Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Jb aktif ise kurabilirsin. Jb aktif değil ise pc de impactor ile kurabilirsin.
Jailbreakliydi telefon sanırım kapatmışlar telefonu ipa aracı ile tekrar aktif etmeye çalıştım hata verdi telefonun dengesini bozdu :)

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Çok komik bir durum oldu şimdi cydia çalışıyor hiç bir şey yapmadan

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Localappstore çalışmıyor sanırım bilgisi olan var mı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yenibirjail

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selam arkadaşlar, yaklaşık bir haftadır telefonumda jb yok. Ignition sitesinde PC olmadan jb unc0ver aracını indirip yapıyorduk ama sanırım önüne geçmişler şu an hiçbir şekilde unc0veri yükleyemiyorum. İPhone’u ilk kez jb yapmıştım ve şu bir haftalık süreçte gördüm ki jb’siz iPhone tamamen çöp. Yurtdışında olduğum için bilgisayar ile jb yükleme şansım yok. Türkiye’ye de ne zaman döneceğim meçhul. Bu yüzden telefonumu bilgisayarsız jb yapma gibi bir olanağım var mı yoksa beklemeli miyim sertifika sorunu çözülene kadar?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Selam arkadaşlar, yaklaşık bir haftadır telefonumda jb yok. Ignition sitesinde PC olmadan jb unc0ver aracını indirip yapıyorduk ama sanırım önüne geçmişler şu an hiçbir şekilde unc0veri yükleyemiyorum. İPhone’u ilk kez jb yapmıştım ve şu bir haftalık süreçte gördüm ki jb’siz iPhone tamamen çöp. Yurtdışında olduğum için bilgisayar ile jb yükleme şansım yok. Türkiye’ye de ne zaman döneceğim meçhul. Bu yüzden telefonumu bilgisayarsız jb yapma gibi bir olanağım var mı yoksa beklemeli miyim sertifika sorunu çözülene kadar?
ignitiın tarzı sitelerden edinebilirsiniz

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bir iki haftadır appcake indirmiyor yükleme yapmıyor ? Sildim kurdum olmadı yardımcı olabilir misiniz ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memet47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
springboard yüklü olmadığına rağmen bu hatayı alıyorum ben safe moduna düşüyorum sorun ne olabilir reset e basdigimda düzeliyor yardım lütfen

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
springboard yüklü olmadığına rağmen bu hatayı alıyorum ben safe moduna düşüyorum sorun ne olabilir reset e basdigimda düzeliyor yardım lütfen
Cydia dan son yüklediğin tweakı sil.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
sildim bir daha hata vermez insllah saygılar abim
Yüklediğin tweak uyumsuz veya başka bir tweak ile çakıştığı için cihaz safe mode geçer. Yine olursa icleanerdan tweaklarını pasif duruma getirerek kontrol et sorun yapan tweakı kaldır.

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Fotoğraftaki gibi hergün yazılım güncelleme uyarısı alıyorum bunu nasıl yok edebilirim ?

Ekli dosyalar

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
IOS 12 de güncellemeler ayarlardan kapatılıyor diye biliyorum. Otomatik güncellemeler kapalı yaptım. Ama bu uyarı hergün geliyor. Yazılım güncelleme kısmına geldiğimde "Güncelleme istendi" ve "Kalan süre hesaplanıyor" yazısı var ve bu şekilde kalıyor.

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İphone Saklama alanında indirilmiş güncelleme varsa silin
Saklama alanında da güncelleme yok fakat geliyor hala.. jailbreak kaldırıp telefonu sıfırlasam gider mi ? Yada böyle başka yöntem var mı?

cuteftp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Böyle bir hata alıyorum. Sorun çözümünü bilen arkadaş var mı acaba? iphone6
ios 12.111627

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar klasörlerde su şekilde saçma bir bugla karşılaşıyorum SnowBoard’da force refresh yapınca düzeliyor ama birkaç dakika sonra tekrar oluyor. Çözümü bilen var mı?
Telefon: iPhone 6S unc0ver Jailbreak

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Selam arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar telefonum iphone xs max Sileo yüklü tweak yüklediğimde Ayarlar kısmına gittiğimde tweaklerin çoğu bu hatayı veriyor tweake tıkladığımda böyle bir ekran geliyor

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt