Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

kyazmaci468

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İos 12.1.4 surumundeyim jb aktif tweaklarim calisiyor ancak cydia tiklayinca girmeden direk ana ekrana atiyor unc0verden reinstall cydia tikini acip tekrardan jail yaptim duzelmedi yardimci olurmusunuz

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
İos 12.1.4 surumundeyim jb aktif tweaklarim calisiyor ancak cydia tiklayinca girmeden direk ana ekrana atiyor unc0verden reinstall cydia tikini acip tekrardan jail yaptim duzelmedi yardimci olurmusunuz
RE-install tikini tekrar kapat cihaza bir hardreset at , Unc0ver açıp 1dk. Sonra JB aktif et

enesergun9595

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İPhone 6 'da 3.3.7 ile jailbreak yaparken sürekli 2/31 de telefon resetliyor ve jb olmuyor.Nasıl çözebilirim arkadaşlar ?

DRKLRDMKO

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihazınızda tv os12 beta profili yüklü mü
Merhaba ios 12.1.4 sürümündeyim unc0verla jailbreak yapmaya çalışıyorum ayarlardan uçak modunu açtım siriyi, iphoneumu bul, cihazin şifresini, sim kart şifresi gibi şeyleri kapattım zaten daha önceden eski telefonuma electra ile jailbreak yaptığımdan biliyorum.. şuan telefonda tv os12 beta profili yüklü acaba onla alakalı bir sorun mu var çünkü jailbreak yapmaya çalıştığımda cihaz kapanıp açılıyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba ios 12.1.4 sürümündeyim unc0verla jailbreak yapmaya çalışıyorum ayarlardan uçak modunu açtım siriyi, iphoneumu bul, cihazin şifresini, sim kart şifresi gibi şeyleri kapattım zaten daha önceden eski telefonuma electra ile jailbreak yaptığımdan biliyorum.. şuan telefonda tv os12 beta profili yüklü acaba onla alakalı bir sorun mu var çünkü jailbreak yapmaya çalıştığımda cihaz kapanıp açılıyor
Unc0ver iphone 6 12.1.4 sürümünü yeni ekledi ve her cihazda başarılı jb yapılamıyor.
Chimera jb aracı ile jb yapmayı deneyebilirsin.

Jb İşlem tekrarı öncesi hard reset atıp 2 dk bekleyin ve jb yapmaya çalışın.
Saklama alanında Ota güncelleme olmadığına emin olun.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İmpactor muhabbetini yapmaya çalışıyorum fakat impactorun içine İpa dosyasını atınca apple kimlik ve şifre istiyor yazıyorum hata veriyor. Çözümü nedir?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Crack repo ve tweak kullanımı sonucu oluşan sorunlara yardımcı olmuyoruz. Cihazınızı restore edin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Nasıl crack repo

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İpad mini2 jailbreak başlar başlamaz reboot yapıyor fakat herhangi bir yükleme gerçekleşmiyor 1/31 den ileriye gitmiyor.
Her ne kadar jb yapıldığı söylense de A7-A8X arası stabil çalışan bir jb aracı yok.
Önerim ipa yı impactor ile yükleyin uçak modunda deneyin.

feuer54

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Her ne kadar jb yapıldığı söylense de A7-A8X arası stabil çalışan bir jb aracı yok.
Önerim ipa yı impactor ile yükleyin uçak modunda deneyin.
Denedim ama sonuç aynı ayrıca Siri,İphoneumu Bul,Parola ve Kilit,İcloud Kapalı halde ve uçak modunda hem Chimera ile hem Unc0ver ile defalarca cihazı JBlemeyi denedim.Unc0ver'da sürekli 2/31 de telefon kendini resetlerken,chimerada exploit hatası alıyorum.Defalarca hard reset ile denedim ama sonuç hep aynı.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Denedim ama sonuç aynı ayrıca Siri,İphoneumu Bul,Parola ve Kilit,İcloud Kapalı halde ve uçak modunda hem Chimera ile hem Unc0ver ile defalarca cihazı JBlemeyi denedim.Unc0ver'da sürekli 2/31 de telefon kendini resetlerken,chimerada exploit hatası alıyorum.Defalarca hard reset ile denedim ama sonuç hep aynı.
Aynı sorun ile karşılaşan çok fazla kullanıcı var. Bir kaç gün bekleyin yeni güncellemeler gelecektir.

Yigit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar
Telefonumun ses yüksekliğinden memnun değilim.
Acaba kulaklıktaki bası gilan arttırabileceğim eq varmı.
Güncel repo atarsanız sevinirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar
Telefonumun ses yüksekliğinden memnun değilim.
Acaba kulaklıktaki bası gilan arttırabileceğim eq varmı.
Güncel repo atarsanız sevinirim
Sorunuzu konu başlığından sorun.

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Unc0ver ile jailbreak yapmıştım telefonu kapatıp açtım jailbreak gitti bir kere daha tweak yüzünden böyle olmuştu tekrar jailbreak yapmıştım ama şimdi unc0ver e giriş yapamıyorum tekrar jailbreak yapmak için giriyorum beyaz ekran oluyor uygulamadan atıyor

curs3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
repoların içinde hiçbirşey yok örneğin yeni yükledğim packix reposuda bomboş ne yapabilirm ?

Tips
Tips
Üst Alt