Neler yeni

IOS 12 Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

Empity

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
12.1.1
Ben tweakbox ile jb yaptım ona güvenmiyor şimdi sildik ama uncover ve Cydia silinmiyor ve uncover yeniden yüklenmiyor yardım eder misiniz?

ugrkrmss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
11.2.1
Cihazımda sürekli ota hatası alıyorum , yazılım indirilmemiş saklama alanına baktım dosya yok , profilde kurulu , update kısmında güncelleme denetlenemiyor uyarısı alıyorum 12.1.3 7 plus

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Like
Reactions: eym

eym

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
11.3.1
Aynı sorunu ben de alıyorum bu arada ios 12.2 iphone 8 +

srdgny

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
Aynı sorunu ben de alıyorum bu arada ios 12.2 iphone 8 +
Konudaki son mesajları okuyun çözümü paylaşıldı.

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.3
Arkadaşlar merhaba... 12.2 Jailbreak yaptım cihazım iPhone 7 fakat bir kaç tweak ve tema yüklemesinden sonra biraz daha yükleme yapmak istediğimde bana resimde ki hatayı veriyor ve hiçbir şekilde yükleme yapmıyor.. sinir oluyorum yardımlarınıza ihtiyacım var..
Saygılarımla...WhatsApp Image 2019-07-14 at 10.31.00.jpeg

srdgny

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
Arkadaşlar merhaba... 12.2 Jailbreak yaptım cihazım iPhone 7 fakat bir kaç tweak ve tema yüklemesinden sonra biraz daha yükleme yapmak istediğimde bana resimde ki hatayı veriyor ve hiçbir şekilde yükleme yapmıyor.. sinir oluyorum yardımlarınıza ihtiyacım var..
Saygılarımla...Ekli dosyayı görüntüle 12678
Cydia içinden repo ve tweak ss atarmısın.

sanirimaras

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sürüm
12.2 Beta
Saygılarımla...Ekli dosyayı görüntüle 12678
unc0ver aracına girip clear diagnostics data dedikten sonra tekrar jb yapın. eğer olmazsa ilk önce rootfs açıkken jb yapın daha sonra kapatıp yapın.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erkek1905

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.2 Beta
Yazılım güncellemesini Ayarlar/Genel/iPhone Saklama Alanı kısmından silin (iOS 12.x.x gibi yazar)

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Mesaj düzenlendi:

Bole hatada ben aliyorum saklama alaninda guncelleme felab yok ama ne yapabilirim ne yaptiysam olmadi ?

Ekli dosyalar

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
11.3.1
Mesaj düzenlendi:

Bole hatada ben aliyorum saklama alaninda guncelleme felab yok ama ne yapabilirim ne yaptiysam olmadi ?
Jailbreak ana konusunda OTA sorunu ile ilgili spoyler var onu denermisiniz

atahan07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.2 Beta
merhaba cihazım iphone 7+ ios 12.2 sürümü mevcut ve jailbreak yaptım ancak jailbreak den sonra hadi ve oynakazan a giremiyorum hidejbapps gibi tweakler ile açmaya çalıştım ancak yine de açılmadılar yardımcı olur musunuz?

srdgny

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
merhaba cihazım iphone 7+ ios 12.2 sürümü mevcut ve jailbreak yaptım ancak jailbreak den sonra hadi ve oynakazan a giremiyorum hidejbapps gibi tweakler ile açmaya çalıştım ancak yine de açılmadılar yardımcı olur musunuz?
unsub tweakı ile uygulamayı ayarlarından jb dışı bırakıp denermisin.

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.3
Arkadaşlar aynı sorun bende de oldu. Bende cihazda ki tüm ayarları ve içerikleri sil kısmından cihazı sıfırladım ve tertemiz iken Jailbreak yaptım oldu. Sonra da yüklemek istediklerimi tekrar yükledim. Sakın yedekleme den geri yükleme yapmayın aynı ayarları geri getiriyor ve olmuyor o yüzden tek tek elle yüklemek daha temiz. Biraz zahmetli ama temiz iş..

atahan07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.2 Beta
unsub tweakı ile uygulamayı ayarlarından jb dışı bırakıp denermisin.
Hadi çalıştı ancak Oyna Kazan da hata yine devam ediyor

Yigit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.3
Merhaba arkadaşlar yeniyimde.
Cihazım 7+ (12.1.3)
Jailbreaki yeni yaptım.
Cydia yı yükledim şimdi nasıl tweak yükleyeceğimi bilmiyorum. Yapmak istediğim wp+ ve youtube+ halde kullanmak. Ve animasyonları hızlandırmak. Litfen yardım edin

srdgny

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
Merhaba arkadaşlar yeniyimde.
Cihazım 7+ (12.1.3)
Jailbreaki yeni yaptım.
Cydia yı yükledim şimdi nasıl tweak yükleyeceğimi bilmiyorum. Yapmak istediğim wp+ ve youtube+ halde kullanmak. Ve animasyonları hızlandırmak. Litfen yardım edin
İki konu linkini de inceleyin. ve acele etmeyin tweakları yüklerken. Aklınıza takılanları konu başlıklarından sorabilirsin.

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
12.1.1
Merhabalar. Alarm uygulamasında bu şekilde dakikalar gözükmüyor. Hangi tweak ile ilgili bir sorun olduğunu bulamadım. Yardımcı olabilecek fikri olan var mı?

Ekli dosyalar

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Sürüm
12.0
Arkadaşlar iphone xs ios 12.0 chimera jb kullanmaktayım. 1 haftalık sertifika süresi dolmasından ötürü cihazı kapa açma durumunda kalmamdan ötürü jb pasifize kaldı. Tekrar yüklemek için cydia impactordan aktarmak istediğimde bu işlem esnasında impactor aracı kendiliğinden kapanıyor ve bu durum 2 ila 3 haftadır böyle. Silzee den yüklemeye çalışıyorum , profilden güven yapmama rağmen chimera uygulamasını tıkladığımda açılıp-kapanıyor ve ben bir türlü jailbreakimi yapamıyorum. Bu hususla alakalı yardımlarınızı bekliyorum.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
1 saat önce telefon kitlendi kendine gelmesini beklerken telefon kendini yeniden başlattı ve sonrasında Unc0ver aracı açılmamaya başladı.
Sizce sorun nedir?
Cihaz: iPhone 7+
iOS 12.1.1

srdgny

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
1 saat önce telefon kitlendi kendine gelmesini beklerken telefon kendini yeniden başlattı ve sonrasında Unc0ver aracı açılmamaya başladı.
Sizce sorun nedir?
Cihaz: iPhone 7+
iOS 12.1.1

Unc0ver ipa dosyasını internet üzerinden yüklediysen imzalar iptal oluyor ve çalışmıyor.
Uncover ipasını silin tekrar indirin veya
Cydia impactor ile pc den yükle.

Son düzenleme:

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Unc0ver ipa dosyasını internet üzerinden yüklediysen imzalar iptal oluyor ve çalışmıyor.
Uncover ipasını silin tekrar indirin veya
Cydia impactor ile pc den yükle.
Sizden kazandığım 3 aylık developer hesaplı unc0ver aracıydı zannedersem süresi doldu. Ben biraz önce güvenilir siteden impactor ile yükledim tek seferde jb işlemini gerçekleştirdim. Bu araç 7 günlük bunun uzun süreli olanı var mı yada nasıl yapabiliriz?

srdgny

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
Sizden kazandığım 3 aylık developer hesaplı unc0ver aracıydı zannedersem süresi doldu. Ben biraz önce güvenilir siteden impactor ile yükledim tek seferde jb işlemini gerçekleştirdim. Bu araç 7 günlük bunun uzun süreli olanı var mı yada nasıl yapabiliriz?

Aslında site üzerinden indirmeleri önermiyorum 7 gün imzalı görünsede birden iptal olabiliyor sertifika ve jb devredışı kalabiliyor. Veya cydia impactor ile kendi hesabınızla imzalama yapmanız gerekiyor her 7 günde bir.

Linkten dev hesabına katılarak sorunsuz jb kullanabilirsin yine.

VodkaMann

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.2 Beta
merhaba,
ios 12.2 iphone 6 jb yaparken chimera stabil olmadığı için ya çöküyor ya da otomatik reboot atıyor 30. denemem olmasına rağmen jb yapamadım bir taktik var mıdır?

Üst Alt