Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

Furkanyay1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
O zaman yukarıdaki işlemleri tekrarla ota güncellemesi tamamen insin ve öyle sil.
İşleme başlamadan önce beta profili sil.
Tamamdır hocam deniyorum sonucu bildiririm burdan çok teşekkür ederim 👏
Mesaj düzenlendi:

O zaman yukarıdaki işlemleri tekrarla ota güncellemesi tamamen insin ve öyle sil.
İşleme başlamadan önce beta profili sil.
VE MUTLU SON
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YARDIMLARIN İÇİN 👏👏

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar selam,

Cydia’da paket güncellemesi yaparken tüm tweaklar patladı. Sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum. Şimdiyse cydia böyle açılıyor.

Eski tweak verilerini kurtarabilir miyim ?
Cydia’yı düzeltmek için ne yapabilirim?
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşım sistemim iOS 11.3.1 ne diye iOS 12 ye taşıyorsun ya ? Okuman yazmanda mı yok ?
Mesaj düzenlendi:

Bu ne bilgisizliktir be
Uncover jb ios 11 den 12.4 e kadar kapsar. Konu başlığının 12 olması sorunu farklı kılmaz.
Üslubuna dikkkat et !!!
Bilgili ve tecrübelisin, okuma yazman da var ?öncelikle konuyu açtığın yere bak !!

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
XR 12.4 jb ten sonra kamera calismiyor kaptip actim bidaha jb yaptim kemara aciliyor ama sadce 10 suruyor sonra acilmiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
XR 12.4 jb ten sonra kamera calismiyor kaptip actim bidaha jb yaptim kemara aciliyor ama sadce 10 suruyor sonra acilmiyor

Konunun ilk mesajında çözüm yöntemi paylaşıldı.

canharmankaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12,4 jailbreak uncover da (a12) navigasyon çalşmıyor herhangi bir bilgisi olan varmıdır

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
12,4 jailbreak uncover da (a12) navigasyon çalşmıyor herhangi bir bilgisi olan varmıdır
Yerleşik uygulama olan navigasyon programı mı yoksa harici yüklediğiniz navigasyon programı mı.
Shadow veya nosub tweakları ile uygulamayı jb dışında tutarak çalıştırmayı deneyin.
Sorun devam ederse uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın.

altundas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Malasef konumla ilgili bir sıkıntı var benimde çalışmıyor

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
safari plus guncellemesi yaptim ama respring ekraninda kaliyor. load deamonsu kapattim, hala ayni Cozum?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
safari plus guncellemesi yaptim ama respring ekraninda kaliyor. load deamonsu kapattim, hala ayni Cozum?
Reload daemons kapatıp jb yapın ve safari plas uygulamasını cydia dan kaldırıp reload daemons sekmesini açıp tekrar jb yapın.

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Reload daemons kapatıp jb yapın ve safari plas uygulamasını cydia dan kaldırıp reload daemons sekmesini açıp tekrar jb yapın.
reload deamonsu kapattigim halde hala respringde kaliyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
reload deamonsu kapattigim halde hala respringde kaliyor
Uncover düşük sürüm yükleyip tekrar denermisin.
Sorun devam ederse uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın.

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone xs a12 uncover jailbreak sonrası ayarlarda tweaklar gözükmüyor, tweaklar kuruluyor fakat aktif olmuyor yardım

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iphone xs a12 uncover jailbreak sonrası ayarlarda tweaklar gözükmüyor, tweaklar kuruluyor fakat aktif olmuyor yardım
Forumda arama yapın çözümü var

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ios 12.4 a12 cihaz da kurduğum tweakler çalışmıyor ve ayarlarda görünmüyor

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Max Memory Limit tam olarak ne yapıyor? Zararı var mı?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ios 12.4 a12 cihaz da kurduğum tweakler çalışmıyor ve ayarlarda görünmüyor

İki repoyu ekleyin ve Cephei, Preference loader, rocketboatstrap tekrar yükleyin.

Bu işlemden Önce yüklediğiniz tweaklar gözükmez o yüzden tekrar tweakları silip yeniden yüklemeniz gerekli

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
İki repoyu ekleyin ve Cephei, Preference loader, rocketboatstrap tekrar yükleyin.

Bu işlemden Önce yüklediğiniz tweaklar gözükmez o yüzden tekrar tweakları silip yeniden yüklemeniz gerekli
hepsini yaptım olmadı tweaklat ayarlarda görünmüyor

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
hepsini yaptım olmuyor tweak yüklüyorum cydiada var ayarlarda yok birde whatsap face id şifre problemi yapıyor açılmıyor
Mesaj düzenlendi:

Uncover Ayarlarda load tweaks etkinmi
load etkin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hepsini yaptım olmuyor tweak yüklüyorum cydiada var ayarlarda yok birde whatsap face id şifre problemi yapıyor açılmıyor
Mesaj düzenlendi:

load etkin
Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yap yazdığım repoları ekle ve dependsleri yükle daha sonra ayarlarda görünecek bir tweak yükle (ultrasound vb.)

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Mesaj düzenlendi:

load etkin
içeriğinde a12 desdeklemiyor AAD7F67B-6E1C-4FDE-B3EE-C5EBCD975FBB.pngzannedersem

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Uncover 3.7.0 sürümünü yüklemedinmi
evet jailbreakame.app sitesinden indirdim kurdum tekrar baştan başladım bu sefer cephei kurdum söylemiş olduğun tweakları hepsini kurdu
Mesaj düzenlendi:

evet jailbreakame.app sitesinden indirdim kurdum tekrar baştan başladım bu sefer cephei kurdum söylemiş olduğun tweakları hepsini kurdu

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:
Ayarlarda gözüküyormu tweaklar

Tips
Tips
Üst Alt