Neler yeni

İos 12 carbridge ios 13 güncellemesi

Adambak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba öncelikle yetkim olmadığı için konuyu buraya açıyorum.Bildiğiniz üzere ios 13 te carplay güncellendi.İos 12.1 CarBridgr kullanıyorum telefonumu ios 13 e güncellemek istemiyorum.Bir tweak ile ios 13 teki carplayi kullanmam mümkün mü?Güncellemesi falan var mı?

Aracım 2019 model b8.5 passat carplay de navigasyonu kullanamıyorum sadece ios 13 carplayinde kullanılıyor denendi.Aracın ekranı en güncel olduğu için carplayin de güncel olması lazımmış.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba öncelikle yetkim olmadığı için konuyu buraya açıyorum.Bildiğiniz üzere ios 13 te carplay güncellendi.İos 12.1 CarBridgr kullanıyorum telefonumu ios 13 e güncellemek istemiyorum.Bir tweak ile ios 13 teki carplayi kullanmam mümkün mü?Güncellemesi falan var mı?

Aracım 2019 model b8.5 passat carplay de navigasyonu kullanamıyorum sadece ios 13 carplayinde kullanılıyor denendi.Aracın ekranı en güncel olduğu için carplayin de güncel olması lazımmış.
öyle bir gezegen daha dogmadı

kralmali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hocam benim araç ta golf 7.5 ios12,4 carbridge ile istediğim navigasyonu ekrana yansıtıp kullanabiliyorum passata değişikse bilemem ama

Adambak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam benim araç ta golf 7.5 ios12,4 carbridge ile istediğim navigasyonu ekrana yansıtıp kullanabiliyorum passata değişikse bilemem ama
Hocam normalde passatlarda oluyordu,benimki makyajlı passat ben denedim yetkili servise sordum ios 13 gerekiyor.Zaten benim araçta usb girişleri de kalkmış.Tüm girişler Type-c girişi olmuş dönüştürü aldım onunla kullanıyorum.

Adambak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
illa ios 13 sanırım güncelleme ios 13 jb oldugunda gelir
O zaman işimiz yaş hocam,napalım mecbur bekleyeceğiz.Sormak istediğim bir soru daha var.Carplayden müzik açınca bluetoothla müzik açtığımdan daha az ses alıyorum.Arada ciddi fark oluyor acaba bu sorun type c usb dönüştürücü kullandığımdan mı kaynaklanıyor?(Dönüştürücüyü media marktan 50 tl gibi bir ücretle aldım hp marka)

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam normalde passatlarda oluyordu,benimki makyajlı passat ben denedim yetkili servise sordum ios 13 gerekiyor.Zaten benim araçta usb girişleri de kalkmış.Tüm girişler Type-c girişi olmuş dönüştürü aldım onunla kullanıyorum.
1 sn, telefonu araca nasıl bağlıyorsun tam olarak anlatır mısın?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Peki benim 5s cihazım var örneğin ne olacak arabanın yanında telefon mu hediye edecekler

Adambak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
1 sn, telefonu araca nasıl bağlıyorsun tam olarak anlatır mısın?
Hocam araçta usb girişleri kalkmış type c girişi olmuş hepsi.Bende type c girişi usb girişine çeviren adaptör aldım küçük bir aparat onu kullanıyorum.Telefonumla car playe bağlanıyorum hiçbir sorun yok ancak navigasyonu açtığımda otomatikten araç kendini almanya wolsvagen arenada gösteriyor.O konum hiçbir türlü değişmiyor.Car play de navigasyonu kullanabilmem için telefonumun ios 13 olması gerekiyormuş çünkü aracın ekranı en güncek seviyede geldiği için ve ios 13 teki car play de güncellendiği için araç onu destekliyor.Spotify whats app youtube vs sorunsuz kullanabiliyorsunuz.Sadece navigasyonda konum almanyada gözüküyor.İos 13 bir iphone ile denedim gayet sorunsuz navigasyon da çalıştı.Benim demek istediğim ios 12.1 cihazımdaki car bridge yi ios 13 carplayine güncelleme şansımız varmı yada bir tweak ile bunu halledebilir miyiz.
Mesaj düzenlendi:

Peki benim 5s cihazım var örneğin ne olacak arabanın yanında telefon mu hediye edecekler
Hocam 5s cihazı ios 13 ü desteklemediğinden artık makyajlı passatlarda carplayde navigasyon uygulamalarını kullanamazsınız.Diğer uygulamalar gayet sorunsuz çalışıyor ancak navigasyon uygulamalarını açınca konum direk wolswagen arena almanyada gözüküyor.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam araçta usb girişleri kalkmış type c girişi olmuş hepsi.Bende type c girişi usb girişine çeviren adaptör aldım küçük bir aparat onu kullanıyorum.Telefonumla car playe bağlanıyorum hiçbir sorun yok ancak navigasyonu açtığımda otomatikten araç kendini almanya wolsvagen arenada gösteriyor.O konum hiçbir türlü değişmiyor.Car play de navigasyonu kullanabilmem için telefonumun ios 13 olması gerekiyormuş çünkü aracın ekranı en güncek seviyede geldiği için ve ios 13 teki car play de güncellendiği için araç onu destekliyor.Spotify whats app youtube vs sorunsuz kullanabiliyorsunuz.Sadece navigasyonda konum almanyada gözüküyor.İos 13 bir iphone ile denedim gayet sorunsuz navigasyon da çalıştı.Benim demek istediğim ios 12.1 cihazımdaki car bridge yi ios 13 carplayine güncelleme şansımız varmı yada bir tweak ile bunu halledebilir miyiz.
Mesaj düzenlendi:
peki şuan kullandığınız cihazınızda herhangi bir GPS ile ilgili bir tweak var mı ya da yüklemiş miydiniz?

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Mesaj düzenlendi:

Hocam 5s cihazı ios 13 ü desteklemediğinden artık makyajlı passatlarda carplayde navigasyon uygulamalarını kullanamazsınız.Diğer uygulamalar gayet sorunsuz çalışıyor ancak navigasyon uygulamalarını açınca konum direk wolswagen arena almanyada gözüküyor.
Çok ilginç. Apple cihazları iOS 13 yaptırmak için elinden geleni yapıyor

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
google maps kullanın. waze de kullanabilirsiniz. oldukça başarılılar.

Adambak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
peki şuan kullandığınız cihazınızda herhangi bir GPS ile ilgili bir tweak var mı ya da yüklemiş miydiniz?
Hayır yok zaten başka telefonda da denedim android telefonlardada aynı şekilde olmuyor,onların da en üst sürüm olması gerekiyor
Mesaj düzenlendi:

google maps kullanın. waze de kullanabilirsiniz. oldukça başarılılar.
Tüm navigasyon uygulamalarını denedim sonuç aynı car playe bağlandığın an konumun wolswagen arena oluyor
Mesaj düzenlendi:

Çok ilginç. Apple cihazları iOS 13 yaptırmak için elinden geleni yapıyor
Aslında mantık olarak düşünürsek mantıklı.Araç ekranı direk en güncel geldiği için en güncel carplayi destekliyor.Golf yenilendiğinde de o da anı şekilde olur hatta yenilenen bir çok araba böyle olur diyebiliriz.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hayır yok zaten başka telefonda da denedim android telefonlardada aynı şekilde olmuyor,onların da en üst sürüm olması gerekiyor
Mesaj düzenlendi:

Tüm navigasyon uygulamalarını denedim sonuç aynı car playe bağlandığın an konumun wolswagen arena oluyor
Mesaj düzenlendi:

Aslında mantık olarak düşünürsek mantıklı.Araç ekranı direk en güncel geldiği için en güncel carplayi destekliyor.Golf yenilendiğinde de o da anı şekilde olur hatta yenilenen bir çok araba böyle olur diyebiliriz.
İyi de yeni çıkan bir yazılımın bir önceki desteklediği ios sürümünün desteğini kesmesi normal mi? Hadi diyelim ios 9-10 desteğini keser anlarım da ios 12 desteğini kesmesi çok mantıksız ve eğer böyleyse çok saçma birşey yapmışlar, bu şekilde ip 5S ve 6 yı da esgeçmiş oluyor.

Adambak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İyi de yeni çıkan bir yazılımın bir önceki desteklediği ios sürümünün desteğini kesmesi normal mi? Hadi diyelim ios 9-10 desteğini keser anlarım da ios 12 desteğini kesmesi çok mantıksız ve eğer böyleyse çok saçma birşey yapmışlar, bu şekilde ip 5S ve 6 yı da esgeçmiş oluyor.
Hocam malesef ki öyle, bu durum benimde canımı sıktı.Son bir kaç gündür bu sorun icin bir tweak vesayre var mı diye araştırıyorum ancak yabancı forumlarda da bulamadım.Telefonumu zaten güncellemem jailbreaki çok uzun süre bekledim bir daha bekleyemem.

tolgasnigga

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
rcd-330 kullanıyorum tvOS 12 profili yüklü bende sıkıntı yok bu yeni olan bişey mi zamanla bana da olacak mı?

Adambak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
rcd-330 kullanıyorum tvOS 12 profili yüklü bende sıkıntı yok bu yeni olan bişey mi zamanla bana da olacak mı?
Hayır öyle birşey olmaz tabikide yeni nesil olan araclardan bahsettim, mesela golf 8 gelicek ondada aynı sorun yaşanıcak.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
ios 12 carplay jb den ios 13 carplay e geçtim gayet güzel baya farklı olmuş.
yakında carbridge ya da ngxplay tweak de gelir. tüm özelliklerini kullanırız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 12 carplay jb den ios 13 carplay e geçtim gayet güzel baya farklı olmuş.
yakında carbridge ya da ngxplay tweak de gelir. tüm özelliklerini kullanırız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
CarPlay iOs 12 e güncellenmişmiydiki ? Ben öyle bişey bulamadım siz bide iOs 13 geçmişsiniz bunlar hangi repo da iOs 12 olanı kurmak istiyorum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@sssrknnn
Satın alabilirsin.... Crack için yanlış forumdasın...!

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Şu anda sadece yansıtma bölümü çalışıyor... önümüzdeki günlerde yavaş yavaş tam güncelleme alacaktır...

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sanırım güncelleme geldi ama yeniden paralı olmuş. Eski ödeme yapanlara %30 indirim şeklinde

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
hayırlı olsun.
deneme imkanımız olaydı.
adamlar için 4.99 bizim için 30

Tips
Tips
Üst Alt