Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

Ronger16

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şu anda birkaç kişi imzaları Revoke ettiriyorlar ondan dolayı yüklenmeyebiliyor arada imzalıyorlar yeniden . eğer sürüm yükseltecekseniz reprovision Önerimdir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Şuan için bi problem yok indiriyor

Ronger16

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Resmi kaynak her zaman iyidir

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aynen resmi kaynak ReProvisionla en sagliklisi

Finnrod

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende de aynı problem var. Yüklemiyor tekrar... Birdenbire patladı yav ne güzel kullanıyorduk.. Geri de getiremiyoruz

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İmpactore de xcode kısmından hesabını revoke et

Kardeşim hayırdır konuyu neden kilitledin iki kısımadada yazmışsın diyorsun sen daha cvb yazmazdan öncede vardı iki konuda burda cvb alamadığım için açtım sağolsun arkadaşlar yardımcı oldu

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeşim hayırdır konuyu neden kilitledin iki kısımadada yazmışsın diyorsun sen daha cvb yazmazdan öncede vardı iki konuda burda cvb alamadığım için açtım sağolsun arkadaşlar yardımcı oldu
Dostum bu aralar o kadar çok bu konuda başlık açılmaya başlandı ki gerçekten sorunu olan insanların başlıkları daha çözülemeden altlarda ezilmeye başlandı bu da beni rahatsız ediyor sana bir garezim olduğundan değil konu daha fazla mesaj alıp yukarı taşınmasın diye kilitledim yanlış anlaşılma olmasın. İyi forumlar.

ugrsa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Halledebildiniz mi ben de ayni hatayi aliyorum impactorden revoke de edilmiyor surejli hata veriyor

edoamed

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu sabah unc0ver ile İgnition hata verdi çalışmıyor iOS 12.1.1 beta yüklü

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kardeşim dediğiniz gibi uyguladım yüklendi bir sıkıntı Yok b49 yükledim fakat expiry 6 gün diyor
Bir haftalık sertifika imzalar impactor ile kurulum reprovision kur cydia dan otomatik imzalama yaparsın

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeşim dediğiniz gibi uyguladım yüklendi bir sıkıntı Yok b49 yükledim fakat expiry 6 gün diyor
Aynen dostum kendin imzalağın uygulamalar bir hafta süreyle imzalanır ardından silip tekrar etmen gerekir ama en sağlıklısı budur diğerleri çok yazsada hiç ummadığın bir anda bitebilir

ugrsa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İmpactorden sürekli farklı hatalar alıyorum ne sertifikayı silebildim hatasız ne yükleyebildim telefondan yükleyemiyormuyuz şuan jbyi?

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İmpactorden sürekli farklı hatalar alıyorum ne sertifikayı silebildim hatasız ne yükleyebildim telefondan yükleyemiyormuyuz şuan jbyi?
Cydia impactör ile yükledim kardeşim bir sıkıntı Yok sitedeki arkadaşlarda bunu tavsiye ediyor

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Aldığınız hataları sitede aratın eğer yoksa konu açarak yardım isteyebilirsiniz.

ufuk9999

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
selamlar
kaç defa denedim ama hep aynı hatayı veriyor
yardımcı olabilirmisiniz.
10972

midezolam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar telin şarjı bitti ve jailbreak gitti. Bilgisayar olmadan jb yapabileceğin site var mı?

Tips
Tips
Üst Alt