Neler yeni

Çözüldü IOS 12.4 için IOS 13 emoji tweak

sbariskoroglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhabalar 12.4 uncover kullanıyorum. Bazı emojiler ? olarak çıkmaya başladı Bunun için güncel bir tweak varmıdır teşekkürler...

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Şimdi sırayla şöyle yapın:
  1. Telefonda Filza'nın kurulu olduğunu farz ediyorum. /System/Library/Fonts/Core klasörüne gidin ve orada bulunan "[email protected]" dosyasını /var/mobile/Documents klasörüne taşıyın (Silmenizi istemedim çünkü sorun çıkarsa orijinal dosyanın durması iyi olur).
  2. Şimdi şu linkten indireceğiniz emoji dosyasını "/System/Library/Fonts/Core" klasörüne atın: (Safari Plus tweaki yüklüyse nereye indirdiğini takip etmesi daha kolay olur, ama zorunlu da değil elbette. /var/mobile/Downloads klasörüne indirmiş olması lazım Safari'nin)
  3. Cydia'yı açın ve şu repoyu ekleyin: poomsmart.github.io/repo
  4. Son olarak EmojiPort (iOS 12.0-13.1) tweakini yükleyin, yanında gereklilik olarak birkaç tweak daha yüklenecektir.
  5. Cihaza respring atıldıktan sonra yeni emojilerin gelmiş olması lazım. Klavyeden bakabilirsiniz.
Kaynak:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
O kadarına gerek yok.

Bu repodan emoji iOS 13.2 indir. Tema motorlarıyla aktif et. Anemone kategorisindekini indir.

sbariskoroglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Emoji 13.2 ve emojinstaller işimi gördü teşekkür ederim yorumlar için konu kapanabilir...

Tips
Tips
Üst Alt