Neler yeni

Kilitlendi İOS 12.5.2 KALICI JAİLBREAK

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

Furkannkosogluu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım o yüzden nereden yazacağımı bilemedim bir kusurum olursa af ola ben online jailbreak yaptım yani telefondan unc0ver yükledim telefon kapanınca jailbreak gitti benim öğrenmek istediğim şey jailbreak yaptıktan sonra apple tarafından sertifikalar iptal ediliyor tekrar jailbreak’le uğraşmak zorunda kalıyorum jailbreak işlemini bir kere yapsak oda kalıcı olsa olur mu var mı acaba öyle birşey

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım o yüzden nereden yazacağımı bilemedim bir kusurum olursa af ola ben online jailbreak yaptım yani telefondan unc0ver yükledim telefon kapanınca jailbreak gitti benim öğrenmek istediğim şey jailbreak yaptıktan sonra apple tarafından sertifikalar iptal ediliyor tekrar jailbreak’le uğraşmak zorunda kalıyorum jailbreak işlemini bir kere yapsak oda kalıcı olsa olur mu var mı acaba öyle birşey
Bu yaptığımız jailbreak untethered jailbreak yani cihaz kapandığında gider eskilerde vardı bir kere yapıp kalması ama şuan için bu jailbreakler bu şekilde ve kalıcı olan çıkar mı çıkmaz mı belli değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt