Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhabalar jailbreakten sonra abonelimde bulanan bir çok kanalı paketimde bulunmasına rağmen cep telefonu uygulamasından izleyememekteyim. daha önceden izlediğim kanalları tv+ ev paketinde tvden ve apple tv de izliyorum sorunsuzca natgeo fx discovery gibi kanalları izleyemiyorum cep telefonundan o kanala geçiş yaptığımda (hata kodu 107011) şeklinde yazı yazıyor. uygulamayı kapattım açtım sildim tekrar yükledim herhangi bir düzelme olmadı. sorunu yaşayan veya çözümü olan arkadaşlarlar var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gilmour

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar daha önce jailbreaktr adlı repo’dan ücretsiz indirdiğim ve 1hafta hiç bir uyarı almadan kullandığım carbridge tweakini direkt tweak içindn 1.04’e güncelledim ama telefonu araca bağladığımda “bu program çalıntı bir şekilde kullanılmaktadır” mahiyetinde bir mesaj almaya başladım.

Programı kaldırıp tekrar jailbreaktr repodan yüklemeye çalıştığımda ise “Net.DB: Open nodname nor servname provided,or notknown” hatası alıyorum.

Diğer repodan yüklemeye çalıştığımda ise “HTTP/1.1 401 You are not logged in.If you have bought this item, tap buy or login on the previous page and try again “ uyarısı almaktayım.

Sürüm güncellemek yerine tweak silip jailbreak repodan 1.04 sürümü baştan mı kurmam gerekiyordu.
Bu şekilde yapmadığım için artık bu programı ücretsiz kullanma ihtimalim ortadan kalkmış mı oldu?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
merhabalar jailbreakten sonra abonelimde bulanan bir çok kanalı paketimde bulunmasına rağmen cep telefonu uygulamasından izleyememekteyim. daha önceden izlediğim kanalları tv+ ev paketinde tvden ve apple tv de izliyorum sorunsuzca natgeo fx discovery gibi kanalları izleyemiyorum cep telefonundan o kanala geçiş yaptığımda (hata kodu 107011) şeklinde yazı yazıyor. uygulamayı kapattım açtım sildim tekrar yükledim herhangi bir düzelme olmadı. sorunu yaşayan veya çözümü olan arkadaşlarlar var mı ?

Jailbreakle alakalı jailprotect gibi tweakleri deneyin.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba bu hata neden dolayı kaynaklanıyor?
Arkadaşlar daha önce jailbreaktr adlı repo’dan ücretsiz indirdiğim ve 1hafta hiç bir uyarı almadan kullandığım carbridge tweakini direkt tweak içindn 1.04’e güncelledim ama telefonu araca bağladığımda “bu program çalıntı bir şekilde kullanılmaktadır” mahiyetinde bir mesaj almaya başladım.

Programı kaldırıp tekrar jailbreaktr repodan yüklemeye çalıştığımda ise “Net.DB: Open nodname nor servname provided,or notknown” hatası alıyorum.

Diğer repodan yüklemeye çalıştığımda ise “HTTP/1.1 401 You are not logged in.If you have bought this item, tap buy or login on the previous page and try again “ uyarısı almaktayım.

Sürüm güncellemek yerine tweak silip jailbreak repodan 1.04 sürümü baştan mı kurmam gerekiyordu.
Bu şekilde yapmadığım için artık bu programı ücretsiz kullanma ihtimalim ortadan kalkmış mı oldu?
Repomuz kapandı. Yeni repo oluşturup kendi yapımımız tweakleri sunacağız.

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jailbreakle alakalı jailprotect gibi tweakleri deneyin.
ios 11 de iphone x cihazda olup olabilecek bütün tweakleri denedim jailbreak gizleyen ama hiç biri fayda olmadı. ios 12 de kullanan arkadaşlar var mı ben xsmax deyim ona göre geçiş yapacağım jailbreake çok aktif kullandığım bir uygulama

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver b31 dosyasını atabilir misiniz yada 10243
Bu sorunun çözümü nedir
İ6s 12.1.1b3
Unc0ver b46

Son düzenleme:

inso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Çözümü buldum
1.Unc0ver a uygulamasına girin ve clear diagnostics data tıklayın
2.Unc0ver da restore rootFS haricinde bütün tikleri kaldırın ve jailbreak e tıklayın işlem tamamlanmayacak ve aynı hatayı verecek
3.İlk iki adımda güncelleme merkezindeki denetleme sorununu çözmüş olduk telefon ayarları genel güncelleme merkezine tıklayalım ve güncellemeyi indirelim
4.Ayarlar>Genel>İphone Depolama alanından indirdiğimiz güncellemeyi siliyoruz
5.unc0ver'ı silin, yeniden kurun, uçak modunu ve Jailbreak'i açın (telefon birkaç kez yeniden başlatılabilir / yanıt verebilir veya size hata yapmayan mesajlar gösterebilir veya yeniden başlatmanızı isteyebilir, yalnızca başarı mesajını görene kadar devam edin)
Adamsın. Allah razı olsun 1 haftadır ugrasıyorum.

inso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
repo.jailbreaktr reposunda sıkıntı mı var açılmıyor bende?

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bir bilgiyi paylaşmak istiyorum belki yararlı olur düşüncesindeyim. Bir şekilde Uncover beta46 sürümünü telefona yükleyip ama jailbreak yaparken sürekli yeniden başlatma hatası alanlar (kendi başıma geldiği için söylüyorum). Uçak moduna almadan denesinler o zaman jailbreak oluyor.Bizzat deneyerek ben böyle yaptım.Sanırım Apple dan kaynaklı sertifikasyon sorunu buna sebep oluyor o nedenle adınıza imzalı uygulamayı çalıştırırken internetten onayı mı gerekiyor bilmiyorum ??? Elmada kalırmı bilmiyorum ?? Daha bilgili arkadaşlar bu konuda yorumlarınız nelerdir?
Aynı postu farklı konulara kopyala yapıştır yapmazsan daha iyi olur. :okay:

wayer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
springboard crash hatasının çözümü var mı acaba ?

golgeee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Merhaba arkadaşlar.

Eşimin iphone 6 cihazı var son çıkan Jailbreak aracıyla Jailbreak yapıyorum sorunsuz jailbreak oluyor fakat her sabah kalktığımızda şarj full olmasına rağmen jailbreak gitmiş oluyor, yeniden jailbreak yapmak zorunda kalıyorum.

Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Keep

Aktif Üye
JailbreakTR
imzayla ilgili sıkıntı çıkarıyor b46. eski sürümleri yüklemekte çözüm değil, aklıma gelen herşeyi denedim ama niyeyse çözemedim. böyle bir problemle karşılaşan var mı ?
Mesaj düzenlendi:

imzayla ilgili sıkıntı çıkarıyor b46. eski sürümleri yüklemekte çözüm değil, aklıma gelen herşeyi denedim ama niyeyse çözemedim. böyle bir problemle karşılaşan var mı ?

bu sorunla karşılaşan arkadaşlar buradaki işlemleri uygulayarak, jb ye tekrar geri dönebilirler. 1 saattir uğraşıyorum sonunda çözdüm :)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
1A372B75-A6EF-43F1-8D32-C8AE1D0472FD.pngFC5275E6-82E7-477B-9F5A-B750F5FB898D.png

Bu hatalar nasıl düzeltilir

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@yusuf.ozgul rootfs yaptım hocam şarjda aşırı düşüşte vardı
Mesaj düzenlendi:

@yusuf.ozgul beğendiğinize göre iyi yapmışım :D

Son düzenleme:

nakdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
telefonda legal ve illegal yüklemiş olduğum uygulamarı basılı tutup çarpıya basıyorum fakat silmiyordu. Bende telefonu yeniden başlattım sonra reinstall cydia yapmak zorunda kaldım 36 da donup kalıyordu. Dedim unc0veri silip yeniden yükliyim aygıt yönetimine girdim uygulamayı sil dedim fakat ekran dan silinmedi ama aygıt yönetimindede gözükmüyor şimdi unc0veri tekrar yükleyemiyorum telefonda var olduğu için ne yapmam gerekiyor

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
telefonda legal ve illegal yüklemiş olduğum uygulamarı basılı tutup çarpıya basıyorum fakat silmiyordu. Bende telefonu yeniden başlattım sonra reinstall cydia yapmak zorunda kaldım 36 da donup kalıyordu. Dedim unc0veri silip yeniden yükliyim aygıt yönetimine girdim uygulamayı sil dedim fakat ekran dan silinmedi ama aygıt yönetimindede gözükmüyor şimdi unc0veri tekrar yükleyemiyorum telefonda var olduğu için ne yapmam gerekiyor
PC ye 3uTools kurup telefonu bağladıktan sonra Toolbox bölümünden Delete Invalid Icon yaparsan uygulama gerçekten silik ise ana ekrandan da kaldıracaktır.

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ota güncellemesi saklama alanımda gözükmüyor nasıl silebilirim?

Node

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar " " adresindeki tweaki yükledikten sonra telefonum jailbreak ten çıktı. Bir daha JB yapamıyorum. respring yaptıktan sonra sürekli elma ekranına geçiyor ve telefon normal şekilde açılıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. (İOS 12.1)

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba. iphone 7 plus unc0ver b42 kullanıyorum. Türk Telekom konuşurken bağlantı hatası yada arama yapmama gibi hatalar alıyorum. Özellikle 4g kesilip 3g’ye geçişlerde oluyor. Konuşurken karşıdaki sesin gitti diyor. Bu tarz sorun yaşayan var mı? Varsa çözüm var mı?

Tips
Tips
Üst Alt