiçbir şekilde yükleme yapmıyor.. sinir oluyorum yardımlarınıza ihtiyacım var..
Saygılarımla...WhatsApp Image 2019-07-14 at 10.31.00.jpeg

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba... 12.2 Jailbreak yaptım cihazım iPhone 7 fakat bir kaç tweak ve tema yüklemesinden sonra biraz daha yükleme yapmak istediğimde bana resimde ki hatayı veriyor ve hiçbir şekilde yükleme yapmıyor.. sinir oluyorum yardımlarınıza ihtiyacım var..
Saygılarımla...Ekli dosyayı görüntüle 12678
Cydia içinden repo ve tweak ss atarmısın.

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Saygılarımla...Ekli dosyayı görüntüle 12678
unc0ver aracına girip clear diagnostics data dedikten sonra tekrar jb yapın. eğer olmazsa ilk önce rootfs açıkken jb yapın daha sonra kapatıp yapın.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Mesaj düzenlendi:

Bole hatada ben aliyorum saklama alaninda guncelleme felab yok ama ne yapabilirim ne yaptiysam olmadi ?
Jailbreak ana konusunda OTA sorunu ile ilgili spoyler var onu denermisiniz

atahan07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba cihazım iphone 7+ ios 12.2 sürümü mevcut ve jailbreak yaptım ancak jailbreak den sonra hadi ve oynakazan a giremiyorum hidejbapps gibi tweakler ile açmaya çalıştım ancak yine de açılmadılar yardımcı olur musunuz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhaba cihazım iphone 7+ ios 12.2 sürümü mevcut ve jailbreak yaptım ancak jailbreak den sonra hadi ve oynakazan a giremiyorum hidejbapps gibi tweakler ile açmaya çalıştım ancak yine de açılmadılar yardımcı olur musunuz?
unsub tweakı ile uygulamayı ayarlarından jb dışı bırakıp denermisin.

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar aynı sorun bende de oldu. Bende cihazda ki tüm ayarları ve içerikleri sil kısmından cihazı sıfırladım ve tertemiz iken Jailbreak yaptım oldu. Sonra da yüklemek istediklerimi tekrar yükledim. Sakın yedekleme den geri yükleme yapmayın aynı ayarları geri getiriyor ve olmuyor o yüzden tek tek elle yüklemek daha temiz. Biraz zahmetli ama temiz iş..

atahan07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
unsub tweakı ile uygulamayı ayarlarından jb dışı bırakıp denermisin.
Hadi çalıştı ancak Oyna Kazan da hata yine devam ediyor

Yigit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar yeniyimde.
Cihazım 7+ (12.1.3)
Jailbreaki yeni yaptım.
Cydia yı yükledim şimdi nasıl tweak yükleyeceğimi bilmiyorum. Yapmak istediğim wp+ ve youtube+ halde kullanmak. Ve animasyonları hızlandırmak. Litfen yardım edin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar yeniyimde.
Cihazım 7+ (12.1.3)
Jailbreaki yeni yaptım.
Cydia yı yükledim şimdi nasıl tweak yükleyeceğimi bilmiyorum. Yapmak istediğim wp+ ve youtube+ halde kullanmak. Ve animasyonları hızlandırmak. Litfen yardım edin
İki konu linkini de inceleyin. ve acele etmeyin tweakları yüklerken. Aklınıza takılanları konu başlıklarından sorabilirsin.

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar. Alarm uygulamasında bu şekilde dakikalar gözükmüyor. Hangi tweak ile ilgili bir sorun olduğunu bulamadım. Yardımcı olabilecek fikri olan var mı?

Ekli dosyalar

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar iphone xs ios 12.0 chimera jb kullanmaktayım. 1 haftalık sertifika süresi dolmasından ötürü cihazı kapa açma durumunda kalmamdan ötürü jb pasifize kaldı. Tekrar yüklemek için cydia impactordan aktarmak istediğimde bu işlem esnasında impactor aracı kendiliğinden kapanıyor ve bu durum 2 ila 3 haftadır böyle. Silzee den yüklemeye çalışıyorum , profilden güven yapmama rağmen chimera uygulamasını tıkladığımda açılıp-kapanıyor ve ben bir türlü jailbreakimi yapamıyorum. Bu hususla alakalı yardımlarınızı bekliyorum.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
1 saat önce telefon kitlendi kendine gelmesini beklerken telefon kendini yeniden başlattı ve sonrasında Unc0ver aracı açılmamaya başladı.
Sizce sorun nedir?
Cihaz: iPhone 7+
iOS 12.1.1

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
1 saat önce telefon kitlendi kendine gelmesini beklerken telefon kendini yeniden başlattı ve sonrasında Unc0ver aracı açılmamaya başladı.
Sizce sorun nedir?
Cihaz: iPhone 7+
iOS 12.1.1

Unc0ver ipa dosyasını internet üzerinden yüklediysen imzalar iptal oluyor ve çalışmıyor.
Uncover ipasını silin tekrar indirin veya
Cydia impactor ile pc den yükle.

Son düzenleme:

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Unc0ver ipa dosyasını internet üzerinden yüklediysen imzalar iptal oluyor ve çalışmıyor.
Uncover ipasını silin tekrar indirin veya
Cydia impactor ile pc den yükle.
Sizden kazandığım 3 aylık developer hesaplı unc0ver aracıydı zannedersem süresi doldu. Ben biraz önce güvenilir siteden impactor ile yükledim tek seferde jb işlemini gerçekleştirdim. Bu araç 7 günlük bunun uzun süreli olanı var mı yada nasıl yapabiliriz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sizden kazandığım 3 aylık developer hesaplı unc0ver aracıydı zannedersem süresi doldu. Ben biraz önce güvenilir siteden impactor ile yükledim tek seferde jb işlemini gerçekleştirdim. Bu araç 7 günlük bunun uzun süreli olanı var mı yada nasıl yapabiliriz?

Aslında site üzerinden indirmeleri önermiyorum 7 gün imzalı görünsede birden iptal olabiliyor sertifika ve jb devredışı kalabiliyor. Veya cydia impactor ile kendi hesabınızla imzalama yapmanız gerekiyor her 7 günde bir.

Linkten dev hesabına katılarak sorunsuz jb kullanabilirsin yine.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba,
ios 12.2 iphone 6 jb yaparken chimera stabil olmadığı için ya çöküyor ya da otomatik reboot atıyor 30. denemem olmasına rağmen jb yapamadım bir taktik var mıdır?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhaba,
ios 12.2 iphone 6 jb yaparken chimera stabil olmadığı için ya çöküyor ya da otomatik reboot atıyor 30. denemem olmasına rağmen jb yapamadım bir taktik var mıdır?
Chimera hangi sürümü yüklü?
İşleme başlamadan önce cihaza hard reset atıp 2dk bekleyin.
Cihazda parola ve kilit kapalı cihaz uçak modunda ve iphone bul kapalı konumda deneyin.

Chimera ayarlarında exploit değiştirmeyi deneyin.

Tips
Tips
Üst Alt