Neler yeni

iOS 12.4 hakkındaki güvenlik açığı hakkında

Furkan38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba haberlere bakarken ips 12.4 hakkında ekte paylaşacağım haberi gördüm gerçeklik payı var mı sor korkulacak bi durum mu önlem olarak ne yapabiliriz bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim

Ekli dosyalar

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bir iOS sürümüne Jailbreak yapabilmişsen zaten önemli bir güvenlik açığı var demektir çok takma böyle şeyleri 12.4 final dendi jb çıktı Apple böyle durumlarda atar hemen ortaya bu tip bi haber ondan sonra finalin üstüne pişmiş kelle gibi güncelleme sürer :)

Furkan38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cem Yılmaz'ın böyle bir bölümü var. Muhittin Toparlak from Kazlıçeşme skeci bilen bilir. :D Ne yapsın senin hesabını. :D
Çok severek izlediğim bölümü diyorsun ama yinede aşikar bi şekilde bi açık varsa ona göre e-devlettir diğer resmi sitelere giriyorum endişelendim o yüzden konu hakkında bilgi edinmek için açtım yoksa bende farkındayım basit sıradan bi iphone kullanıcı olduğumun
Mesaj düzenlendi:

Bir iOS sürümüne Jailbreak yapabilmişsen zaten önemli bir güvenlik açığı var demektir çok takma böyle şeyleri 12.4 final dendi jb çıktı Apple böyle durumlarda atar hemen ortaya bu tip bi haber ondan sonra finalin üstüne pişmiş kelle gibi güncelleme sürer :)
Açıklamanız içim teşekkür ederim 😊

aslanb47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

Az önce mailime gelen güvenlik uyarısı. Malezyadan mailime giriş yapmaya çalışılmış Vs. Yaklaşık 10 yıldır jailbreak kullanıyorum, ilk defa böyle bir mail geldi bana. Nedir- ne değildir var mı bilgisi olan acaba? Google bana Şifremi değiştirmemi önerdi, değiştirdim bende.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

Az önce mailime gelen güvenlik uyarısı. Malezyadan mailime giriş yapmaya çalışılmış Vs. Yaklaşık 10 yıldır jailbreak kullanıyorum, ilk defa böyle bir mail geldi bana. Nedir- ne değildir var mı bilgisi olan acaba? Google bana Şifremi değiştirmemi önerdi, değiştirdim bende.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tehlikeli tweakler kurmadığınız sürece sorun çıkmaz ama dikkat etmekte fayda var. Birden çok sitede aynı şifreyi kullanmamaya özen gösterinz

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
vpn açıkken mailiniz erişim sağladığında farklı ülke algılayıp bu maili atmış olabilir.

Tips
Tips
Üst Alt