Neler yeni
  • UYARI

Jailbreak Sorunlarında İlk Bakılacak Konu.
    Jailbreak Sorunu Yaşıyorsanız Konu Açmadan Önce Mutlaka Aşağıdaki Linkten Konuyu İnceleyin!!
    Daha Fazla Bilgi

IOS 12 Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
11.3
@MSTSGTL

Geçmiş olsun, JB kaybetmişsin. Sitede yazan uyarıları okumuş olsaydın böyle bir şey başına gelmezdi. Sitede otomatik güncellemeleri engelleyen profil var.

Cihazın otomatik olarak güncelleme yaptığı için eski sürümünden aldığı yedeği kullanmış. O yedek dosyalarının içinde jb kalıntıları da var. Banka uygulamasının cihazın da hala jb tespit ediyor olmasının nedeni de bu.

iTunes kullanarak temiz bir restore yapıp aldığın yedeği yüklemeden, dosyaları aktarma seçeneğini seçersen banka uygulanalarının jb tesbiti de son bulur.

Kenan___

tesekkur ederim durumu anlattıgınız için zaten bende jb silmek istiyordum cunku cok donmaya baslıyordu şimdi restore ettim şimdi itunesde yedeği tekrar yukluyor...

Rozealcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
11.4
arkadaslar merhaba, ben ios 12.1.1 cihazımı surekli uncover in undecimus v3.0.0 b49 ipa si le jailbreak liyordum baya da memnunum sıkıntısız, fakat falan var ona gecmeli miyim riskli mi risksiz mi daha mi iyi kotu mu bi bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
arkadaslar merhaba, ben ios 12.1.1 cihazımı surekli uncover in undecimus v3.0.0 b49 ipa si le jailbreak liyordum baya da memnunum sıkıntısız, fakat falan var ona gecmeli miyim riskli mi risksiz mi daha mi iyi kotu mu bi bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler
memnunsanız değiştirmenize gerek yok.

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
memnunum ama simdi baska bilgisayardan yeniden indiricem eskisini mi yoksa en yenisi mi indirsem merakımdan sordum sizce ne yapiyim b49 u yeniden bulmaya calisirken sorun yasamak korkum..
kullandiginiz neyse ondan devam edin. son sürüm olmasina aldanip kurmayin yani. tamamen iyi çalışıyor dediginiz icin boyle konusuyorum

bizon1071

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sürüm
12.1.2
Merhaba arkadaşlar. 12.1.2 sürüm jailbreak var. Uzun zamandır sorunsuz kullanıyordum. Şimdi jb gitti ve tekrar aktif etmeye kalktığımda 24/33 te kalıyor. Load tweak kapattım. Reload Sistem kapattım ne yaptıysam 24 e geliyor Bir süre ekran 24 te de akıyor ama sonunda telefon kapanıp tekrar açılıyor. Bu sorunla karşılaşıp halleden var mı?

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Merhaba arkadaşlar. 12.1.2 sürüm jailbreak var. Uzun zamandır sorunsuz kullanıyordum. Şimdi jb gitti ve tekrar aktif etmeye kalktığımda 24/33 te kalıyor. Load tweak kapattım. Reload Sistem kapattım ne yaptıysam 24 e geliyor Bir süre ekran 24 te de akıyor ama sonunda telefon kapanıp tekrar açılıyor. Bu sorunla karşılaşıp halleden var mı?
Unc0ver sürüm nedir.

bizon1071

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sürüm
12.1.2
Bu sürümü de 5-6 aydın kullanıyorum gayet stabildi ama şimdi böyle oldu

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
11.4
Bu sürümü de 5-6 aydın kullanıyorum gayet stabildi ama şimdi böyle oldu
Dün benzer durum bende de oldu. Telefon kapandı açtım unc0ver açılmıyordu. Sildim siteler üzerinden kurdum. Jailbreak düğmesine basınca telefon kapanıyordu. Bilgisayar üzerinden impactor ile son sürümünü yükledim uncover imza süresi bitmiş gibi yapıp açılmadı bi türlü. Sonra sitede bi arkadaşımız paylaşmış 3utools ile uncover imza yapmayı anlatmış. O şekilde yaptım ve jailbreak oldu. Bir bak istersen...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt