Neler yeni

IOS 12.4.8 sürümü yayınlandı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Güncelleme ile desteklenen cihazlar;

iPad Mini 2 (WiFi)
iPad Mini 3 (WiFi)
iPhone 6
iPad Mini 3 (Cellular)
iPad Mini 3 (China)
iPhone 5s (Global)
iPhone 5s (GSM)
iPad Mini 2 (Cellular)
iPad Air (China)
iPad Air (Cellular)
iPod touch 6
iPad Air (WiFi)
iPad Mini 2 (China)

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Bu güncellemeyi yaptıktan sonra ilginç bir şekilde telefondaki şifrelerim silindi. Nasılsa küçük bir güncelleme diye yapmıştım üstelik (12.4.7'den geçtim OTA yoluyla). Giriş yapılmış uygulamalarımda sorun yok da, Ayarlar'da şifreler kısmı direk bomboş olmuş bende 🙁 Umarım birkaç gün içinde tekrar senkronize olurlar, laptopta hala görebiliyorum şifrelerimi çünkü.

ihsanberk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba 12.4.8 için JB var mı? Yoksa iPhone 5s için en kararlı sürüm nedir? Cihaz şuanda 10.1 de hangi sürüme çıkmamı önerirsiniz amacım JB yapıp car play için kullanmak.
Şimdiden teşekkürler

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
12.4.8'de Checkra1n ile jailbreak yapabilirsiniz. Rootless da var ama Checkra1n'in yanında stabilite olarak kesinlikle iyi değil. Sürüm olarak da; eğer 10.1'den memnunsanız o sürümde de kalabilirsiniz, eğer güncel kalmak istiyorum ama derseniz 12.4.8 sürümü de fena değil. Ama elbette iOS 10 kadar iyi bir hızı veya RAM yönetimi yok.

ihsanberk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cevabınız için teşekkür ederim. 10.1 ile başlamak daha mantıklı gibi geldi. Ancak sanırım 10.1 için checkrain kullanılabilir durumda değil 12.3 ve sonrası için olarak görünüyor. 10.1 için bir JB öneriniz var mı?

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Ben yalu kullanıyordum 10.2'de, gayet memnundum. Doubleh3lix de güzel diye biliyorum, ama en azından benim telefonumda başarı oranı çok düşüktü jailbreak yaparken.
Bu arada, başka konu dışı sorularınız olursa şu konudan devam etseniz daha iyi olabilir: Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

ERBEYY02

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
iOS 12.4.7 için checkra1n ile jb yaptım şimdi sürümü 12.4.8 e yükseltmemi önerirmisiniz

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iOS 12.4.7 için checkra1n ile jb yaptım şimdi sürümü 12.4.8 e yükseltmemi önerirmisiniz
Checkra1n ile jb oluyor, iPad’ime yükledim daha 12.4.8 daha iyi geldi bana

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt